Kızım Seni Babana Gönderiyorum..

Şu Destina için haberlerin altında bir yorum vardı geçenlerde.

Kızcağız gündüz vakti son resmini bir kafede çekiyor. Belli yani gündüz vakti, arkada küçük çocuk var. Kız zaten 16 yaşında. Rezil bir kadın da yazmış, Bak Destina hanım barlarda geziyorsun, bombanın ne zaman geleceği belli olmaz. Yani barda gezen böyle ölür, ohh olur. Kendiside ultra müslüman ablamın.

Diğer üniversiteli Ozancan da gezi olaylarından ötürü terörist ilan edildi.

Gardaki patlamadakilerde teröristti, CHPliydi zaten.

Sur'a değinmiyorum bile.

Sultanahmet'te de gavurlar öldü.

Yani üzülmeyelim hatta sevinelim bu bombalara, ölenler ya kafir, ya terörist, ya bar bar gezen insanlar.
niyeyse hiç şaşırmadım keşke o kız öleceğine o kadın ve onun gibi düşünenler ölseydi

ALLAH evlatlarını kaybedenlere sabır versin

Aynen beni Esma için ağlayıp, bu gençler öldükten sonra tühh FG konseride kaçtı demesi rahatsız ediyor. Yada bozuk plak gibi Türkiye'nin gücünü sınamasınlar diye tehditler savurup 2-3 hafta sonra başka bomba patlaması sinirimi bozuyor.

Ben her bomba sonrası sorumlular tv karşısına geçip beceremedik diye ağlasın istiyorum, bu gençler öldüyse bizim başarısızlığımız da söz konusu desin istiyorum. En azından adamların vicdanı var diyebilmek istiyorum.

Bunu istiyorum, sizi bağlıyor mu isteklerim?

Kimse kendine toz kondurmaz.

İş vesilesiyle tanıştığım bürokratlara bakarak şunu söyleyebilirim ki, yetersizler. Yaptıkları iş için yetersiz, beceriksiz, ve eğitimsizler. Öte berinin hatırıyla kayırmasıyla koltuk sahibi olmuş, vizyon sahibi olmaktan uzak, liderlik etmeyi geçtim yönettikleri konuyla alakası, eğitimi, yetkinliği olmayan nsanlar tarafından yönetiliyor ülkemiz. Burda ismini yazmak istemediğim bir yerdeki genel müdür paşa oğlu, başka da bir niteliği yok mesela, konuyla ilgili ne fikri ne eğitimi var inanın şaka gibi. Paşaoğlunun 1 yardımcısı var, o yardımcının da yardımcıları var, kuyruğunun kuyruğu şeklinde devam ediyor ama al birini vur ötekine hepsi birilerinin hısmı bu sekilde isi almislar, hiçbirinin yaptıkları işle ilgisi yok.

MİT zaten ayrı bir hikaye. Bu kadar yetersiz ve beceriksiz insanı bir arada görmedim. İşinizi adam gibi yapacaksanız yapın, yapmayacaksanız defolun gidin kardeşim. Bu memlekette üniversite, yüksek lisans, doktora mezunu milyonlarca genç iş arıyor yetersizseniz çekilin gidin yapacak kişiler işi alsın. Bunlar tabi hayal, memleketin hepsi ölse bunlar memuriyeti bırakmazlar.

Devletin her kademesinde torpil var, haydi torpili yokedemesek bile iş yapacak adamları da işe alın be kardeşim. Bir kısmınız yatsın eyvallah da bir kısmınız çalısın en azından.

Haramilik iş yapma(ma) kültürü olmuş yazık.

Ülkemiz böyle insanların elinde. Bir kurum da çıkıp bu işi biz beceremedik istifa ediyoruz demiyor, bunu geçtim 1 tek kişi demedi yahu. Bu insanların kanı hükümetin, MİTin ve işini yapmayan nice kurumun elinde. 1 kişi de utanıp istifa etmedi ya yazıklar olsun. Bu kadar utanmazlık ve şerefsizlik olamaz bu kadarına inanamıyorum.

Son düzenleme:
Adam ağlasa suç ağlamasa suç.. Sizin için farketmez ki, nasılsa ne dese ne yapsa zıttını savunacaksınız her zaman olduğu gibi..
Sizde dogru yanlis ne yapsa ne soylese avukati kesilip savunacaksiniz. Degisen birsey yok yani. Aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar demisler gerisi aglasa ne aglamasa ne.

Hepsi 16-17 yaslarinda hayatlarinin baharinda gencecikler. Nasil guzeller insanin icinin yanmamasi mumkun mu? ecelsiz ölüm onlarin ki, zamansiz.

Allahım ne kadar acı... biz okurken dayanamiyoruz aileler nasıl dayansin bu aciya... allah sabır versin çok zor

X