kızıma isim arıyorum

Farkli olacak diye zorlanmis isimler hosuma gitmiyor benim de.
Dua guzelmis ama.

Duru ismi vermeyeni patakliyolar gibi 2010 sonrasi kız bebeklerin ismi duru oldu kulaga da estetik gelmiyor bence.

Elif zeynep ahu gibi isimleri tavsiye edecegim. :)
Bende aynı fikirdeyim aslında o yüzden ben Aylin ismini cok begeniyorım ama manalı bir isim olsun da istemistm Ayline de kendimi alıstrmıstm 🙏

Saydıklarınız arasında Gökçe çok çok açık ara daha güzel bence, sağlıkla doğsun sağlıkla büyüsün inşallah

Ben Zeynep Sare yada sadece Sare yi çok beğeniyorum. Zeynep babasinin süsü anlamı var Sare temiz güzel yüzlü ahlaklı kadın demek ve Hz ibrahimin eşinin ismi

Öncelikle Rabbim saglikla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah 🙏
Neylan : kabul olmuş dilek anlamina geliyormuş. Kökeni yanlış hatırlamıyorsam Farsça.

Bebeğiniz hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Ben yanlış mı anladım dua ve deva isim önerisi mi?kwlime anlamları güzel olabilir ama Bi isim olarak nasıl düşünülebilir ilginç. Dediğiniz gibi Büşra Aylin Zeynep çok güzel isimler. Ama dua deva anlayamadım. 😳

Esime de bahsettim sanırım kura ya kaldı işimiz :) Büşra, eslina, Aylin ve gökce arasında kaldık :))
Aylin ve Gökçe cok guzel isimler.
Bu arada kuzenimin adı Mucize :)
Ecrin isminin anlami dogru degil bu arada. Ecir karsilik, ücret demek. Yani bu zamana kdr Allahtan gelen hediye vss anlamlarina bakarak koydular hep yalan yanlis anlamlar uyduruluyor. Büsra ismi sizin istediginiz anlamda, tam cuk olmus yani.O da guzel.Eslina disinda 3ünü de begeniyorum.Saglikla gelsin insaAllah.

X