Kizimin Cicilerini Yikadim Teyzeleri?Ya Sizz

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar yaaa az once askimin bitanemin yavrumun kuzumun cicilerini yikadim ve astim.Nasilda mis kokuyo.Allahim her cicisini astigimda seni verene kurban olurum canim yavrum anne senin icin olur Allahim bu ne buyuk hediye bana deyip durdum.Kizimi o cicilerin icinde dusundukce heyecan basti yaa.Yarinda bir guzel utuleyip bavuluna yerlestiricem hepsini:asigim:.Sizlerde yikadiginizmi ne yaptiniz?

bende en kısa zamanda yıkayıp ütülüycem sen neyle yıkadın anniş?ben omo baby aldım,çantamı hazır tutmak istiyorum bir iki eksiğim var onlarıda alıp çantamı hazırlıycammmmm.

Canim burda bebekler icin yabanci bir marka var deterjan ve yumusatici onla yikadim.Kendim icinde kizim icinde hastanede gerekli tum seyleri aldim.Artik yarin utuler cantanin agzini kapatirim.Canta dedigime bakma bu arada bildigin orta boy bavul.6 gun yaticagim icin hastanede ancak yetisecek aldiklarim.

oohhhh misler gibi kokmuştur ev ayy kızlar o bebek kokusu bambaşka yaa ben daha hazırlamadım ama bebeği olan arkadaşlarım dalan'ın sabun tozunu önerdiler kısmetse 17sinde doğum iznine çıkıyorum önce evimi temizleyip sonra oğlumun eşyalarını yıkayıp hazırlayacağım hayırlısıyla umarım hepimiz için herşey çok güzel olacak

oohhhh misler gibi kokmuştur ev ayy kızlar o bebek kokusu bambaşka yaa ben daha hazırlamadım ama bebeği olan arkadaşlarım dalan'ın sabun tozunu önerdiler kısmetse 17sinde doğum iznine çıkıyorum önce evimi temizleyip sonra oğlumun eşyalarını yıkayıp hazırlayacağım hayırlısıyla umarım hepimiz için herşey çok güzel olacak

Evet canim misler gibi koktu ev.Kizimda misler gibi kokucak dogunca oy oyyyy icim eriyo valla artik dogsun istiyorum biran once sut vermek gogsume basmak istiyorum kizimi.

NE GÜZEL ANNİŞ ADAYI YIKAMIŞIN BEN DAHA YIKAMADIM ONU DÜŞÜNÜYORUM NEYLE YIKASAM NASIL YIKASAM DİE BİZİM EŞYALARLABİRLİKTE MAKİNADA YIKAMAK İSTEMİYORYUM. ELİMDE YIKAYACAGIM BENDE SABUN TOZUYLA ELİMDE YIKAMAK İSTİYRUM BAKALIM. AMA BENDE BÜĞÜN BABAMIZLA BİRLİKTE KIZIMIZIN EŞYALARINI SEVE SEVE YA BUNU İÇİNEMİ OLACAK DİE İNANILIR GİBİ DEĞİL KÜÇÜÇÜK İNSAN İNANAMIYO BUKADAR KÜÇÜK OLACALACAGINI NEYSE KATLADIK Bİ ARAYA TOPLAYIP YATAGININ İÇİNE KOYDUK BİKAÇTANE DAHA EŞYASI VAR ALINACAK ONLARIDA ALIP ARTIK ÖLE YIKARIM DİE DÜŞÜNÜYORUMM... :emir_bebek:

Bende yıkayıp ütülemek için sabırsızlanıyorum fakat önce şifonyer yatağıyla şifonyerini almam lazım çünkü ütülediklerimi koyacak yer bulamadım sığdıramadım hiçbiryere battaniyeler falan çok yer kaplıyor çünkü. Bende omo baby aldım ve dalan'ın sabun tozunu aldım ön yıkamalı yapıp öncelikle deterjanla yıkatıp sonradan sabun tozuyla yıkatacağım. Bebişime zarar falan verir deterjan diye sonradan sabun tozuylada yıkatıcam. Vernel babysiylede yumuşatıcaz inşallah.

