Kizlar acil yorum/esim gitmeden yine pazarlik koydu onume

Şartlı şurtlu evlilik mi olur. Neden onun dediği oluyormuş. Evli kalmış olmak için kalma bence o adamın yanında seni sevmiyor bence. Sende böyle birini sevme. Kabul etsen diyelim kaç yıl ömrü uzar bu evliliğin? şimdiden hayatını kur bence. Bir uzmandan yardım aldınız mı daha önce?

Sanirim su cumle ' senin evliligin tadi yok zaten' asıl mesele burda gizli...haklisiniz.
Kocam sayesinde burda bile rezil oluyorum actigim konularla:) bir de hayata bak..
Burda rezil olman onemlı degıl, hayatını rezil etmen onemlı.

Saat doldu mu bilmem ama ben okumuştum konularınızı artık bu herşeyin içine düşen her halttan çıkan evliliklerin yuvaların eşlerin huzurunu kasıtlı kasıtlı kaçıran görümcelerden tiksindiğim kadar hiç birseyden tiksinmiyorum Allah yaptıklarını başlarına geçirsin kendi dertlerine düşsünlerde her b.ktan çıkmasınlar dönme o adama böyle ablam da ablam diyen karısına değer vermeyen adama asla dönmem

Sanirim su cumle ' senin evliligin tadi yok zaten' asıl mesele burda gizli...haklisiniz.
Kocam sayesinde burda bile rezil oluyorum actigim konularla:) bir de hayata bak..

Ablalarindan.ayrilmak istemiyorduysa evlenmeseymis ,abla kim be salak herif ....
Kapatsin.cenelerini gelsinler hem onunki ailede seninkiler patates mi?(patatesleri tenzih ederim ) asil mevzu sana guvenmemesi mi nedir karin agrisi ? korun korun korun

Rezil oldugun yok sen ve senin.gibi herkes ciksin bu kafadan herkesin dusuncesi.hayati kendine bazen ileride keske dememk icin sonuna kadar zorlarsin sende oylesin sanirim

Sorununuz aile olsa, evliliğinizi karşılıklı ailelerle görüşmeden veya az görüşerekte yürütebilirsiniz. Ama, sorun eşiniz ve sizin aranızda.Bir olup, aynı yöne yürüyememek, eşinizin ailesinin etkisinde çok kalması sıkıntınız.Eşinizin yaptığı bu teklif uzun vadede yürümez, yine sorun yaşarsınız gibi duruyor.Denemek isterseniz, deneyin. Bunuda denemedim demezsiniz.Ama, ailesine bu kadar bağımlı adam, yine size sıkıntı verir.Birey olamamış, aşırı bağımlı kişilik yapısı devam ettikçe hep bir huzursuzluk yaşarsınız. Bence ait olduğu yere iade edin.Zira belliki, o orada daha mutlu.

Bu yorum cok güzel ailesine bagimli adamdan bir halt olmaz

Canım ya
Evlilik bu değil inan
Mutlu değilsin, huzurlu değilsin, ümitli değilsin.
Sal bu adamı

Eşinizin boşanmak istediğini düşünmüyorum sadece çocuk gibi diretiyor. Siz kararlı durdukça şartlar azalıyor ama bu demek değil ki bu saçma evliliği sürdürün.

Eşlerin birbirine böyle şartlarla gelmesi çok yanlış, kabul ederseniz kısa vadede evliliği kurtarırsınız uzun vadede mutsuz, sinirli biri olursunuz.

Arkadasim zaten bir hafta arayla iki konunada her yorum yapildi
Simdide sanki evlilik degilde ticari anlasma yapacakmissin gibi bize soruyorsun sartlar bu ne yapayim??
Koca senin evlilik senin bosanmak istemiyorsan bosanma bizim lafimizlami bosanacaksin

Dun baska bir uyenin konusuna ben esimi odaya kapadim konusmak icin annem diye kendini yerlere atti dedin
10 yildir terapi aliyor duzelmedi demistin e ne diyelim biz sana hersey muhtesem olacak mi
Ayrilmak istemiyorsun sen zaten ayrilma
Diyceklerim bu kadar

Boşanmak isteyen, evden ayrılan sen değil misin? Senin şart sunman lazım, ona ne oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…