kızım içerde kilitli kaldı :((

sağolun kızlar.çok şükür kızım iyi ama yinede onun içerde yalnız,çaresiz ve korkmuş bi halde ağladını duymak ve hiçbişey yapamamak iğrenç bi duyguydu.

tüylerim diken diken oldu... ayyyy.. cnm yaa.. nasıl korkmuştur yavrucak.. çok geçmiş olsun .. allah ım yavrularımızı korusun..

ayy canım yaa gözlerim doldu okurken çok geçmiş olsun ...Allah bir daha yaşatmasın...kuzucuğun kimbilir ne kadar korkmuştur...

gözümün önüne geldi okudukca.tüylerim diken diken gözlerim dolu dolu okudum yazılanları.çok büyük gecmişler olsun..allahım bi daha yasatmasın..

çok geçmiş olsun canım. ucuz atlatmışsınız Allah tan kötü birşey olmamış yavruna.
Rabbim bi daha bu tarz kötü şeyler yaşatmasın size ve kimseye

Türlerim ürperdi çok ama çok geçmiş olsun canım..
Rabbim beterinden korumuş meleğini..
Bir daha böyle kötü günler yaşatmasın Rabbim sizlere inşallah..
Meleğinin o güzel yanaklarından öpüyorumŞeniz

Geçmiş olsun canım ya
Rabbim bi daha böle kötü olaylar yaşatmasın ne size ne de kimseye

Çok geçmiş olsun ya :KK43: . Öyle bi durumda insan ne yapar okurken kötü oldum allah beterinden korusun

çok çok geçmiş olsun canım fazlasıyla ürktüm gözlerim doldu inan yavrum kıyamam

cok gecmis olsun canim ya. o anlarin nasil gectigini dusunemiyorum bile. zaten onleminizi almissinizdir da, esinde anahtar yok mu? yani hani dunyanin bin turlu hali var.

Oyy yavrum benım kıyamam..
Ne kadar can sıkıcı ve uzucu bır durum olmus canım ama en azından saglıklıydınız ve o evın ıcınde oldugunu bılıyordun buna sukur..
Allah kotulerınden korusun, darda kalanlara yardım etsın ıns gecmıs olsun canım...

Ne güzel anlatmışsın yaşadıklarını. Sonu mutlu biten bir hayat kesiti.
Çok endişeli dakikalar yaşamışsın gerçekten - Allah beterinden korusun canım.
Yüce Rabbim yavrunuzu size bağışlasın:nazar::emir_bebek::nazar: - Sağlıcakla kalın.a.s.

geçmiş olsun canım okudum hayal ettım ben bıraz herseyı abartan bırıyım fazlasıyla herhalde oradıkca bayılırdım

ayy çok geçmiş olsun valla okurken o kadar heyecanlandımki gözümden yaş geldi büyükkorku atlatmışsınız

cnm çok geçmiş olsun okurken ağladım..
bi an kendimi ve kızımı düşündüm...allah kimseye yaşatmasın

X