Kız kardeşimle kaynım

Cidden zor bir durumdasiniz. Umarim kardesiniz bir an once aklini basina alir. Ben en çok kayninizin bu kadar kisa surede bir baskasini sevmekten vazgecmesini ve kardesinize gelmesini hos bulmadım
İşte sevdigine de inanamıyorum eşim konuşmuş oğlum bak ciddiysen konuş diğerleri gibi olacaksa hiç bulaşma bizde etkileniriz diye. Yok abi çok seviyorum senelerdir aklımda da cesaret edemiyordum demiş. Eşim olsun istiyor karışmayalim bekleyelim bir dedi

İşte sevdigine de inanamıyorum eşim konuşmuş oğlum bak ciddiysen konuş diğerleri gibi olacaksa hiç bulaşma bizde etkileniriz diye. Yok abi çok seviyorum senelerdir aklımda da cesaret edemiyordum demiş. Eşim olsun istiyor karışmayalim bekleyelim bir dedi
Hayırlısı olsun inşallah.

Evlenseler de siz gidip gelmezsiniz onlar da size gelmez olur biter. Siz iyice diretirseniz sanki kaynınızda gerçekten gözünüz varmış gibi anlaşılacak boşverin karışmayın

Gerçekten canım dediğiniz kız kardeşiniz böyle bir kadının gelini olmasını ister miydiniz. Hadi diyeceksiniz siz neden evli kaldınız ben onunla bağımı kestim konuşmuyorum görüşmüyorum ayrıca ima ettiğiniz şeyde hiç hoş değil öyle gözükmedigimden de adım gibi eminim kaynim ve eşim öyle görmüyor en azından. Annesi terbiyesiz biri bu olaylar olmadan öncede öyleydi çocukları onun nasıl biri olduğunu biliyor ama annemizdir deyip babalarının hatrina görüsuyorlar. Ben kaynimla olmasından da rahatsız değilim sadece o kadını koruması onun iyi gelini olurum demesini üzülüp kırıldım .
elbette kız kardesim böyle bir aileye gelsin istemem ama siz aileyi kötülerken evli kalıyorsunuz e bosansaydınız?
bosanıp kardesinize engel olsanız sonuna kadar haklısınız derdim.
ama o ailede kalıp engel olmak icin buyuk buyuk tepkiler veriyorsunuz.

Bakın ben de evliyim ve kv sorunu yasıyorum. (kv ile hic görüşmüyoruz, konusmuyoruz heryerden engelledim)
kv bana iftira atsa (kaynımda gözüm oldugunu idda etse) eşim hic tepki vermese yanlıs anlamayın ama BOSANIRIM.

elbette kız kardesim böyle bir aileye gelsin istemem ama siz aileyi kötülerken evli kalıyorsunuz e bosansaydınız?
bosanıp kardesinize engel olsanız sonuna kadar haklısınız derdim.
ama o ailede kalıp engel olmak icin buyuk buyuk tepkiler veriyorsunuz.

Bakın ben de evliyim ve kv sorunu yasıyorum. (kv ile hic görüşmüyoruz, konusmuyoruz heryerden engelledim)
kv bana iftira atsa (kaynımda gözüm oldugunu idda etse) eşim hic tepki vermese yanlıs anlamayın ama BOSANIRIM.
Siz beni anlamadınız mi acaba diyorum ki kaynimla görüşmesinde değilim bana o kadını koruyor. Şimdiye kadar kardeşim abla sen haklısın öyle bir kvdem olmasını hayatta istemem evde kalırım daha iyi diyen biri 2 ayda ne değişti. Ben konunun orasındayım. Ben aileye de kötülemiyorum ki sadece kvdemle görüşmüyorum babası ve kardeşleriyle denk geldik mi konuşuruz.

Herkese merhaba uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama sırf bu konuyu açmak için uye oldum. Benim derdim başlığa da yazdığım gibi kızkardeşimle. Ben 10 senelik evliyim 3 tane evladım var. Kayınvalidemle başlarda çok iyiydik arkadaş gibi herseyimizi paylaşırdık ama sonra sürekli bizde kalmaya başladı en az 1_2 hafta başlarda ses etmedim çalışıyordum da zaten ama ben yokken sürekli misafir çağırmalar tanıdığım tanımadığım eşime dedim durumu ne var canı sıkılıyor demekki cağırsın dedi. Dedim canı sıkıyorsa eşinin yanına gitsin ne kalıyor bizde dedim. Kısacası onun yüzünden hep eşimle tartışmaya başladık bende o evde diye annemlere gittim ablama gittim hep. Daha sonra kalkıp bana annemlere gidiyorum deyip o.pu yapmaya mi gidiyorsun zaten diğer oglumda da gözün var dedi. Orada zaten ipler koptu çıldırdım. Bu olanlar 6-7 sene önceye dayanıyor bu arada. Daha sonra özür falan diledi ama benim içim hiç soğumadi eşim çocuklar gidiyor tabi. Gelelim konuma bu kadar şey yaşamama rağmen kız kardeşim sen kalk bir kaç aydır kaynimla görüş çok ciddiyiz biz evlenecegiz. Dedim sen deli misin kvdem senin evleneceğin adamla vakti zamanında beni yakıştırdi. Sen bunları bildiğin halde nasil görüşürsün dedim. O eskide kalmış kadın hatasını anlamiş ben uzatıyormusum. Annemler de izin vermiyor bu arada gidip gizlice evlenirlermiş. Biraz uzun oldu konum ama herşeyi anlayabilmek adına ne yapacağımızi şaşırdık günlerden sinirden uyuyamıyorum.
Bırakın yaşayıp görsünler.

