Aile Planlaması Kız ismleri öneri

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Selam kızlar benim bir kızım olacak Allah izin verirse isim konusunda karasız kaldık Alin ve Alina arasında yardımcı olurmusunuz sizce hangisi daha güzel yardımcı olur musunuz farklı isimlere de açığım 🥰
Alina benim fikrim. Alin ismini sevmiyorum ben, bir harfi eksikmiş gibi geliyor bana, Alina ile eksiği tamamlanıyor sanki

Popüler kulaga hoş gelen değil daha çok anlamlı güzel bir isim koymanız öneririm.Yarin bende güzel kızıma kavuşuyorum, Sağlıkla kucağınıza alın insallah 💕

Anladım oğlumun adı Ali Alina ismini duyunca bu yüzden hoşumuza gıtmısstı ama dedıgınız de de haklısınız ☺️
Bence kardeşlerin isminin uyumlu olması gerekmiyor. Benim adımla kardeşiminkinin zerre alakası yok. Bir eksikliğini de hissetmedim. Kendim de ikinci çocuğuma ilkiyle alakasız bir isim koyarım muhtemelen. Ali çok güzelmiş. Adıyla yaşasın. Sağlıkla büyütün. 💐

Daha çok zamanınız varmış düşünmeye yıllar sonra bir sürü alin alina olacak zaten. Belediye dağıtmış gibi bir isim.. şuan da Asel, eylül, aysima, ecrin ve sare isminden illallah geldi sokakta çıksam muhakkak bu isimden bir çocuğa denk gelirim kuzenim öğretmen sınıfında 3 tane Eylül var diğer şubeler hariç tek sınıfta.. hoş bişey değil bence. Güzelce düşünüp karar verin. Bi arkadaşım Alisa koydu eşinin adı Ali onunda sizde aynı mantıkta düşünmüşsünüz

Daha çok zamanınız varmış düşünmeye yıllar sonra bir sürü alin alina olacak zaten. Belediye dağıtmış gibi bir isim.. şuan da Asel, eylül, aysima, ecrin ve sare isminden illallah geldi sokakta çıksam muhakkak bu isimden bir çocuğa denk gelirim kuzenim öğretmen sınıfında 3 tane Eylül var diğer şubeler hariç tek sınıfta.. hoş bişey değil bence. Güzelce düşünüp karar verin. Bi arkadaşım Alisa koydu eşinin adı Ali onunda sizde aynı mantıkta düşünmüşsünüz
Ben bu kadar yaygın olduğunu bılmıyordum buradan öğrenmiş oldum

Bence kardeşlerin isminin uyumlu olması gerekmiyor. Benim adımla kardeşiminkinin zerre alakası yok. Bir eksikliğini de hissetmedim. Kendim de ikinci çocuğuma ilkiyle alakasız bir isim koyarım muhtemelen. Ali çok güzelmiş. Adıyla yaşasın. Sağlıkla büyütün. 💐
İnşalah teşekkür ederim ♥️

Selam kızlar benim bir kızım olacak Allah izin verirse isim konusunda karasız kaldık Alin ve Alina arasında yardımcı olurmusunuz sizce hangisi daha güzel yardımcı olur musunuz farklı isimlere de açığım 🥰
Melis Asel Lina alin Nisa rüya Ece masal ada İlayda doğa aklıma gelen hoş isimler Allah sağlıkla aldırsin kucağınıza

Ali isminin zorla yeni bi isim yapcaz diye uydurması gibi duruyo. Zaten oglunun ismi aliymis.bu yuzden sizinki iki katı daha sacma durcak bence. Daha guzel isimler bulabilirsin

Alina benim fikrim. Alin ismini sevmiyorum ben, bir harfi eksikmiş gibi geliyor bana, Alina ile eksiği tamamlanıyor sanki
Banada tam tersi gibi geliyor biliyor musunuz sanki Alin tam o a harfi fazlalık gibi ☺️ herkesin kulağı farklı demek ki 🌼

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim insallah rabbim bizede nasip eder nasil istiyoruz esimle bi bilsen..☹ Herkesin zevki farkli Alina daha güzelmis benimde eger kizim olursa adini Sahra yada Avesta koycam öneri olsun😊

X