Kız ismi bulamadik

Merhaba bende 5 aylik gebeyim ve kız çocuğum olacak Rabbim nasip ederse eşim Meva veya Mina ikisinden birini koyalım diyor ama ben Fatma Zehra veya Zeynep gibi isimleri daha çok seviyorum Sevde ismi de çok güzel aslında sağlıklı bir şekilde kucağıma aldıktan sonra isim koymayı düşünüyorum çünkü 19+6 oldum bebegimi şimdiye kadar hissetmedim daha 2.duzey ultrasonu bekliyorum korktuğum için şimdiden isim koymak istemiyorum

Gayet güzel isim kardeşimin kızı 3 yaşında adı ayşe çok sevimli gelinimiz sevdi koydu.

Bence Ayşe tek başına anlamlı bir isim. Yanına bir isim gitmiyor canım. Keza yanına bir isim koysan yine ayşe diyecekler yada diğer ismini. Melek ismi de güzel mesela eşine söyleyebilirsin sonra Aslı, Hira, İkra, Asya, Elif (modası hiç geçmeyen bir isim) Zehra aklıma bunlar geldi :)
Bence Ayşe tek başına anlamlı bir isim. Yanına bir isim gitmiyor canım. Keza yanına bir isim koysan yine ayşe diyecekler yada diğer ismini. Melek ismi de güzel mesela eşine söyleyebilirsin sonra Aslı, Hira, İkra, Asya, Elif (modası hiç geçmeyen bir isim) Zehra aklıma bunlar geldi :)

Aslinda o da asli ve zehrayi önerdi canim seviyor iki ismi ama hangisi daha iyi olur ikiside güzel

Ayşe tek basina super bir isim. Benim kizimin ismi bana vahiy gibi inmeseydi Ayse'yi dusunuyordum Ayse ismindeki tanidiklarimin hayat yollari hep acik oldu, hep basarili ve bolluk bereket icindeydiler. İsmin bu tarz seyleri de etkiledigini dusunerek secmeyi dogru buluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…