Şimdiye kadar kardeşim abla sen haklısın öyle bir kvdem olmasını hayatta istemem evde kalırım daha iyi diyen biri 2 ayda ne değişti.
E ne değiştiğini biliyoruz ya
Siz de biliyorsunuz
Artık o kadının oğluyla bir gönül ilişkisi var
Size o yorumları yaparken öyle bi durum yoktu

Ne yaparsa yapsınlar zaten karışmıyorum artık
evet karısmayın bu sefer kv iyice gözü varda engel olmaya calısıyor diyecek içi pis kadının belli hic umursamayın kardesinizde naparsa yapsın bırakın temizlesin evini hizmeti görsün en azından size kalmaz oh

evet karısmayın bu sefer kv iyice gözü varda engel olmaya calısıyor diyecek içi pis kadının belli hic umursamayın kardesinizde naparsa yapsın bırakın temizlesin evini hizmeti görsün en azından size kalmaz oh
Meraklı zaten her işini yapmaya kvdem ona da gider kalır haftalarca hoş gelsin kalsın ne var diyor ama evlenince göreceğim onu. Kvdem bende kalırken banyoya gireceksen utanma bizlerde gençtik zamanında komşuya gidiveririm derdi ona da diyecek mi bakalım. O kadar şey var ki buna benzer aynısını yaşasın istemiyorum sadece ama dediğim gibi bundan sonra karışmayacağım.

Yaşları ikisinin de 30 çocuk değiller. Kaynimla benim aramda problem yok zaten kendisi problem kardeşimi sevdiğine de inanmıyorum. Kardeşimin bana kalkıp sen o kadınla anlaşamadığın için beni kıskanıyorsun dedi çok zoruma gitti. O gidermis işini gücünü tutarmiş iyi gelin.olurmus
Evlendiklerinde 1. Düşmanınız kardeşiniz olacak
Ne kadar kötü !

İnsanların kimle evleneceğine, sevgili olacağına karışmak üçüncü kişilere düşmez. Özel ilişkilere çok uç durumlar dışında karışılmamalı. Kaldı ki 30 yaşında kadın bir sorun yaşarsa kendisi halleder.

İnsanların kimle evleneceğine, sevgili olacağına karışmak üçüncü kişilere düşmez. Özel ilişkilere çok uç durumlar dışında karışılmamalı. Kaldı ki 30 yaşında kadın bir sorun yaşarsa kendisi halleder.
Kaçıncı kişilere düşer mesela benim kardeşim başı boş kopek yavrusu mu ki hiç birşeyine karışmayalim bırakalım kendi hayatı nasılsa yaşasın mi diyelim biz bir aileyiz ortada ciddi bir durum varsa evlilik gibi fikir paylaşımı yapılır orta yol buluruz. Kimlikte 30 olup akıl yaşı 30 olmadıktan sonra ne yarar

Kaçıncı kişilere düşer mesela benim kardeşim başı boş kopek yavrusu mu ki hiç birşeyine karışmayalim bırakalım kendi hayatı nasılsa yaşasın mi diyelim biz bir aileyiz ortada ciddi bir durum varsa evlilik gibi fikir paylaşımı yapılır orta yol buluruz. Kimlikte 30 olup akıl yaşı 30 olmadıktan sonra ne yarar
Yapabileceğiniz birşey yok. Kabullenin bunu. Fikrinizi de sormuyor ki, neyi paylaşacaksınız?

Aile 30 yaşına kadar o şuuru kazandıramadıysa zorla mı karşı çıkacaksınız? İnsanların iş ve eş seçimlerine karışmak büyük sorumluluk ister. İleride sizin lafınızı dinleyip mutsuz olursa ömür boyu sizi suçlar.

Aile 30 yaşına kadar o şuuru kazandıramadıysa zorla mı karşı çıkacaksınız? İnsanların iş ve eş seçimlerine karışmak büyük sorumluluk ister. İleride sizin lafınızı dinleyip mutsuz olursa ömür boyu sizi suçlar.
Ben bugün bunu gördüm. Yine böyle aile arasında bir mesele idi. O kadar diyeyim.

X