Kızıma isim ?

Sena3

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2022
215
156
25
Kızlar doğurdum oldum ama hala kesin bi isim oturtmadım kafamda ama Sevgi Pera ismini düşündük eşimle sizce nasıl uyumlu mu bi fikir alabilir miyim 🙏

kayra 🧡😂 sevgi pera bana da uyumlu gelmedi ya. ne biliyim bence çocuk doğduğunda onu ilk gördüğünüzde nasıl hissederseniz onu verin çocuğa isim olarak.

kayra 🧡😂 sevgi pera bana da uyumlu gelmedi ya. ne biliyim bence çocuk doğduğunda onu ilk gördüğünüzde nasıl hissederseniz onu verin çocuğa isim olarak.
Aslında Pera ismi bizim aklımızdaki Sevgi ismi kaynanamın ismi onu sonradan ekledik gönlü kalmasın diye ama teşekkürler fikriniz için 🥰

Sevgi ismi bana pek güzel gelmedi ama tabi kaynananın adıymış eşin çok koymak istiyorsa bilemem. Naz pera güzel olabilir

Kızlar doğurdum oldum ama hala kesin bi isim oturtmadım kafamda ama Sevgi Pera ismini düşündük eşimle sizce nasıl uyumlu mu bi fikir alabilir miyim 🙏
benimde kız bebeğe hamileyim ben mesela inci düşünüyorum ama parla ismi de bence çok güzel yada umay

Bu zamana kadar adı Sevgi olup iyi olan birini görmedim. Ön yargıysa ön yargı, yapacak bi şey yok 🥲

Pera güzel.
Pera olacak zaten sadece kaynanam söylemedi köyün diye ben sadece kaynanamı sevdiğim için eklemek istedim teşekkür ederim düşüncen için 🙏🥰

Pera olacak zaten sadece kaynanam söylemedi köyün diye ben sadece kaynanamı sevdiğim için eklemek istedim teşekkür ederim düşüncen için 🙏🥰
Yani ben de bakkal Numan amcayı seviyorum ama çocuğumun adını Numan koymayı düşünmem. Dertsiz başınıza dert arıyorsunuz gibi hissettim 🥰 Siz bilirsiniz elbet, hayırlı olsun şimdiden bebişiniz

Yani ben de bakkal Numan amcayı seviyorum ama çocuğumun adını Numan koymayı düşünmem. Dertsiz başınıza dert arıyorsunuz gibi hissettim 🥰 Siz bilirsiniz elbet, hayırlı olsun şimdiden bebişiniz
Yani bakkalla kaynanamı aynı keseye koyamam o yüzden fikrinize saygı duyarım sevgi de beğenmediğim bi isim olsaydı düşünmezdim zaten beğendiğim bi isim sadece fikir almak istedim o kadar 🥰

X