kızlar 4 yumurtam olmuş

ESXIXNGXUXL

Her nefes ebediyyen sükür
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
4 yumurta olmuş bir tanesi küçük arkadaşlar sizce şansım ne? çarşamba veya perşembe çatlatma iğnesi olacak yumurta ne zaman toplanır yumurta toplama işlemi ne kadar sürüyor ve kalitesi ne zaman anlaşılıyor. bana yardımcı olursanız sevinirim

merhaba esin gül bende tüp bebek tedavisine başladım ama daha adetimin 3. gününü bekliyorum
canını hiç sıkma ama bence 3 yumurta bile yetiyor

canım burada bir arkadaş vardı

3 yumurtyası vardı eşinde de sperm problemi olmasına rağmen ikisi tuttu ikizleri olacak inşallah

seninki de tutar canım inşallah kalbini ferah tut hayırlısını iste

a.s.
4 yumurta olmuş bir tanesi küçük arkadaşlar sizce şansım ne? çarşamba veya perşembe çatlatma iğnesi olacak yumurta ne zaman toplanır yumurta toplama işlemi ne kadar sürüyor ve kalitesi ne zaman anlaşılıyor. bana yardımcı olursanız sevinirim
hayırlısı olsun canım yumurta sayısı değil kalitesi önemli sayıya takılma çatlatma iğnesinden sonra toplama işlemi senin az olduğu için kısa sürer kalitesini anlamak için döllenme olması gerekiyor inş sağlam bir şekilde döllenir :emir_bebek:bebişine kavuşursun sende

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize iş yerinde olduğum için sürekli internete giremiyorum ümitsizim ama inşallah olur, tedavi süresince çok sinirli oldum

a.s.hayırlısı olsun canım yumurta sayısı değil kalitesi önemli sayıya takılma çatlatma iğnesinden sonra toplama işlemi senin az olduğu için kısa sürer kalitesini anlamak için döllenme olması gerekiyor inş sağlam bir şekilde döllenir :emir_bebek:bebişine kavuşursun sende

msjdaki o bebek benimmi canım çok sevimli. inan o bile moral oldu sagol

canım burada bir arkadaş vardı

3 yumurtyası vardı eşinde de sperm problemi olmasına rağmen ikisi tuttu ikizleri olacak inşallah

seninki de tutar canım inşallah kalbini ferah tut hayırlısını iste

inşallah benimkide tutar ve burda size hayırlı haberi veririm

X