kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım varrrr

forestnight

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
464
106
31
3 ay önce biriyle tanıştım. Zaten bizim fakültedendi. Ben 24, o 29 yaşında. Daha ilişkimiz 1 aylıkken beni aldatmaya yeltendigini söyledi. Ayrıldık. Her neyse bu pişman oldu. Kendini affettirmeye çalıştı. Ben istemedim. Geçen hafta iftar yemeği yiyelim dedi. Konuştuk ben soğudum dedim.o çaba gösterdi. Başladık gibi tekrar. Ama 3 4 gün sonra bana soğuk davranmaya başladı. Pilotluk sınavına hazırlanıyorum. Napim hayatimin merkezine seni mi koyayim kusura bakma kariyerim herkesten önemli dedi. Ben bu lafların altinda kalmadım tabi ama ayrılmadım da. Hala soguklugu devam ediyo. Soruyorum ben boyleyim neden anlamiyosun diyo. Bi kaç gün onceki peşinde pervane ilgili adam kimdi o zaman diyorum oda benim diyo. Dün ben sinirden çıldırırken o konuyu degistiriyo falan en son ben seni anladım dedim. Daha da bisey yazmadım. Aradı reddettim zaten annem yanımdaydı. Sabah günaydın canım dün aradım acmadin falan diye msj atti. Hala okundu yapmadım yani cevap vermedim. Bana bi akil verin lütfen

Pesimden köpek gibi koşup bi kaç gün sonra bana böyle davranması çok ağrıma gitti. Cevap vermek istemiyrm. Sessizce gece engelleyip bitirmek istiyorum
Bence de kilini kipirdatmaya degmez yanliz tekrardan dusercek olursa yuz verme kapiyi tamamen kapat valla benden tavsiye ayrilik bunaliminada girme degmez cunku

bak canım biraz uzun olacak belki ama yazayım madem.
arayınca açmayacaksın. bi sevgilisi olduğunu sansın ama sen sevgilin yokmuş gibi dvranacaksın. 1. kural çıldırmana, sinirlenmene gerek yok. bırak o rahatsız olsun.
neyse sen böyle devam ettikçe o gene konuşmak isterse yüzüne söy " ben seni sevmiyorum, karşıma biri çıkarsa onu tanımaya çalışırım haberin olsun" bu cümleye ekleme yapabilirsin. kimse bu konuda beni eleştirmesin çünkü bazı erkeklere ikili oynamak gerekiyor yoksa üzülen biz oluyoruz.
ama sana diyeceğim şey elinde tutma bunu. üzmesine izin verme. sen üzüleceğine o üzülsün ok?
üzdükten sonra ayrılabilirsin ömür geçmez. ahını alsın.

bak canım biraz uzun olacak belki ama yazayım madem.
arayınca açmayacaksın. bi sevgilisi olduğunu sansın ama sen sevgilin yokmuş gibi dvranacaksın. 1. kural çıldırmana, sinirlenmene gerek yok. bırak o rahatsız olsun.
neyse sen böyle devam ettikçe o gene konuşmak isterse yüzüne söy " ben seni sevmiyorum, karşıma biri çıkarsa onu tanımaya çalışırım haberin olsun" bu cümleye ekleme yapabilirsin. kimse bu konuda beni eleştirmesin çünkü bazı erkeklere ikili oynamak gerekiyor yoksa üzülen biz oluyoruz.
ama sana diyeceğim şey elinde tutma bunu. üzmesine izin verme. sen üzüleceğine o üzülsün ok?
üzdükten sonra ayrılabilirsin ömür geçmez. ahını alsın.
Bu gece engelleyip bitirmek istiyorum aslında sessiz sedasız ben duygusal biriyim maalesef ayrılık konuşmaları yapamiyorum

Bu gece engelleyip bitirmek istiyorum aslında sessiz sedasız ben duygusal biriyim maalesef ayrılık konuşmaları yapamiyorum
iyi o zaman öyle yap. yine sıkıştıracak yine tekrar başlayalım diyecek. bari o zaman tamam konuşalım deme. nasıl diye sordun yazdım. neyse gereksizmiş..

"Ben bu lafinda kalmadim ama ayrilmadimda" demissin.
Ve tamda boylelikle altinda kalmssin o lafin..
Bakın kavga ettim hatta kaç gündür ediyorum. Ama bana sen fazla ilgi istiyosun canım tatlım aramızda bi sorun yok yapma böyle falan deyip alttan aliyo bende diyecek bisey bulamıyorum.

Bakın kavga ettim hatta kaç gündür ediyorum. Ama bana sen fazla ilgi istiyosun canım tatlım aramızda bi sorun yok yapma böyle falan deyip alttan aliyo bende diyecek bisey bulamıyorum.
Sor bakalim bi sevgiline " 5 yil snra nerde goruyosun bizi?" Diye.
Anlik gonul almalara bakma sen.
O degilmidir" ben pilot olucam beni pekte seyetme sen" diyen?

Seni eski konularından hatırlıyorum. O mu diye konularına baktım evet doğru hatırlamışım.
Gönül ilişkilerinde erkek milletine gereğinden fazla değer verip hüsrana yaşama nedenini de buna bağlıyorum.

Sor bakalim bi sevgiline " 5 yil snra nerde goruyosun bizi?" Diye.
Anlik gonul almalara bakma sen.
O degilmidir" ben pilot olucam beni pekte seyetme sen" diyen?
Şu yaşıma kadar kurmadigim evlilik hayallerini kurdurdu herif bana 2 günde ama neler neler pilot olunca benim çalışmama gerek kalmicakmis ta 1 sene içinde evlenirmişiz benim ailem seni biliyo hatta 2 gün bana yalvardi gel babannemle tanış seni çok görmek istiyo diye. Kac kere annesiyle konuşurken teli bana vermeye kalktı konuş diye. Şimdi gerizekali herif ben böyleyim deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyo

X