Kız grubu meselesi

Hepsiyle aynıyım ama sorunca malzeme vermiş gibi olacağım gbi hissediyorum.çünkü çok fena dedikodu dönüyor yani yeri gelince
Hiç bir samimiyetinizin olmadığı ,bir sıkıntı durumunda açık açık soramadiginiz,bir şey yaparsam dislanabilirim tedirginliği yaşadığınız bu grupta olma isteği neden?
Ben gerilirim,derdimi açık açık soramadığım insanlarla yalandan aktiviteler yapmak hiç doğru gelmiyor

Günlük hayatınızda elle tutulur sebepler olmadan böyle davranıyorsanız siz fark etmeseniz bile o negatif enerjiniz insanlara yansır. Muhtemelen karşınızdaki kızda sizin hareket ve tavırlarınızdan rahatsız olmuştur.
Ayrıca yetişkin kadın olarak sizde o an hayırdır neden böyle söylüyorsun etiketleme vs diye sorabilirdiniz. Sizde aynı onun gibi birşey yokmuş gibi arabada oturmuşsunuz.

Ben olsam hiç bir şey olmamış gibi davranırım.
Kill them with the kindness

Arkadaşlıklar biraz da idare etmeyle oluyor bence. Yani bir çok arkadaş grubum var. Hepsinde zaman zaman rahatsızlıklarım oluyor ama çok sorun edeceğim bir şey değilse tolere ediyorum
Kesinlikle katılıyorum buna.
Hiç gerginlik yaşanmayan bir arkadaşlık olamaz açıkçası. Özellikle büyük arkadaş gruplarında mutlaka oluyor üstünde durmayın bence hiçbir şey olmamış gibi davranın.
Eğer size karşı bir hareketi olursa o zaman cevabını verirsiniz ya da ona göre davranırsınız.

paylaşılan fotoğrafta sen yoksan seni etiketlememek istemesi çok normal
senin de olduğun bi resim için etiket yapmak istemese o zaman başka olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…