Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

Seda♥Recep;1752758 .!.:
kolestonda çikolata kahvesini seçmiştim ellerinde yoktu schwarzkopf sıcak çikolata kahvesini seçtim onu boyadım hayır hiç kusmadı çok güzel durdu. sakın siyah yapma siyahı açamazsın ben daha yeni yaptım ve kapattı hatta akşama eşim gelince saçımın resmini çekip koyarım bakarsın kızıldan eser kalmadı..

süper canım yaaa ne güzel....heveslendim şimdi senden duyunca...bende siyah istemiyorum hiç canım,,inan oryelle de açtırmak istemiyorum..kahve ya da kumral düşünüyodum ama tutar mı diye de tereddütteydim...şimdi okuyunca yazını baya merak ettim:) benim saçımda şu an koleston aşk alevinin akmış hali...tutar heralde....bekliyorum canım resmini...a.s.

bende kolestonla donuyorum kizildan kagveye. dogru kahve tonunu secersen icinde kizil barindirmayan 2 seferde kizildan kurtulursun.

canım içinde kızıl barındırmayan kahve yani kızıl kahve falan olmıycak heralde...bu alttaki resimden hangi tonu seçersek seçelim kapatır mı??????

resimler burada...

Seda♥Recep;1754317 .!.:
ÇİKOLATA KAHVE 6/7
bununla boya hemen kapatır..

güzel renk hakikaten...bişey sorucam sen boyanın içine küllü bi bıya tonu kattın mı direk mi boyadın canım...???

cnm geçen sene önce bakır sonra kızıl kullandım ve yaz sonu çıldırma aşamasındaydım,hem akması,hem solması yüzünden!3 haftada bir boyatır hale gelmiştim.Birden esti markete gittim ve koyu kahve wella boya aldım (3-10)ve hayatım kurtuldu!Yıkadıkça altlardan kızıl ışıltılar çıktı,2 ay sonra bi boya daha ve süper sonuç!Hem natürel,hem zahmetsiz,pırıl pırıl saçlar.Bi de en az 5 yaş küçük gösteriyo,hiç vakit kaybetme bence :))

cnm geçen sene önce bakır sonra kızıl kullandım ve yaz sonu çıldırma aşamasındaydım,hem akması,hem solması yüzünden!3 haftada bir boyatır hale gelmiştim.Birden esti markete gittim ve koyu kahve wella boya aldım (3-10)ve hayatım kurtuldu!Yıkadıkça altlardan kızıl ışıltılar çıktı,2 ay sonra bi boya daha ve süper sonuç!Hem natürel,hem zahmetsiz,pırıl pırıl saçlar.Bi de en az 5 yaş küçük gösteriyo,hiç vakit kaybetme bence :))

ya bende karar verdim kesin boyuycam kahve tonlarına....yaşı küçük gösterdiğine kesinlikle katılıyorum...kızıl oldukça olgun gösteriyo insanı....safiye soyman gibi geziyorum ortalıkta şu an :roflol::roflol:

bence 7/77, 6/7, 5 olabilir renkler. ama bende kustu kizil. altinda da sari vardi ustune kizil. eger benim gibi sariya dogru doneceksen acik kahveye boya. sahsen bundan sonra acık kahveye boyayacagim. sonra da ver elini sari

bence 7/77, 6/7, 5 olabilir renkler. ama bende kustu kizil. altinda da sari vardi ustune kizil. eger benim gibi sariya dogru doneceksen acik kahveye boya. sahsen bundan sonra acık kahveye boyayacagim. sonra da ver elini sari

canım sarıdan ziyade kumral tonlarına dönüş yapmak istiyorum...açık kahve boyadığım takdirde de kızıllar alttan belli olur ..kustukça daha dikkat çeker...bu yüzden koyu bi kahveyle kapatmam gerekiyo gibi geliyo bana...???a.s.a.s.

evet bende senelerdir kızıl kullandım çok güzel ama çok çabuk akıyor şimdi simsiyah boyadım gerçek saçımda siyah olduğu için çok yakıştı ama sende koyu kestane yap ve yavaş yavaş aç saçını açık istiyorsan kuaförde çalıştım 5 yıl genelde öyle yapıyorlardı.

evet bende senelerdir kızıl kullandım çok güzel ama çok çabuk akıyor şimdi simsiyah boyadım gerçek saçımda siyah olduğu için çok yakıştı ama sende koyu kestane yap ve yavaş yavaş aç saçını açık istiyorsan kuaförde çalıştım 5 yıl genelde öyle yapıyorlardı.

evet canım dediğim gibi siyah sürmeyi düşünmüyorum...kestane de değil de kahve tonları olsun istiyorum...bakalım sanırım çikolata kahvesini seçicem ...çünkü hem çok açık bi kahve değil kapatır...hemde gayet hoş gözüküyo....a.s.a.s.

peki kızlar bi sorum daha olucak sizlere...kızıldan kahveye boyarken kahve boyanın içine küllü bir renk karıştıracak mıyız yoksa direk mi sürücez....??? hani kül kızılı kapatıyo ya o yüzden sordum....şakkıdışakkıdı

palettenin 5.5 i yani altın parıltılı çikolata rengiyle boyadım altta kızıl vardı..bn sarıya dönmek istiyorum o yüzden kızılların tamamen kapanması lazım.geçen hafta boyadım baya kapattı kızıllarımı tahminimden ii çıktı bi kere daha boyucam ne olur ne olmaz tamamen kapansın die.sende bunu deneyebilirsin bnce,renk çok güzel bir renk çok parlıyoa.s.

canım sen küsüratı olmayan numaralardan seç kahveyi.
Yani3/0 4/0 5/0 olsun
çünkü bunlarda kızıllık falan olmuyomuş daha iyi kapatıyomuş

canım sen küsüratı olmayan numaralardan seç kahveyi.
Yani3/0 4/0 5/0 olsun
çünkü bunlarda kızıllık falan olmuyomuş daha iyi kapatıyomuş

evet canım küsürat kızıllık katıyormuş...ya böyle düz ya da küllü tonlar kullanın diyorlar...ama benim hoşuma çikolata kahvesi gidiyo....:uhm: onda kızıllık çok yok gibi gözüküyo ama....hem arkadaşlarda boyamış çikolata kahvesini gayet güzel diyorlar..a.s.a.s.a.s.

X