Kızlar acil yardım edin lütfen, femaradan sonra yumurta çatlamayabilir mi?

Azra0618

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
225
124
25
Canım bende femera kullandım 2. Ayım 1. Ayda eşim iş için şehir dışına gitmişti degerlendirememistim adet oldum 2. Ayda kullandım doktor yumurta takibi yapmadı adetin 10. Günü ile 20. Günü arası 2 gün iliski dedi bende ovulasyon testi ile 16. Gün yumurtlama gördüm değerlendirdim iğne vermedi çatlatma iğnesi bakalım ne olucak inşallah tutar 🤲🏻☺️

Kbrrr123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
80
33
24
Canım bende femera kullandım 2. Ayım 1. Ayda eşim iş için şehir dışına gitmişti degerlendirememistim adet oldum 2. Ayda kullandım doktor yumurta takibi yapmadı adetin 10. Günü ile 20. Günü arası 2 gün iliski dedi bende ovulasyon testi ile 16. Gün yumurtlama gördüm değerlendirdim iğne vermedi çatlatma iğnesi bakalım ne olucak inşallah tutar 🤲🏻☺️
Senin sorun ne canım varmı bişey nezamandr istyosun

beyaz kardelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
210
53
36
Kuzum bende femera kullandım 1 ay doktor muayene etti yumurtan gelişmiş güzel dedi ama o ay hamile kalamadım bende çatlatma iğnesi yapalım hocam biran önce olsun istiyorum dedim oda gerek yok dedi zaten femeranın etkisi 2.ay da sürüyor dedi bende tamam deyip kabuğuma çekildim ve 2.ay hiç yumurtlama günüm hangi günmüş demeden 2 günde bir denedik kafamdan attım sanki olmuyor nasılsa diye folik asiti bile kullanmayı bıraktım o derece kafamdan atmıştım ama hamd olsun geçen hafta aldım mucizemin haberini şükürler olsun Rabbim isteyen herkese versin ben hepinize dua ediyorum .sende ümidini kesme ama kafanı rahatlat başka işlerle meşgul ol çalışıyorsan kendini işine ver .bende belirtiler de olmuştu sonradan düşününce aklıma geliyor .ama kendimden hiç şüphelenmedim bile acaba hamilr miyim diye .
Kaç gün kullandınız bu ilaci nasil basliyor ve nasil bitiyor

Azra0618

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
225
124
25
20 gün baya icmissin normal de ben sabah akşam adetin 2. Günü başladım 5 gün içtim

superbowl

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
128
33
Hayirli olsun 😍💕peki , yumurtlama gunu yada bir sonra ki gun kasiklarda adet olacakmis gibi agri oldumu ? Yada Bunun gibi belirti?
Canm bende femara kullandım 4 gün önce yumurtam çatladı ama şiddetli kasik agrisi yaşıyorum hala oturup kalkarken özellikle femara etkisi böyle sürüyor mu ki

EbrarAsell

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
2.252
1.969
Canm bende femara kullandım 4 gün önce yumurtam çatladı ama şiddetli kasik agrisi yaşıyorum hala oturup kalkarken özellikle femara etkisi böyle sürüyor mu ki
Kuzum, femerayi hic bilmiyorum ya.adete 5-6gun varken cok silik cizgiyi gormustum. 4Ocakta 1gun kala adet oldum. Hattada adet oldugum gun bile silik cizgi vardi.Artik neye ,hangi belirtiye , inanacagimi sasirdim. 🤷🏻‍♀️