Çocuk Hastalıkları Kızım cihazdan çıkamıyor.

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Aymira24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2017
6
0
30
Arkadaşlar 43 gün önce doğum yaptım. Kızım 43 gündün ventilatör cihazına bağlı. Diyafragma hernesi yada diyafragma ventrasyonundan şüpeleniyorlar. Daha farklı bir durum varmı diye bronkoskopi yapacaklar. Cigerine kamera gönderecekler. Ama bu işlemi yapmaları için cihazdan çıkması gerekiyo. Ama kızım cihazdan çıkamıyor. Cihazdan çıkamazsa ne olur. Hiç çıkacak gibi gözükmüyor.. Dua edinn. Ne olur...

Son düzenleme:
Merhaba gecmis olsun. Nasil oldu bebeginiz?

Daha hala aynı şimdide trabzonda bir hastaneye sevk ettiler. Orada ameliyat olacak.. Dua edin...

Arkadaşlar 43 gün önce doğum yaptım. Kızım 43 gündün ventilatör cihazına bağlı. Diyafragma hernesi yada diyafragma ventrasyonundan şüpeleniyorlar. Daha farklı bir durum varmı diye bronkoskopi yapacaklar. Cigerine kamera gönderecekler. Ama bu işlemi yapmaları için cihazdan çıkması gerekiyo. Ama kızım cihazdan çıkamıyor. Cihazdan çıkamazsa ne olur. Hiç çıkacak gibi gözükmüyor.. Dua edinn. Ne olur...
Merhaba 38+4 doğum yaptım enfeksiyondan yoğunbakıma aldılar 36. Gün bi entübe bi extübe oluyor çorlu reyap hastanesindeydi 20 gün kaldı orada şimdi 10 gündür acıbadrm atakent hastanesinde bir türlü extübe olamıyor böyle durumlarla çok sık karşılaşıyormusunuz düzelirmi sizce doktor tolere etmesi lazım diyor ama 16 20 saat anca tolere edebildi son 2 seferdir çorludaki hastanede çok bakımsızdı 😔 uzayan entübasyon durumu var acaba normalmi olabiliyırmu yani 33 gün oldu 😔🙏 kas hastalığı olabilir diyolar sizde böle birşey oldumu lütfen yardım edin😔😔 tecrübenize ihtiyacım var 😔😔entübeden çıkabilirmi bu kadar uzamş olmasına rağmen

X