El Sanatları Kızımın oda kapısına yaptığım ponpon perde...

elinize sağlık ve Allah prensesinizi size bağışlasın o daha bi güzel geldi kaydirigubbakcemile3 benim size sorum bilen biri bana ponpon nasıl yapılır tarif edebilirmi sakıncası yoksa ben hiç elişi bilmiyorum da senağlama bende bi arkadaşımın kızının odası için yapmayı düşünüyorum dilerim bi gün benimde bebeğim olur da sonrasında kendi evladım içinde yaparım senağlama cevap gelir inşallah şimdiden teşekkürler

valla ben ipi 2 parmapıma baya bi sarıp sonra ortadan kısa bir iple sıkıca bağladım.
sonra makasla ortadan kesip fazlalıkları kırpa kırpa yaptım.
Netten araştırırsan resimli ve detaylı anlatımlar var zaten .....

derman05 evdeki artık iplerimi değerlendireyim diyordum canım ama ne yapacağımı bilemedim farklı kalınlıktalardı çünkü.bana çok güzel bir fikir oldu çok güzel bi çalışma benim kızımda bayılacak yapmak için sabırsızlanıyorum emeğine sağlık

ellerine sağlık süper olmuşş...
bebişim olursa duvara süs gibi bile yapabilirmmmm

bu arada bayanlar yüncülerde renk renk hazır yapılmış ponponlar bulunuyor, yapması zor gelen ya da zamanı olmayan bayanlar için ideal...

gerçekten çok şık. odaya inanılmaz canlılık katmış. emeğine sağlık.

harika duruyor bu ponponlar
miniğim de pek güzel durmuş çok yakışmış ponponların arasına :nazar:

çok şık cok güzel olmuş ben yapsam oglum 1 dakika bırakmaz onları sever çekmeyi koparmayı

ellerine sağlık canım çok güzel. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Konuya fotoları yeniden ekleyebilirsiniz..

Son düzenleme:
Ayyy çok tatlııı ellerinize sağlık. Ben de yapıp resmini ekleyeceğim en kısa zamanda.
Acaba pon ponları örgü yününden mi yaptınız? Ya da neyden yapsam daha güzel olur? Bunu merak ettim :)

ablacımm yaa süper olmuşş.çok şeker bişeyy.ellerine sağlıkkalkisalkisalkis

X