Kizlar acil yorum/esim gitmeden yine pazarlik koydu onume

Tesekkurler sizin yorumunuz icin de.Ben her gun,her dakika ,her saniye kendi yeni kurdugum aileyi onceliklendirdim.Hicbir zaman kök ailem demedim.Ama esim ben zaten senle yasiyorum diyip tatil,ozel gunlerde hep onlari onceliklendirdi ve halen yapmadim diyordu.megersem konu cok derinmis aslinda.alacagimiz ev maddiyati konusacagimiz yerde,anne ,abla yegen gelirse hotel paralarini,yeme,icme gezme,hediye vs vs ben odiyecem bana laf etme diyip sınırı daha da genisletmisti.
Ya aslinda olayi daha fazla deşmem bana da zarar veriyor,sinir sistemim bozuldu iyice,pek iyi degilim.

eminim ki esin geri döneceksin diye bekliyor, inanmiyor ayrilacagina.

eminim ki esin geri döneceksin diye bekliyor, inanmiyor ayrilacagina.
Birden çark edip salya sümük yalvarmaya da baslayabilir boyleleri.. Lutfen ama lutfen kararlı ol konu sahibi.. Ben boyle olup aklini başına alan, duzelen adam ne gördüm ne de duydum.. Ömrünü, kendini boyle insanlari düzeltmeye çalışarak heba etme..

Ben sizin önceki konularinizi biliyorum. Siz akillanmazsiniz. En son kesin kararinizdi bosaniyodunuz, gene geri dönmüşsünuz. Eşiniz eski haline dönsün gene de geri dönersiniz. Evlilik terapisti bile bu adamın çözüm istemediğini söylemiş. 20 sene sonra "ah ben gorumcelerimden az mı çektim" diyen başında saç kalmamış kadınlardan olmak istiyosunuz belli.

Aynı durumda olsam arkama bile bakmam. O adamdan ne koca ne baba olur. Ancak cacığa hıyar olur. Kendi ailesine gelince hersey dört dörtlük olsun isteyim senin aileni reddetmesi resmen kötü niyetlilik.

Esim salya sumuk aglayarak cok dondurdu beni geri.7 aydir bu yuzden eziyet cektim hadi dedim duygusal adam,belki ortalariz yolu diye.Pazarlik cok yukardan acilmisti.

Konu sahibi 10 yıl uğraşmış, yahu adam anneeeee anneeeee diye kendini yerlere atıyormuş. Bak olmuş bu olay. 10 yılda gram düzelme yok, adam 10 yıldır terapi almasına rağmen. Napsın kadın ömrünü mü çürütsün bu emzikten ayrılmamış bebe için. 2 çocuk düşürmüş stresten bir de.

Akillanmadigim dogrudur :) benim cok hatam var bu yolda da is isten gecti.yok daha psikolojim,bedenim kaldirmiyor.

Yok yok suç erkeklerde değil biz kadinlarda. Böyle birey olamamis insanları koca ,baba yapmaya calısiyorlar.

NE YAPTINIZ ACABA SON KARARINIZI YAZMAMIŞINIZ HEP MUTLU OLUN İNŞ EVLİLİGİ BİLMEYEN ADAMLAR COK ZOR AİLE GÖLGESİNDEN ÇIKAMAYAN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

Tatiline karısma hayır yani tek basına mı tatil yapacak ne yapacak anasına mı gidecek her sene eee siz ne yapacaksınız o zaman.

Boş verin evlilik böyle saçma şeyler ile yürütülmüyor. Üzülün ağlayın 1,2 ay ağlarsınız geri dönerseniz her gün ağlayacaksınız.

Bu adam neden devamli sart koşuyor?
Neden onun sartlari ve sizin kabulünüz halinde evliliğin devami soz konusu?
Neden sizin de şartlariniz göz önüne alinmiyor da o hala.ailesini siz kabul ettirme derdinde?
Yani evlilik iki kisinin istekleri ve orta yol bulunmasıyla yürür diye biliyorum. Aslında kayinaileler zaten saf dışı, eşler anlastiktan sonra.
Burada siz anlasmaya varamiyorsunuz çünkü ortada esini ve yuvasını kurtarmak icin çabalayan bir "adam" yok!

Evet. Anası var ortada. Adam anneee anneee diye ağlıyormuş kendini yerlere atıyormuş ya. Çok gördüm anacı adam da böylesini görmedim. Nevrim döndü iki gündür. Salak salak gülüp duruyorum aklıma geldikçe.

Kendi ailemden çoğu kişi görüşmüyorum eşime yapılan haksızlıktan dolayı.Eşimin ailesiyle daha yakınım.Demek istediğim kafanızda haklı haksız ayırın kimsenin halkını kimseye yedirmeyin

Esim salya sumuk aglayarak cok dondurdu beni geri.7 aydir bu yuzden eziyet cektim hadi dedim duygusal adam,belki ortalariz yolu diye.Pazarlik cok yukardan acilmisti.
Şu son cumleyi tekrar oku bak.. Pazarlık ne demek ya? Evlilik diyoruz; çift olmak, eş olmak, hayat yoldaşı olmak nerede kaldi cidden?
Kendine bu muameleyi ve boyle bi evliliği mi layık görüyorsun? Hic mi değerin yok kendi gözünde? Boşa kürek çekip senelerini heba etmeye deger mi gercekten?

Bilmiyorum kafam karmakarisik ,neden bu hale geldik diyince sanki ben herseyi mahfetmisim gibi geliyor.evet diyecekler var sen bu adama geri donersin diye vs.bu hakkimi zaten kullandim kizlar.
Seviyorum diye bir klişe var,evet seviyorum da ,evlilik sevmekten daha da öte birsey.Her anın beraber bile gecse yalniz hissedersin ya ben o noktaya gelmistim.
Sartlar sunmaktan vazgecseydi,biraz bana dogru esneseydi olurdu .ama o kendini secti ikimizi degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…