Kızlar acilll bakın lütfen iğnemi bir gün çeç yaptım

Ben size yükselmedim hanımefendi zaten bunalmışım yardım istiyorum yok bu kadr ihmal olmaz vs yazmışsınız buna cevaben yazdım
Bazen forumlara bakyrmda bazıları çok sert tepkiler veriyor anlamyrm akıl akıldan üstündür akıl istyr sizden böyle önemli durumlarda insanlara karşı daha haassas olsak keşke

Ya umarım bu sefer olumlu olur çok zor durumlar bunlar hangi hastahne bide dondurulmuslar ne kadar benimde var dondurulmuş ama bir türlü cesaret edemyrm olumsuz olur diye yine
Medicalpark ta yaptırdık ya umarım çok çok yıprandım maddi manevi gerçekten yaşımda 24 henüz bir sorununuzda yok acaba neden tutmuyor bugün 3. Günüm bitiyor umarım güzel sonuç alırım

İki kez hatta biri hiç tutunmadi üç kez transfer oldum hiçbirinde transfer sonrası çatlatma iğnesi olmadım evet oncesinde çatlatma oluyor hatta dakikası dakikasına göre yapilmali ama bende ilkkez duydum catlatmayi transferden sonra yapılmasını

Medicalpark ta yaptırdık ya umarım çok çok yıprandım maddi manevi gerçekten yaşımda 24 henüz bir sorununuzda yok acaba neden tutmuyor bugün 3. Günüm bitiyor umarım güzel sonuç alırım
İnşallah Allah nasip eder size bu sefer burda güzel haberler veririsnz bize dua edecem size Benimde öyle sizin halinizi çok iyi anlyrm bende 26 yaşındayim iki tüp bebek tedavimide 24 yaşında yaptım ikiside taze transfer iki tane üçüncü gün embriyosu digeride beşinci gün embriyosu hiçbir sorunumuz yok bugüne kadar hiçbir sorun bulamadılar ama olmuyor ne normal nede tedavi bir sürü tedavi aşamasından geçtim yok nasip diyorum maddi manevi zor

İki kez hatta biri hiç tutunmadi üç kez transfer oldum hiçbirinde transfer sonrası çatlatma iğnesi olmadım evet oncesinde çatlatma oluyor hatta dakikası dakikasına göre yapilmali ama bende ilkkez duydum catlatmayi transferden sonra yapılmasını
Acaba dondurulmuş olduğu icinmi çatlatma iğnesi vermişler

Acaba dondurulmuş olduğu icinmi çatlatma iğnesi vermişler
Ya valla araştırdığıma göre bazıları hiç yapmamış bile bakalım doktora yazdım inşAllah dönüş yapar ya çok umursuzlar umarım dönüş yaparlar çok dua edeceğim size ve kendim gibi olanlara çok zor

Ya valla araştırdığıma göre bazıları hiç yapmamış bile bakalım doktora yazdım inşAllah dönüş yapar ya çok umursuzlar umarım dönüş yaparlar çok dua edeceğim size ve kendim gibi olanlara çok zor
Kötü umursamaz doktor benim doktorum çok iyi bir insandı çok sevdim kendisi ama olumsuz oldu tedavimiz yinede o doktorun yeri bende hep ayrı kalacak olacak inşallah bu sefer sıkıntı yapmayiniz

Valla çok umursuz doktorum sormaya bile çekiniyorum ya
Canım merhaba tekrar öncelikle seni eleştirmek üzmek kimsenin haddine değil bile isteye bu iğneyi geciktirmedin sonuçta tedavi gördün niye isteyerek yapasın? Kendini üzme ama bu sorunun cevabı bizde olmaz doktorun bilir. Pazar günü cevap vermemeside ayrı bir saçmalık. Benim doktorum şahsi numarasını dahi vermişti gece bir şey olursa diye hepsi aynı değil malesef. Bende dondurulmuş transfer oldum ve bu iğneden bende vurdum ama inan neden veriyolar artısı eksisi hiç sorgulamamıştım. Gönlünü ferah tut allah yardımcın olsun♥️

Canım merhaba tekrar öncelikle seni eleştirmek üzmek kimsenin haddine değil bile isteye bu iğneyi geciktirmedin sonuçta tedavi gördün niye isteyerek yapasın? Kendini üzme ama bu sorunun cevabı bizde olmaz doktorun bilir. Pazar günü cevap vermemeside ayrı bir saçmalık. Benim doktorum şahsi numarasını dahi vermişti gece bir şey olursa diye hepsi aynı değil malesef. Bende dondurulmuş transfer oldum ve bu iğneden bende vurdum ama inan neden veriyolar artısı eksisi hiç sorgulamamıştım. Gönlünü ferah tut allah yardımcın olsun♥️
O kadar güzel ve anlayışlısınız ki çok çok teşekkür ederim güzel yüreğinizden dolayı size yemin ederim trasnfere kadar normalken transferde bütün aksilikler üst üste geliyor az önce bile bunalımdan ağladım asla eşimle kavga etmeyen ben transferin ilk günü tartıştım, üstüne üstelik iğne tarihleri karşıtrdm aff Rabbim sonucunu güzel eylesin tekrardan teşekkür ederim naif kalbinizden dolayı 🤍

İçinizi ferah tutun herşeyde bir hayır vardır bence. Kötü düşünmeyin olumsuz olmasın

Evet kendi kendimi teselli etmeye çalışıyorum birincisi negatif sonuç aldıktan sonra ikinci transfermin pozitif olmasını düşünemiyorum herşeyde vardır bir hayır diyorum çok teşekkür ederim ♥️
Canınızı lütfen sıkmayın buradakı insanlara da dert anlatmak bazen akıl karı değil klavye başında ne dediğini bilmeyen hadsiz insan çok kendi öfkelerini baskasına kusmaya çalışan cahil insan da çok. Dualarım sizinle bence olacak bu sefer🌹❤️😍

X