Kız çocuk için hediye önerisinde bulunur musunuz lütfen

xbirisibirisi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
69
29
Kız 10 yaşlarında hediyenin illa oyuncak olması gerekmiyor peluş tavşanlı kulaklık görmüştüm geçen gün onun gibi bir hediye de olur. Pek çocuklarla iç içe değilim hem sevsin hem fiyatı beni zorlamasın istiyorum.

Kız 10 yaşlarında hediyenin illa oyuncak olması gerekmiyor peluş tavşanlı kulaklık görmüştüm geçen gün onun gibi bir hediye de olur. Pek çocuklarla iç içe değilim hem sevsin hem fiyatı beni zorlamasın istiyorum.
Merhaba. Bence eğer hediye alacağınız kız çocuğu kitap okumayı seviyorsa çocukların okuyabileceği güzel bir kitap alabilirsiniz...

Bence sevimli bir atkı ve bere takımı da hoş olur, tam zamanı. İnternette uygun fiyatlara da var.

Peluşlu tavşan kulaklığı düsünmüşsünüz eğer olmadıgını biliyorsanız alabilirsiniz.Ama kulakları oynayandan alın.Anaokulundan ortaokul son sınıfa kadar tüm kızların gözdesi oldu bu sene.Fiyatıda 150-250 tl arasında değişiyor.

Peluşlu tavşan kulaklığı düsünmüşsünüz eğer olmadıgını biliyorsanız alabilirsiniz.Ama kulakları oynayandan alın.Anaokulundan ortaokul son sınıfa kadar tüm kızların gözdesi oldu bu sene.Fiyatıda 150-250 tl arasında değişiyor.
Oynayanları da mı varmış keşke çocuk olsam ne tatlıymış :) çok teşekkür ederimm

el becerilerini geliştirecek boncuk ya da boya gibi öğeler içeren hobi setleri var oyuncakçılarda. hatta ona özel bir zaman ayırıp beraber yapsanız kendisini daha da önemli hissetmesini sağlarsınız

Kız çocuğuna hediye alması çok rahat erkek çocukları öyle değil.
Kulakları oynayan bere aldım ben ışıklı falan 300 liraydı fiyatı gören tüm çocuklar çığlık atıyor çok güzel diye.
Toka setleri var t..yolda çok güzeller kendime bile alıyorum fiyatları 200-250 civarı.
Barbie bebekler şok bim gibi marketlere aşırı uyguna geliyor ben 100 liradan birkaç tane aldım bakabilirsiniz o yaş hala Barbie yaşı.

Benim kızımda 10 yaşına girdi. Peluş kulakları oynayan şapka istedi.

X