Saç Rengi ve Saç Boyama kızıldan sarıya dönücem ???

FisneliBrowni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2012
47
0
yaklaşık 2.5 ay önce saçlarıma kor eteş kızılına boyadım kestaneydii saçım öyle resimdeki gbi belirgin tutmadı ama hala tepelerde hafif kızıllıklar kaldı çok illet bi renk kolay kolay çıkmıyoo şimdisaçlarımı sarıya açtırmak istiyorm normal tonlarda bi sarı ama saçım yanarmı pek emin değilim sizce napmalıyım bu kızıldan kurtuluş yok :KK70: sarıda istiyorum

Aynı sorun bende de var şekerim. Aylarca nar kızılını severek kullandım, ne olduysa sıkılınca oldu. Meğer kızıldan dönmek ölümmüş. Kapatsın diye hep koyu renklere boyadım ama aktıkça alttan kızıllar hep çıktı.Bir de üstelik açık renk istiyorum artık. Kuaförüm açmadı yanar saçın dedi. dipten çıkanları kumral boya, çünkü beyaz mecbur boyuyorum, uçları da yavaş yavaş kestir dedi. Biraz uzun sürüyormuş sabrediyorum ben. Bu arada saçımı beslemek için yağlar falan aldım, faydasını gördüm. En azından açtığım zaman elimde kalmasın.

cnm ben orial ile kuaförümde bi guzel açtırdım sonrada karamele boyattı bi iki ay sonrada bide platin yaptım oh mis öburturlu kaç senemi alırdı kızıldan kurtulmak

şu kadar söyleyeyim kızıl o kadar inatçı ki mavi siyah üçüncü boyadan sonra anca terk edebildi!! bir de kızıla boyayarak saçını yeterince yıprattığını tahmin ediyorum, orial den uzak dur derim, yakar hadi yakmadı plastik kıvamına getirir, üzgünüm moral verici bir mesaj olmadı ama yaşadım biliyorum :KK43: kolay gelsin

gercekten öyleymis...suan 4 renk var kafamda...kuaföre gittim fiyati yüksek olur dedi miktar söylemedi :KK43:

off ya sari yaptim üst kisimlarimi acildi baya bi civciv sarisi oldum üstlerin yani üst saclarimin uclari bakir turuncu,,,

kafamdaki alt kisimlari biraktim allahtan orayi acmamisim :KK43: simdi üst saclarimi iyi bi renge boyamaya calisiyorum ne yapicam ya :KK43:

civ civ sarisi olan saclarimi nasil güsel cok koyu olmayan bi renge cevirebilirimiiiii:KK43:

yardim pleasee.....

öncelikle geçmiş olsun, bence sana er ya da geç kuaför yolu gözükecek ya artık renk farklılıklarıyla uğraşmaktan yorulacaksın ya da benim gibi çok sık boyayıp yıpratarak kısacık kestireceksin ki ben uzun saç severdim :KK43: deneme tahtası yapma saçını derim, işin uzmanı onlar umarım istediğin gibi olur :KK34:

X