Kızlaarr görenler bir baksın lütfen 1-2 saatim var:/

new balance ı 37 den buyuk ayaklara yakıştırmıyorum benn
çok kötü görünüyo ama küçük ayaklılarda cok hoş duruyor...
cok seceneğin var birini secebilirsin ama ilk önce ayağına denemen lazım:KK34:

Ben bazen 36 bazen 37 giyiyorum .Değişiyor yani.

milletin dediğine bakma sen.sen giyeceksin onlar değil.bence git dene nettten bakmakla olmaz.ayağın çok mu büyük ki

Çok saol canım. Ama bana onları da bulamayacakmışım gibi geliyor. Çünkü dedğim gibi mağazalarda 5-6 çeşit bulunuyor sadece:KK43: Şansımı deneyeceğim tabi.

İnşallah dilediğin gibi bir ayakkabı bulursun canım. Benim ayaklarım 35-36 gibi bir numaraya sahip oldugu ıcın az buyuk gorunsun dıye genelde boyle modeller tercih ediyorum, buluyorumda :) Gezebileceğin kadar çok yer gez, nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama ayakkabı çok önemli ya mümkün oldugunca güzel ve kaliteli olmalı.

İnşallah dilediğin gibi bir ayakkabı bulursun canım. Benim ayaklarım 35-36 gibi bir numaraya sahip oldugu ıcın az buyuk gorunsun dıye genelde boyle modeller tercih ediyorum, buluyorumda :) Gezebileceğin kadar çok yer gez, nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama ayakkabı çok önemli ya mümkün oldugunca güzel ve kaliteli olmalı.

İstanbuldayım. Kaç avm gezdim tabanlarım koptu. Yok. Çeşit de yok ben de zor beğeniyorum. Senin gibi düşünüyorum ben de ama kardeşim falan devlet meselesi yaptın al işte bir tane diyo. Sinir ediyor beni.

İstanbuldayım. Kaç avm gezdim tabanlarım koptu. Yok. Çeşit de yok ben de zor beğeniyorum. Senin gibi düşünüyorum ben de ama kardeşim falan devlet meselesi yaptın al işte bir tane diyo. Sinir ediyor beni.

Benimkide öyle. Girer, bir tane dener,alır ve çıkar. Ne parasına bakar ne duruşuna. 5 dk maksimum. Ama ben tam tersiyim :) Bide bu spor ayakkabıları çabuk eskiyor sanki bi ayrı huzursuz oluyorum alırken. Ben Ankara'da yaşıyorum,bende burda avm'lerde istediğim modelleri bir türlü bulamıyorum ama orjinal satan pasaj altında ayakkabıcılar oluyor bilmem oralarda var mıdır. Kolay gelsin canım alınca bizimle paylaşırsın artık :)

Benimkide öyle. Girer, bir tane dener,alır ve çıkar. Ne parasına bakar ne duruşuna. 5 dk maksimum. Ama ben tam tersiyim :) Bide bu spor ayakkabıları çabuk eskiyor sanki bi ayrı huzursuz oluyorum alırken. Ben Ankara'da yaşıyorum,bende burda avm'lerde istediğim modelleri bir türlü bulamıyorum ama orjinal satan pasaj altında ayakkabıcılar oluyor bilmem oralarda var mıdır. Kolay gelsin canım alınca bizimle paylaşırsın artık :)

Be nde işte ya hep ya hiç biriyim. İstediğim şey içime sinmeli ya da hiç almam. ( o yüzden 1 aydır alamadım zaten) Ama bu sefer almak zorundayım ben de sıkıldım aramaktan. Alırsam yazarım bugün buraya.sağ ol yardımların için.

Aldım ayakkabıyı kızlar.Ama resim koymuyorum çünkü resimde çok kötü görünüyor.Ayağımda güzel durdu. Adidas dan aldım. unisex bir model hatta bir çocuk da aldı aynısını:KK70: şimdi resim koyarsam beğenmezsiniz resimde kaba duruyor ama benim ayağım küçük olduğu için öyle durmadı 36 aldım. Sağolun yardımlarınız için..

ben internetten almanı tavsiye etmem, pek çok ürünü barındıran mağazaları terch et bence hem daha çok çeşit hem de daha çok marka seçeneği olur

X