kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım varrrr

yildirimmerwee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
347
50
30
3 ay önce biriyle tanıştım. Zaten bizim fakültedendi. Ben 24, o 29 yaşında. Daha ilişkimiz 1 aylıkken beni aldatmaya yeltendigini söyledi. Ayrıldık. Her neyse bu pişman oldu. Kendini affettirmeye çalıştı. Ben istemedim. Geçen hafta iftar yemeği yiyelim dedi. Konuştuk ben soğudum dedim.o çaba gösterdi. Başladık gibi tekrar. Ama 3 4 gün sonra bana soğuk davranmaya başladı. Pilotluk sınavına hazırlanıyorum. Napim hayatimin merkezine seni mi koyayim kusura bakma kariyerim herkesten önemli dedi. Ben bu lafların altinda kalmadım tabi ama ayrılmadım da. Hala soguklugu devam ediyo. Soruyorum ben boyleyim neden anlamiyosun diyo. Bi kaç gün onceki peşinde pervane ilgili adam kimdi o zaman diyorum oda benim diyo. Dün ben sinirden çıldırırken o konuyu degistiriyo falan en son ben seni anladım dedim. Daha da bisey yazmadım. Aradı reddettim zaten annem yanımdaydı. Sabah günaydın canım dün aradım acmadin falan diye msj atti. Hala okundu yapmadım yani cevap vermedim. Bana bi akil verin lütfen

usagi91

Erzincanli guzel :))
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2015
9.544
13.367
29
Pesimden köpek gibi koşup bi kaç gün sonra bana böyle davranması çok ağrıma gitti. Cevap vermek istemiyrm. Sessizce gece engelleyip bitirmek istiyorum
Bence de kilini kipirdatmaya degmez yanliz tekrardan dusercek olursa yuz verme kapiyi tamamen kapat valla benden tavsiye ayrilik bunaliminada girme degmez cunku

derinderin

huzurlubirhayatistiyorum.
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
5.653
7.140
bak canım biraz uzun olacak belki ama yazayım madem.
arayınca açmayacaksın. bi sevgilisi olduğunu sansın ama sen sevgilin yokmuş gibi dvranacaksın. 1. kural çıldırmana, sinirlenmene gerek yok. bırak o rahatsız olsun.
neyse sen böyle devam ettikçe o gene konuşmak isterse yüzüne söy " ben seni sevmiyorum, karşıma biri çıkarsa onu tanımaya çalışırım haberin olsun" bu cümleye ekleme yapabilirsin. kimse bu konuda beni eleştirmesin çünkü bazı erkeklere ikili oynamak gerekiyor yoksa üzülen biz oluyoruz.
ama sana diyeceğim şey elinde tutma bunu. üzmesine izin verme. sen üzüleceğine o üzülsün ok?
üzdükten sonra ayrılabilirsin ömür geçmez. ahını alsın.

yildirimmerwee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
347
50
30
bak canım biraz uzun olacak belki ama yazayım madem.
arayınca açmayacaksın. bi sevgilisi olduğunu sansın ama sen sevgilin yokmuş gibi dvranacaksın. 1. kural çıldırmana, sinirlenmene gerek yok. bırak o rahatsız olsun.
neyse sen böyle devam ettikçe o gene konuşmak isterse yüzüne söy " ben seni sevmiyorum, karşıma biri çıkarsa onu tanımaya çalışırım haberin olsun" bu cümleye ekleme yapabilirsin. kimse bu konuda beni eleştirmesin çünkü bazı erkeklere ikili oynamak gerekiyor yoksa üzülen biz oluyoruz.
ama sana diyeceğim şey elinde tutma bunu. üzmesine izin verme. sen üzüleceğine o üzülsün ok?
üzdükten sonra ayrılabilirsin ömür geçmez. ahını alsın.
Bu gece engelleyip bitirmek istiyorum aslında sessiz sedasız ben duygusal biriyim maalesef ayrılık konuşmaları yapamiyorum