Doğuma Hazırlık Kız bebeklerin kalp atışı geç mi görülüyor ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

monurol

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
202
121
35
Arkadaşlar merhaba,
7+0 da doktora gittim kese var beslenme kesesi de var vajinal ultrason olmasına rağmen kalp atışını göremedik doktor geç döllenme olabilir dedi kız bebeklerin gelişimi biraz daha geç olduğu İçin acaba dedim geriden mi geliyor salı günü tekrar doktora gideceğim oğlumda 6. Haftada almıştım zaman geçmiyor sanki bulantım falanda olmayınca bir terslik mi var diyorum kız çocuk sahibi anneler yada kız bebeği olacaklar kaçıncı haftada almıştınız kalp atışını?

Oğlum olacak ama 6. haftada sadece keseyi gördük 7. haftada kalp atışlarını duyduk bulantılarım çok sonra başladı doktorunuzun dediği gibi geç döllenme olabilir beslenme kesesi varsa kalp atışlarını duymanız da yakındır telaş yapmayın iyi düşünün iyi olsun

Bende aynı durumdan muzdaribim hatta bebeğimi aldıracaktım doktora inansaydım.sat 9 şubat adetlerim düzensiz evde test yaptım pozitif ertesi gün sağlık ocağında test yaptırdım 5319 hastanede kese göründü ama çok küçüktü geç döllenme dediler.ilk günden beri kahverengi lekeyle başladı adet kanaması gibi kanamalarım oldu.her acile gittiğimde kese duruyor bebek yok boş gebelik ve kürtaj dediler.bende yaptırmadım kürtaj flan 1 hafta gibi bi süre adet gibi oldum düşükde olacaksa evde olsun ağrım sızım yok dedim.salı günü hastaneye kontrole gittim parça vs kaldımı diye doktor demezmi kesede bebekde duruyor diye.hocam dedim ne bebeği boş gebelik dediniz hep....ama kalp atışı yok henüz dedi acile in yatışı yaptır kürtaj ol dedi.ben dedim bekleyeceğim bi zararı olmazsa bana dedim.ve beklemeye başladım şuan zamanın geçmesini o kadar çok istiyorumki.o kadar kanamama rağmrn düşmediyse ve içinde bebeğide gördüysek vardır Rabbimin bi hikmeti inşallah ben ondan vazgeçmedim oda benden vazgeçmez.içerde kanama alanım varmış ayrıca 2 ayrı özel hastaneye gittim hepsi boş kese dediler

Arkadaşlar merhaba,
7+0 da doktora gittim kese var beslenme kesesi de var vajinal ultrason olmasına rağmen kalp atışını göremedik doktor geç döllenme olabilir dedi kız bebeklerin gelişimi biraz daha geç olduğu İçin acaba dedim geriden mi geliyor salı günü tekrar doktora gideceğim oğlumda 6. Haftada almıştım zaman geçmiyor sanki bulantım falanda olmayınca bir terslik mi var diyorum kız çocuk sahibi anneler yada kız bebeği olacaklar kaçıncı haftada almıştınız kalp atışını?
6. Haftada vajinal ultrason ile duymuştuk biz. Kızım olacak inşallah 😊

X