kızlar acil bakın çok kötüyüm

periperi06

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
506
55
fikirlerinize ihtiyacım var. eşimle kavga ettik ve moralim sıfır. dün annemlere ablamgil geldi şehirdışından ben de anneme geçtim. eşimde bana dediki eve gelirken otobüsle gel enisten falan birakmasin dedi. tamam dedim tam otobüs saatine göre hazirlandim çiktim dışarı babam ablam göndermedi beni enişten bıraksın dedi ben yok diye ısrar ettim babam da kızdı bana bırakiversin ne var ne yok yok diyosun diye. tam o sırada da diyemedim ki esim istemiyo diye. tabi sonra esim eniştemin beni bıraktığını duyunca kıyamet koptu. bu arada araba 2 tane küçük yaşta yegenim ve ben arkada oturduk.
benim aileme ve bana göre bunda bir sey yok ama esim ailesine ters neymis ablanda binseymis ablamda hasta bu arada . o zaman baban da binseymis. ya ne alaka diyorum arabada enistenin bisey yapmadigini nerden biliyim falan dedi. sinirlerim çok bozuk. enistem asla oyle bi insan degil 13 yıldır içimizde ve ben bekarken kaç kere kaldim ablamlarda
bu durum ailelere sirayet edecek simdi ve esimin ailesi beni hatali bulacak. nasil bi tepki gostermeliyim bana yardimci olun lutfen
bu arada daha yeni annemle de gorustum. esimle konusacagini söyledi . keske otobusle gitseydin dedi. ben de biz ne yanlis yaptik onlar yanlış dusunuyo dedim . Off Allahim delirecem

Esin şansını fazla zorluyor.
Azıcık insan olsun,becerebiliyorsa.
O..pumu oldum şimdi eniştemin arabasına binince ?
Zaten bir erkek arkadaşına selam versen o..pusun,bir arkadaşın arasa o..pusun,iyice b.ku çıktı işin.
Ensesti konulu nesriyatleri az izlesinler ailecek.
Otobüste kiminin baciginin kiminin dirseğinin surtunucegine eniştenin arabayla getirmesinin daha iyi olabileceğinin farkında bile değil denyo

Son düzenleme:
Ne demek bu. Ne yapabilir adam size? Daha önce bi şeyini mi gördü eniştenizin yoksa eşiniz arabada bir dişi sinekle yalnız kalsa üstüne atlayacak potansiyelde olduğu için herkesi de mi öyle görüyor?
hayir hic birseyini görmedi daha 1.5 yillik evliyiz. kendisi kötü zihniyetli işte kendisi kötü dusunmese bunlari yapar mı

hayir hic birseyini görmedi daha 1.5 yillik evliyiz. kendisi kötü zihniyetli işte kendisi kötü dusunmese bunlari yapar mı
Çocuk da düşünüyormuşsunuz. Yapın yapmayın demek haddime değil ama kız çocuğunuz olursa namus sorunu yaşayacaksınız bilginiz olsun, ha erkek olursa da babası gibi sizin kelimelerinizle "kötü zihniyetli" olacak ama göze almışsınız bunları zaten

Eniştenizden sizi kıskanması çok cringe,

Daha önce bi hatamı oldu ki? Anca o zaman haklı derim,

Yoksa boşuna kuruntuysa paranoyak biriyle evlenmişsiniz bile bile lades demişsiniz boşuna üzülmeyin ‘herkes seçimlerinin sonuçlarını yaşar.’
hayir hicbirsey olmadi daha önce. mesela kayinbabam asla gelinini alıpda arabayla bir yere goturmez ya yanonda eşi olacam ya da oglu taksiye.binmemize falan kızarlar. sürekli eş dost elalem görse ne der dusuncesindeler

O zaman esiniz ya cebinize taksi parasi koyacak ya altiniza araba cekecek.
Arabada bisey yapmadigini nerden bileyim diyen adama aciklama bile yapmam ben. Neden bunlara bu kadar yüz veriyorsunuz? Bu kadar kiskanc olan adam yarin obur gun sizin kız kardeşinizede yan gozle bakar, es kaza 1 dakika salonda yalnız kalsa iftira atar. Ay igrencler cringe selalesi resmen