Kızlar birde çamaşır torbaları satılıyor onlardan alırsanız çok iyi oluyormuş. bende almadım daha çoraplar falan makineye kaçmasın diye çok küçük olduklarından. Zaten bebişlerin çamaşırları en az 6 ay ayrı yıkamak lazım bence. Giyisilerini tersinden 30 derecede yıkadığında fazla zarar görmüyormuş sıkma devrini düşürebilirsiniz yada sıkmasını erken bitirtebilirsiniz. Ablam öyle yapıyordu ve hiç yigenimin çamaşırları hiç yıpranmıyordu.

Canim burda bebekler icin yabanci bir marka var deterjan ve yumusatici onla yikadim.Kendim icinde kizim icinde hastanede gerekli tum seyleri aldim.Artik yarin utuler cantanin agzini kapatirim.Canta dedigime bakma bu arada bildigin orta boy bavul.6 gun yaticagim icin hastanede ancak yetisecek aldiklarim.

canim o yabanci markayi bana solermisin bakim burda var mi bende alirim belki jeyyar

çamaşır torbası nerelerde satılıyor acaba?bide hastane çantasına bebek bezini kadar koyacaksınız 1 pakette 56 tane bez var çok gelmez mi acaba?

canlarım ben de geçen hafta içi yıkadım ütüledim bebişimin cicilerini astım dolabına
çanta için birkaç eksiğim var bu hafta işte son haftam
artık onları da izindeyken tamamlarım
hepimizin bebişleri sağlıkla gelsin inşallah....

ömrüm çantana bebek bezini enaz 15 20 tane koy çünkü 1 gün kalacaksınız ve yeni doganlar günde 8 tane falan bez harcıyolar. ne olur ne olmaz fazla alsan zararı olmaz...

ömrüm çantana bebek bezini enaz 15 20 tane koy çünkü 1 gün kalacaksınız ve yeni doganlar günde 8 tane falan bez harcıyolar. ne olur ne olmaz fazla alsan zararı olmaz...

sağol canım bide herkes hasta bezi al diyor kendim için

ayy ne güzel yaa valla okurken çook duygulandım bende o günleri görürüm değilmi Allah ın izniyle...
Allah bebeklerinizi sizlere bağışlasın beklemek çook zormuş...

ayy ne güzel yaa valla okurken çook duygulandım bende o günleri görürüm değilmi Allah ın izniyle...
Allah bebeklerinizi sizlere bağışlasın beklemek çook zormuş...

nerelerdesin tiviti hiç yoksun neler yapıyorsun,inşallah seninde güzel haberlerini duyucaz burdan

çamaşır torbası nerelerde satılıyor acaba?bide hastane çantasına bebek bezini kadar koyacaksınız 1 pakette 56 tane bez var çok gelmez mi acaba?

ben anne değilim, ama yeğenlerim için almıştım boyner'den, hala var mıdır bilemeyeceğim ama... Çok pratik oluyor gerçekten de. Minnacık şeyler malum:)

nerelerdesin tiviti hiç yoksun neler yapıyorsun,inşallah seninde güzel haberlerini duyucaz burdan
bilgisayarımız bozulmuştu ömrümcüm o yüzden uzak kaldım biraz ama artık buralardayım valla doğuma yaklaşmışsınız artık Allah yardımcınız olsun canım...

Selam kızlar,
ben de oğlumun bütün kıyafetlerini yıkadım,ütüledim..hastane çantamın içini de hazırladım ama daha valize yerleştiremedim:)ben 56 lık paketin tamamını götürücem hastaneye,yanında ıslak mendilinide tabi ama büyük bir pakette pamuk aldım..hastanelerde pamukla temziliyorlar ya..çok heyecanlanıyorum :)

Ben valla hastaneden verdikleri deterjan ve yumusatici ile makinede 30 derecede hepsini tersten yikadim.Hicte birsey olmadi.Hepsini attim yikadim ama coraplari o kadar kucukki asarken cok zorlandim :)))

Simdi kurumuslar birazdan yukari cikip hepsini tersten utulucem.

Bu arada bizler icin orkitleride bebek icin bebek bezlerinide hastane veriyo.Hatta ciktiktan sonrasina bile yetiyo kocaman bez paketleri veriyorlar en az ay gidiyo.Yani oyle bir derdim yok.Birde o olaydi artik orta boy bavul degil en buyuk boy bavul gerekirdi.Dile kolay 6 gunluk ihtiyaclar..

X