Bebek Beslenmesi Kizlar acil bi yardim edin

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Ben bebegim 6 gün hastanede kalıp biberon ile alışınca geldigi gece biberona azıcık mama yaptım biberonu tutmak isterken meme verdim agzına bikaç defa ugraştım sonra alıştı bıraktı hatta hiç almadı biberonu hep meme emdi keşke diyorum o kadar unutmasaydı şimdi memeyi bıraktık biberon da kullanmıyor zorluyor beni
Dedigini denedim allah s3nden razı olsun çocuk memeni tutup emiyo cunku denemedim kalmamıştı allah ne muradın varsa versin

Benim de ucu yoktu. Memeyi bir. Türlü tutturamıyordum. Meme ucu aparatı kullandım.. Meme ucı çıkarıcı pompa kullandım. Sütüm de yoktu oğlum sarılık oldu. Hastanede yattık 1 gece. Doktorum 8 çocuklu bir kadın. Bana mamayı hazırla yanında tut memeyi ver bir süre sonra memeyi. Çeker çekmez mamayo ver dedi. Avent anne memesi uyumlu biberon kullandım. Peş peşe verince Mama yediği için, memeyi bırakmadı hiç. Sütüm yokru başlarda tahin helvası yedim çok arttı. Memeyi bıköadan vermeye devam edin. Çok, sürmedi meme ucum çıktı. Benim hiç yoktu düşünün. Yani, sütyen giymesem anlaşılmazdı o derece. Bıkmadan memeyi vermeye devam edin. Mama vermekten korkmayın memenin ardından verince hiç bırakmıyor memeyi. Ama doysun mutlaka sarılık olmasın. Sağlıkla büyütün inşaallah
Dediğin yöntemi yaptim allah senden razı olsun önce mamayı verdim sonra mememi ağzına soktum mememi tutup emdi allah ne muradın varsa versin yapmadim şey kalmamıştı artık kendimi yetersiz anne olarak goruyodum

Dedigini denedim allah s3nden razı olsun çocuk memeni tutup emiyo cunku denemedim kalmamıştı allah ne muradın varsa versin
Ay gerçekten mi sizde de işe yaramasına sevindim bol bol emer inşallah sütün bol olsun bebişe de afiyet bal şeker olsun 😊 😊

Dediğin yöntemi yaptim allah senden razı olsun önce mamayı verdim sonra mememi ağzına soktum mememi tutup emdi allah ne muradın varsa versin yapmadim şey kalmamıştı artık kendimi yetersiz anne olarak goruyodum
Canım, benimm, allah senden de razı, olsun. Bir fydam olduysa ne mutlu bana. En iyi. Yaşayan bilir. Asssla yetersiz bir anne olamazsın. Çünkü o bebeğin herşeyi sensin. Sen iyi olduğun sürece o da iyi olacak. Rabnim ferahlıkla mutlulıkla, kolaylıkla ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşaallah 🤗

Canım, benimm, allah senden de razı, olsun. Bir fydam olduysa ne mutlu bana. En iyi. Yaşayan bilir. Asssla yetersiz bir anne olamazsın. Çünkü o bebeğin herşeyi sensin. Sen iyi olduğun sürece o da iyi olacak. Rabnim ferahlıkla mutlulıkla, kolaylıkla ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşaallah 🤗
Ins cümlemizin aĺah razı olsun hepinizden

X