Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç

Kızıla ne şampuanı kullanıyodun canım amonyaksız şeysiz? Ne kadara alıyordun? Ben internetten bazılarina baktim 90- 150 arasıydı. Faydasını gördun mu? Ben işte kaşınıyorum komple boyamak istiyorum. Ombre dişimin kavuguna yetmicek biliyorum

Saç kremı alıyorum dedın, yani şampuan kullanmıyor musun? Sadece saç kremi mi kullanıyorsun? Mesaj için çok teşekkür ederim. Ben pembe yansımalı kızıl düşünüyorum turuncu degil de :)
Mecbur her gun veya iki gune bir yıkanıyorum, ama artik 3 4 güne yıkanıyorum, havalar da iyice ısınıyor, yine her gün yıkanmak gerekecek. Bence yıkanmak çok sorun değil ya, kızıl kuruyken bile yatak yorgana geçebiliyor. Yıkan gitsin

Şimdi benim amacım saçın akmasını olabildigince geciktirmek. Çünkü o saç 2 ay içinde ne hale gelirse gelsin tekrar boyatmıcam. Biraz daha beklicem ki bu saçlar yıpranmasın. Sadece saç kremi saçta o etkiyi veriyor mu? Temizliyor mu saçı bilmem gerek :)

Hayır temizlemiyor, ben yumuşak olsun ve güçlensin parlasın diye sürüyorum saç kremini. Ayrıca öncesinde şampuanlamak gerek.

Gözlerim

Bordo kızılım bende :)) yastık bornoz havlu iç başörtüleri boneler hepsi ayrı sövüyor.

Hiç bakır yapmadım mesela bundan vazgeçemiyorum ki deneyeyim.

Şarap kızılı yaşlı gösterir dedi bana ağzı düşesice birisi öylemi gerçekten

Vereceğim bi tavsiye yok aslında bi arkadaşa bakıp çıkıcaktım evde boyuyorum saçımı kızıl yaptığımda çok masraflı olmuyor haliyle. Ama o boyalı saçı cam duşkabinde yıkamak ne zevk ya rabbi

Uzama sorunu ve bakım için ablam hediye etmişti dax kullanıyorum.
Kızıl için ayrıca bi bakımım yok o kadar uğraşacak takatimde yok.
Kepek şampuanı gibi şampuanlar çok sıcak su ve fön makinesi vb. zarar veriyor diye biliyorum.

Diyeceklerim bu kadar :))

Ben de kizil hastasiyim! Iki sene kullandim baktim yipratmaya basladi Kisa kestirip Veda ettim ama kendimi en iyi hissettigim renk. Eski, gözden çıkardığım iki havluyu adamıştım kızıla

Beyin yakıyorum dimi :))) hep burcumun azizliği ölçüp tartma lanetimden geliyor :/ mesela özel bir ürün kullanmadan normal şampuanla yıkadıgın zaman 2 ay da saçlarin nasıl görünüyor? Matlaşıyor mu?
Ben kızılda pembe viyoleyi çok seviyorum hafif vişnemsi böyle uzun yorum görünce mutlu oluyorum hiç üşenmeden hepsini okurum valla çok teşekkür ediyorum ♡

Bundan yıllar önceydi.......

Bi ara saçımın rengini açtırdım uçlar sarıya çalıyordu ( yeşil göz olunca neye boyasan oluyor ayıptır söylemesi )
Kestirdim ve uçlarında kalanın üzerine kızıl boyadım ay o uçlar en güzel yerler oldu

Pembe değil ama pembeye çalıyordu. Bu daha çok olsun istiyorum anlıyomusun

3 aydan fazla oldu boyayalı 2. Kez boyamıştım ve biraz koyu olmuştu şuursuzca aktı. Ama matlaşmadı açıldıkça ilk boyadığım gibi oldu.
Dipler görünüyo boyamak istiyorum ama spora gidiyorum evde de çok terliyorum nasıl başedicem akmasıyla bilmiyorum

Pembe viyole paket boyalarda var mı?

Bende ozel bi sampuana baslamadim henuz kizil saclar icin daha onceden gozume carpan bikac sampuan gormusdum
1 ayda 2 krre boyadim daha en az bir ay cesaret edemem ama mecbur boyuycaz eminim
Saclarım Kizildan cok daha yogun kirmizi ama terlesemde yorgan carsaf yastik hic bulasma olmuyo
Sadece banyo havlusu sorun onun icinde kirmizi havlu kullaniyorum

Bir bloogerde gördüğüm muhteşem renkk ♡

Görüyor musun işte ben bundan istiyoruuuuum :))) igora 9.98 pembe viyoleymişş

Kızlar ben kızılı actikca acasim geliyo her boyamamda daha belirgin goze carpan kirmizi istiyorum
O yuzden her seferinde farkli renkleri karistirip kullaniyorum
En son sarap kizili ve yogun kızıl karistirdim
Kafama gore karman corman ediyorum hepsini
Elimde suan ates kızılı var onunla baska neyi karistirabilirim bi sonraki boyamam icin
Siz hangi boyalari kullaniyorsunuz

Kimse özel bir şampuan kulllanmıyormuş ya :/ ama nasil akmaz ki o zaman.. Yani daha sık boyamamak için şart gibi gelmişti bana ama..

Bir bloogerde gördüğüm muhteşem renkk ♡ Eki Görüntüle 2278375

Görüyor musun işte ben bundan istiyoruuuuum :))) igora 9.98 pembe viyoleymişş

Hah iştee uçlarım böyle olmuştu oyy annekaz var bloger bide ona baksana onunda böyle hatta ombre gibi.

Benim kullandığım buydu her markada numaralar benzer şekildemi gidiyo acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…