Şöyle pis zihniyetli adamlarla evlenip sonra dert yanıyorsunuz. Kendi düşen ağlamaz, özür dileyin ve bir daha eniştenizle muhatap olmayın. Muhteşem evliliğiniz böylece yolunda gider.
ya hayir yaa. ama gercekten bunu ben yaptim. kendi hayatimin icine sıçtigim icin cezami cekiyorum daha da çekecem. böyle sineye cekemem yolunda gitmezse de yapacak bisey yok

Kişi kendinden bilir işi. Bu tarzda düşünen insanların düşündükleri gibi olduğunu düşünüyorum. Eniştenizin sizi bırakması o kadar normal bi durum ki.. Kim ne derse diyin asla alttan almayın. En başından otobüse bin dediğinde saçmalama demeliydiniz taviz tavizi doğurur. Bu dağ ayılarının nesli tükense artık ya.

Siz böyle ilk insan, neandertaller tipleri nereden buluyorsunuz ya? Bizim de sevgililerimiz,ilişkilerimiz oldu ama eniştemizden kıskananı daha görmedim. Hadi bir yanlış hareket, bakış olsa şüphelenmeye başlasa hak veririm ama adam insanlık yapıp evinize bırakmış. Bunda yanlış olan ne? Enişteniz sizin özel şoförünüz olmaya meraklı değildir. Adam alt tarafı eve bıraktı diye adını neredeyse Tecavüzcü Coşkun yapacaksınız. Eşinizin size zerre güveni yok resmen namussuz bir kadın olmakla suçluyor. Bu durum duyulursa ablanızın evliliği bile olumsuz etkilenebilir. Babanızı arayın durumu anlatın. Babanız, eşinizi arasın kendisinin ısrar ettiğini o yüzden hayır diyemediğinizi söylesin. Babanız arkanızda durursa çok daha iyi olur.

mesela bugün kayinvalidem aradı çağırdı. yemek için bende tamam gelirim dedim. sonra otobüsle gidicem çıktım hava buzz gbi dondum. kv geçince eltimde ordaydı eltimi kayinbabam arabayla alıp gelmiş. ben de geldim işte ısınmaya çalıştım üşümüştüm. kv eltimin yanında diyoki kayinbaban sizin oraya yoruluyo dedi. ben de gerek yok zaten dedim. bu arada evlerimiz yakın sadece yürüme mesafesi kadar değil eltimin yürüme mesafesinde benim1 tane otobüse binmek gerekiyo. kv diyoki ben gezmeyi severim sende gezerek otobusle gel diyo. takıldığım şey kayinbabamin beni götürmemesi değil kocaman adamın ayagima gelmesini hoş bulmam zaten. ama kayinvalidemin umursamaz konuşmalari eltimin yanında. eltimi evinden arabayla alırlar hiç kıyamazlar. söz konusu ben olunca otobusle dolmusla gelsin umursamazlar. böyle benim eltim kadar degerim yok dusuncesini uyandırıyo bende salak gibi üzülüyorum hata bende insan önce kendisine değer verecekki baskalarida versin
Geçen gün şöyle bir şey yazmışsınız. Eşinize deyin ki: “Baban eltimi arabayla alıp eve getirirken ne yaptılarsa ben de onu yaptım. Babana sor bakalım, ne yapmışlar?”

ya hayir yaa. ama gercekten bunu ben yaptim. kendi hayatimin icine sıçtigim icin cezami cekiyorum daha da çekecem. böyle sineye cekemem yolunda gitmezse de yapacak bisey yok
Çekmeyin. Adamın zihniyetinden pislik akıyor. Kendi akrabalarına ne gözle bakıyorsa size yansıtıyor. Umarım çocuk falan yoktur. Bu adama çocuk da emanet edilmez.

X