Kızlar acilll bakın lütfen iğnemi bir gün çeç yaptım

sedaa128

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
170
87
23
Kızlar ben ayın 22 sinde trasnfer oldum doktorum 24 dünde çatlatma iğnemi yapmamı söyledi ama ben unuttum bugün 25 i bugün yaptım bişey olur mu lütfen bilgisi olan acil yazsın çok taktım iğne bu aşağıda ki

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 29
Yumurta toplama döneminde hayati önemi var ama transferden sonra hiç çatlatma iğnesi olmadım o yüzden bilmiyorum. Bir doktorunuza sorsanız?

Kızlar ben ayın 22 sinde trasnfer oldum doktorum 24 dünde çatlatma iğnemi yapmamı söyledi ama ben unuttum bugün 25 i bugün yaptım bişey olur mu lütfen bilgisi olan acil yazsın çok taktım iğne bu aşağıda ki

Olabilir tabiki.
O iğnelerin saati hesaplanarak söyleniyor.
Nasıl bukadar ihmal edebilirsiniz🤦🏻‍♀️

Bende yaptım bu iğneden transferden sonra ama bunu doktorunuza sorun tam gününde yapmanız gerekirdi diye biliyorm

İhmal değil hanımefendi tarihleri karıştırdım 24 yerme 25 sanmışım bu ayrıca bu 2. Trasnferim her saate dikkat ediyorum olabilir insanlık hali

Kusura bakmayın ama olmamalı.
Böyle ciddi birşeyde insan gerekirse 10 sefer kontrol etmeli bazı şeyleri.
Hadi siz unuttunuz eşinize takip etmeli.

Kusura bakmayın ama olmamalı.
Böyle ciddi birşeyde insan gerekirse 10 sefer kontrol etmeli bazı şeyleri.
Hadi siz unuttunuz eşinize takip etmeli.
Yani herşeyi açıkca söylemiyorum eşimle çok kötü tartıştık büyük ihtimal onun vermiş olduğu üzüntüyle karıştırdım anlatabiliyor muyum

Yani herşeyi açıkca söylemiyorum eşimle çok kötü tartıştık büyük ihtimal onun vermiş olduğu üzüntüyle karıştırdım anlatabiliyor muyum
Ya umarım sıkıntı olmaz ama bende yanlış hatırlamıyorsam çok önemli saati hemşire bana saati gecikse bile aynı gün içerisinde yapmamı söylemişti siz günü de kacirmssnz ama belkide sıkıntı da olmaz

Bugün cumartesi bu arada, belki bakıyorlardır bence bir arayın siz zorlayın şansınızı
Evet çok zor durumda kalıyorum galiba hastaneye ait teli orda bırakıyorlar inşaAllah bişey olmaz çift embriyo trasnferi oldum gerçekten bu hafta çöktüm resmen çok kötü geçirdim

Ya umarım sıkıntı olmaz ama bende yanlış hatırlamıyorsam çok önemli saati hemşire bana saati gecikse bile aynı gün içerisinde yapmamı söylemişti siz günü de kacirmssnz ama belkide sıkıntı da olmaz
İnşaAllahh birşey olmaz ama bana saat söylemedi sadece kağıtta 24 ünde yapmam gerektiği yazmış benim aklıma 25 sanmışım bugün yaptım bende 🥺

X