Kızını taciz eden adamı döverek öldürdü

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832

İstanbul Beylikdüzü’nde özel bir hastanenin çağrı merkezinde çalışan S.Y. (19), 3 ay önce işten çıkarak evine gitmek için minibüse bindi. Burada fiziki tacize uğrayan genç kız minibüsten indi. Durumu öğrenen baba, tacizciyi döverek öldürdü.

1

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre İstanbul Beylikdüzü’nde özel bir hastanenin çağrı merkezinde çalışan S.Y. (19), 3 ay önce işten çıkarak evine gitmek için minibüse bindi. Burada fiziki tacize uğrayan genç kız minibüsten indi. Tacizcinin de peşinden geldiğini fark eden genç kız, koşarak eve girdi. Ancak pencereden baktığında bu kişinin dışarıda beklediğini gördü. Hemen eve gelen baba Yılmaz Y. (44) , tacizciyle kavga etmeye başladı. Ağır yaralanan kişi hastaneye kaldırılırken, baba polis tarafından gözaltına alındı.

2

Baba Yılmaz Y., adının Şinasi Baydar (57) olduğunu belirlenen kişiyi, kızına tacizde bulunup eve kadar takip etmesi nedeniyle dövdüğünü söyledi. Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak savcının itirazı üzerine 28 Şubat’ta tutuklandı. Baydar ise tedavi gördüğü hastanede önceki gün öldü. Polis, yaptığı kamera incelemesinde, Şinasi Baydar’ı, Yılmaz Y. dışında ikinci bir kişinin de darp ettiğini belirledi. Polis, adının O.T. olduğunu tespit ettiği kişiyi yakalamak için de çalışma başlattı. Tutuklanan Yılmaz Y.’nin kardeşi Akın Y. “Daha önce de mahallede çıplak görmüşler. Poliste tacizle ilgili dosyaları da var” dedi.
devamı aşağıda

MİNİBÜSTE YERİMİ DEĞİŞTİRDİM
3

Mağdur S.Y. ise ifadesinde, olay anını şöyle anlattı:

“İşten çıkınca eve gitmek için minibüse bindim. Bir kişi yanıma yaklaşarak tacizde bulunmaya başladı. Korkuya kapılarak yerimi değiştirdim. Daha sonra da minibüsten inip yürüyerek eve gitmeye başladım. Beni takip ediyordu. Korku ve panik içinde koşarak eve girdim ve kapıyı kapattım. Eve girince pencereden aşağı baktım. Beni taciz eden kişi kapının önünde duruyordu. Hemen anneme yaşadıklarımı ve beni taciz eden kişinin kapıda olduğunu söyledim.”

4

Ellerine sağlık.
Devlet gibi içeride bakıp beslesemiydi ? Ya da dışarıya tekrar mı salsaydı..
baba tutuklanmamalıydı, daha bugün haber vardı, sevgilisi kıza tecavüz edip öldürmüş ve bir sene de çıkmış, bu baba mı tutuklanıyor
adam evine gelmiş, kapısında kızının peşinde bi sapık...

Son düzenleme:
Cehennem ateşi bol olsun şerefsiz herif 😈

Bu babayı hangi zihniyet hapise atar ya ne gerekçeyle kızını bir şerefsizden korudu diye mi? Ellerine sağlık işte ben bu babanın yaptığına gerçek adalet derim. 2 evladım var onlar böyle bir olayla karşılaşsa gözümü kırpmadan elim titremeden ben de öldürürüm. Helal olsun be adam sana seni o hapse mahkum edenler utansın😠

Ben bu babaya kızamıyorum. Biliyorum ki bu adam öldürmeseydi, o herif bu kızı veya başka bir kadını ya da çocuğu öldürecekti. Dünyadan bir pislik daha temizlenmiş oldu işte. Gözümüz aydın.

Kendimi onun yerine koydum. Adaletsiz bir ülkede benim evladıma dokunan eli ben de kırardım. Günahsız bir insan tecavüz korkusuyla, can korkusuyla yaşayacağına, o yaşatan gebersin gitsin daha iyi.

Bakıyorlar kötü insanlar çok, iyiler azınlıkta.
Ne yapsak bu ikisini ayırırız, iyileri koruruz diyorlar ve iyi insanları "yalıtmak"ta buluyorlar çözümü. Içeri atıyorlar.
Kötülerle bir kalacağına özgürlüğünden olsun diyorlar.
Hukuk sistemimizin gizli işleyiş şekli sanırım bu.
Evet buna inanıyorum. Çünkü aksini, tüm bunları akıllı ve mantıklı bir zihniyetin yaptığını düşünmek" aklımı başımdan alıyor."

Hem kendi cocugunu hem baska cocuklari bir sapikdan korumus oldu

Eline koluna sağlık. Beter etmek lazim boylelerini.
Dünkü haberde etek alti fotograf ceken erkeği de avm cikisinda meydan dayagi atsalarmis dedim. Nasil bir ruh nasil bir zihniyet nasil bir mide(sizlik)...!!!

X