Kız ismi anketine oy verebilir misiniz ?

Sizce hangi ismin söylenişi , tınısı daha güzel ?

• Ece Mila

OY: 4 7,1%
  • Defne

OY: 19 33,9%
  • Almila

OY: 4 7,1%
  • İlay

OY: 14 25,0%
  • Miray

OY: 5 8,9%
  • Lina

OY: 10 17,9%

• Ankete Katılan
    56

Neseliyimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2018
946
1.609
Merhabalar , bir türlü kız ismine karar veremedim 🤦🏻‍♀️ Eleye eleye bu noktaya kadar geldim . Yazacağım isimlerin anlamlarını seviyorum . Rica etsem söyleniş , tını olarak hangi ismi daha çok beğendiğinizi oylayabilir misiniz ?

Ben Ahu cok begeniyorum yaa oglusum surpiz yapti. Defneden Miraydan cok var Ilay harika su an
Evet çok var o isimlerden ama kulağa da hoş geliyor sanki 🥰 Ama isim konusunda ilk kızımda direkt karar vermiştim bunda bir türlü karar veremedim 🤦🏻‍♀️Bu arada Ahu ismi de güzelmiş ❤️ oğlunuzu da sağlıkla büyütün inşallah 🤲

almila💜
İnşallah güzeller güzeli, hayırlı, elma yanaklı bi kız olur😻

Kizimin adi Hazal eski ama cok olmayan bir isim ikinci kizimin adi Asya anlami insana iyi gelen şifa veren ikisinide cok severek koydm allah saglikla kucaklamayi nasip etsin ilay guzel ama komşumuzun kizinin adi elay o daha guzel geldi bana elay ve leal iki kizi var

Kizimin adi Hazal eski ama cok olmayan bir isim ikinci kizimin adi Asya anlami insana iyi gelen şifa veren ikisinide cok severek koydm allah saglikla kucaklamayi nasip etsin ilay guzel ama komşumuzun kizinin adi elay o daha guzel geldi bana elay ve leal iki kizi var
Hazal çok tatlı bir isim bencede . Asya’nın bu anlamını bilmiyordum. Sağlıkla büyütün inşallah kızlarınızı 🥰 Elay ismi de güzelmiş. Ah bu ara bana çoğu isim güzel geliyor 🙈

Almila benim bildiğim Türkler için diye biliyorum kızıl elma ülküsü denir hatta .. Defne çok estetik ama mitolojik anlamı kafa karıştırıyor hayırlısı olsun o adını seçmiştir biz bilmiyoruz sadece 😊

Bu arada sevde sözlük ve Nişanyan adlar sözlüğü Google da var bakabilirsiniz detaylara

X