kızlar acil bakın çok kötüyüm

Daha kendi karakterinizi saygınız koruyamıyorsunuz. Sadece sizin olmayan çocuğu koruyup bunlara izin vermeyeceksiniz öyle mi?

Şu söylediklerinize dönün de bir dışarıdan bakın. Ne kadar komik göründüğünü göreceksiniz.
Mesele anne olmak değil ki çocuk yapıp, bebeğim var çalışamıyorum, babasız kalmasın, çok ilgili bir baba çocugum babasına çok düşkün vs gibi bahaneleri hayatına empoze etmek. Başına bundan beteri gelecek ama elinde bu saydığım bahaneler olacak boşanmamak için öyle avutacak kendini. Buda bir savunma mekanizması

Bütün bunların karşısında duracağım bu konuda dik kafalıyım kızım benim gibi olmayacak okuyacak meslek sahibi olacak çalışacak ve zamanı gelince evden kurtulmak için değilde kendisi istediği için karakterine uygun sevdiği adamla evlenecek bunun dışında onu mutsuz edecek herşeyin karşısında yım

Siz once kendinizi koruyun. Kocaniz nasilsa isi gucu, cebinde parasi yok, kucaginda bebegiyle nereye gidecek dusuncesiyle bildigini okumaya devam edecek. Sizin karar verme yetkiniz yok. cocuk okusun, istediği kisiyle evlensin diye kendinizi parcalasaniz da sonuc degismeyecek

fikirlerinize ihtiyacım var. eşimle kavga ettik ve moralim sıfır. dün annemlere ablamgil geldi şehirdışından ben de anneme geçtim. eşimde bana dediki eve gelirken otobüsle gel enisten falan birakmasin dedi. tamam dedim tam otobüs saatine göre hazirlandim çiktim dışarı babam ablam göndermedi beni enişten bıraksın dedi ben yok diye ısrar ettim babam da kızdı bana bırakiversin ne var ne yok yok diyosun diye. tam o sırada da diyemedim ki esim istemiyo diye. tabi sonra esim eniştemin beni bıraktığını duyunca kıyamet koptu. bu arada araba 2 tane küçük yaşta yegenim ve ben arkada oturduk.
benim aileme ve bana göre bunda bir sey yok ama esim ailesine ters neymis ablanda binseymis ablamda hasta bu arada . o zaman baban da binseymis. ya ne alaka diyorum arabada enistenin bisey yapmadigini nerden biliyim falan dedi. sinirlerim çok bozuk. enistem asla oyle bi insan degil 13 yıldır içimizde ve ben bekarken kaç kere kaldim ablamlarda
bu durum ailelere sirayet edecek simdi ve esimin ailesi beni hatali bulacak. nasil bi tepki gostermeliyim bana yardimci olun lutfen
bu arada daha yeni annemle de gorustum. esimle konusacagini söyledi . keske otobusle gitseydin dedi. ben de biz ne yanlis yaptik onlar yanlış dusunuyo dedim . Off Allahim delirecem
Ne adamlar ne aileler var akıl alır gibi değil.Demek sizin kardeşinize kötü gözle bakacak bir tip bu! Otobüste onlarca erkekle sıkış tepiş gitmenize bir şey demiyor ama! Kusura bakmayın ama normal insan değiller bunlar.

Ne adamlar ne aileler var akıl alır gibi değil.Demek sizin kardeşinize kötü gözle bakacak bir tip bu! Otobüste onlarca erkekle sıkış tepiş gitmenize bir şey demiyor ama! Kusura bakmayın ama normal insan değiller bunlar.

Yukarıda yazmış. Çok renkli cinsel hayatları varmış. Herşeyi yapsa bile sırf arzuladığı için vazgeçemezmiş kocasından. Muhtemelen de bacı enişte fantezileri yaptılar. Kişi kendinden bilirmiş işi.

X