küllü kumral tutturabilenler yardım edin lütfen

Oglak kizi

💫⭐️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.042
5.689
Kolestonun tüp boyası var 6.1, ben Doğal rengime dönmek istediğimde diplerimi iyice uzattıktan sonra uçlarıma bunla boyamıştım baya turuncu yansımaları olan afedersin bk rengi bir şeydi. tutmuştu ancak o küllülük aşırı çabuk akıyor 2 haftada bir aynı boyayla cila yapabilirsin. Sen 4 ile boyamışsın 4 çok koyu bir renk. aktıkça tabi açılır ama kızıllık çıkar. 5.1 var mı bilmiyorum ama eğer varsa onunla cila yapabilirsin öyle bir numara yoksa 6.1 deneyebilirsin belki. ama o küllülük çok çabuk akıyor çok sürersen de yeşerebiliyor iki ucu bklu değnek :) ya saçına kıyıp açtırıp boyatacaksın ya da küllü bir renkle cila yapmayı deneyeceksin. Cila dediğim açıcısız sadece boyayı su ve saç kremiyle karıştırıyorsun bu kadar.
Yapmakta korumakta en zor renklerden biri. Yoksa herkes küllü kumral gezerdi o kdr güzel ve doğal ki. Zaten boyayla canlı olmuyor da. En güzeli bence kestirsin kendi rengine dönsün

spirituelpollyanna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
32
8
28
Kolestonun tüp boyası var 6.1, ben Doğal rengime dönmek istediğimde diplerimi iyice uzattıktan sonra uçlarıma bunla boyamıştım baya turuncu yansımaları olan afedersin bk rengi bir şeydi. tutmuştu ancak o küllülük aşırı çabuk akıyor 2 haftada bir aynı boyayla cila yapabilirsin. Sen 4 ile boyamışsın 4 çok koyu bir renk. aktıkça tabi açılır ama kızıllık çıkar. 5.1 var mı bilmiyorum ama eğer varsa onunla cila yapabilirsin öyle bir numara yoksa 6.1 deneyebilirsin belki. ama o küllülük çok çabuk akıyor çok sürersen de yeşerebiliyor iki ucu bklu değnek :) ya saçına kıyıp açtırıp boyatacaksın ya da küllü bir renkle cila yapmayı deneyeceksin. Cila dediğim açıcısız sadece boyayı su ve saç kremiyle karıştırıyorsun bu kadar.
Evet buda olabilir tabi saçımı öncelikle doğal rengine çevirmeye çalışıyorum boya akıtmak için beyaz sabun ve kepek şampuanı çok işe yarıyor diyorlar sık sık yıkayıp bu sonucu elde etmeye çalışıcam oluşan kızıllıklar içinde mor şampuan almayı düşünüyorum işe yarar umarım sonrada sizin dediğiniz boyaları araştırıp cila nasıl olur onlara bakarım :)

spirituelpollyanna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
32
8
28
Yapmakta korumakta en zor renklerden biri. Yoksa herkes küllü kumral gezerdi o kdr güzel ve doğal ki. Zaten boyayla canlı olmuyor da. En güzeli bence kestirsin kendi rengine dönsün
Şimdi saçım kısa zaten ve dipten uca bu palettenin 4 kahvesiyle boyalı yani kessemde olan saçlarıma olucak tekrar uzatmak için uğraşıcam ve erkek arkadaşım inanın saçımı kestirdim diye bana uyuz oldu şimdi oda saçtan dolayı pişmanlığımı biliyo ve hep kendi dediğini başıma kakıyo:) ben sana demiştim kestirme diye diyo tekrar yaparsam her gün söyler durur herhalde :)

zorunlunick

Kalbinizin ekmeğini yeyin ... Mideniz alırsa 😉
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
11.277
15.042
Oksidanı koyarsak nolur peki koymazsak nolur

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.866
13.654
Arkadaşlar saçları hep küllü renge boyarsak zamanla yeşillenme yapar mı? 7.1 ya da 8.1 ile boyasak hep olur mu öyle bir şey?

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.866
13.654
Kılar küllü kumral için ila açmak mı lazım. Bnm saçarım doğal beyaz. Yuzde 90 açmam lazım ı
Beyazlar haricindeki saç tonunuz koyu ise tutmaz, yani beyazlar, dipler tutar da, kalanı tutmaz, sırıtır.
6 numarada da küllü kumral var, önemli olan kalan saçınızın rengi ve sizin istediğiniz renk.