kızlar Allah rızası için yardım edin😞

soulkitschen

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2023
34
1
Kızlar herkese iyi akşamlar. Yaklaşık bir ay önce burun estetiği oldum. Şişliklerim ve ödemlerim hafiften gitmeye başladı. Ve burun ucumda m şeklinde bir şey oluştu. Burun ucuma eklenen Kıkırdak izi belli oluyor.O kısım yani M şeklinde olan kısım daha koyu renk ve burnumda bütünmüş gibi durmuyor. Geriye kalan alt kısımda ise sadece et var. İçi dolu değil.Ve aynaya baktığım bariz çok belli oluyor. Bunun sebebi ne olabilir. Zamanla geçebilir mi geçmezse 2. Ameliyata gerek var mı yoksa dolguyla halledilebilir mi? Bu durum başına gelen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben de burun estetiği oşalı yaklasık 9 sene oluyor. Su an buna benzer bir görüntü oluştu ama eskiden yoktu ya da vardı ben fark etmemiştim. O kadar küçük bir detay ki insanlar bunu anlamak için dakikalarca fotoğrafa bakacak muhtemelen. İçin rahatlasın diye demiyorum ama ciddi anlamda sorun olacak bir şey değil. Dolguya gelirsek tabiki mümkün burun ucuna yapılan dolguyu alt kısma yapabilirler ama kalıcı bir çözüm olmayacağı için yine sorun haline getireceksin muhtemelen. Bence bunun sorun olmadığını görmeğe bak çünkü burnun muhteşem görünüyor

Ben de burun estetiği oşalı yaklasık 9 sene oluyor. Su an buna benzer bir görüntü oluştu ama eskiden yoktu ya da vardı ben fark etmemiştim. O kadar küçük bir detay ki insanlar bunu anlamak için dakikalarca fotoğrafa bakacak muhtemelen. İçin rahatlasın diye demiyorum ama ciddi anlamda sorun olacak bir şey değil. Dolguya gelirsek tabiki mümkün burun ucuna yapılan dolguyu alt kısma yapabilirler ama kalıcı bir çözüm olmayacağı için yine sorun haline getireceksin muhtemelen. Bence bunun sorun olmadığını görmeğe bak çünkü burnun muhteşem görünüyor
Yorumun için çok teşekkür ederim ama ilk bir ayda bu şekilde oluşması sence normal mi? Bu bir doktor hatası olabilir mi çünkü sen yaklaşık 9 sene sonra fark etmişsin. Ya da ilk zamanlarda olsaydı kesinlikle fark ederdin. Reelde sanki daha çok belli oluyor ya da benim gözüm hep oraya gidiyor 😞 Sırf bu sebepten 2.ameliyat olmak çok saçma inşallah dolgu olur da yaptırırım yoksa üzücü bir durum😞

Yorumun için çok teşekkür ederim ama ilk bir ayda bu şekilde oluşması sence normal mi? Bu bir doktor hatası olabilir mi çünkü sen yaklaşık 9 sene sonra fark etmişsin. Ya da ilk zamanlarda olsaydı kesinlikle fark ederdin. Reelde sanki daha çok belli oluyor ya da benim gözüm hep oraya gidiyor 😞 Sırf bu sebepten 2.ameliyat olmak çok saçma inşallah dolgu olur da yaptırırım yoksa üzücü bir durum😞
Ben de yamukluktan dolayı 2.ameliyat olmustum insan olmuşken tabiki çok iyi olsun istiyor o sürece değmesini de. Alt kısımdan bir tık fazla kıkırdak almış olabilir gibi geldi. Ama acaba et kısmını bir tık daha çekip dikse bu görünüm ortadan kalkar mı? Doktorun eger anlayıslı biriyse çok çok küçük bir operasyonla hallolursa olabilirsin tabi ameliyat gibi bile olmaz belki. Benim 2. Ameliyatım lokal anestezi altında 20 dakika sürmüstü. tampon vs konmadıgı icin de cok normal devam ettim hayatıma. Ama sürekli eriyecek bir şey bence daha yorucu geliyor doktorunla konuşmalısın bu durumu. Su an bir yandan burnumun o kısmına dokunuyorum ben de bi boşluk var yumuşak doku gibi.

M merlinurse E eifos Kızlar ne yazık ki orası arkadaşın dediği gibi yumuşak doku ve içeri çökmüş halde duruyor. Fotoğraflarda bir nebze daha iyi ama reelde açıkçası beni rahatsız ediyor. Bu durum başına gelen varsa lütfen ulaşsın bana,yazsın 😞

İp reaksiyonu dedikleri şey mi acaba bu bazı bünyeler allerjik reaksiyon veriyormuş ameliyatta kullanılan iplere

Bu bölüm arkada kıkırdak desteği olmadığı için burunda düzeltilmesi en zor yerlerden biri diye okumuştum.Burnun kutsal üçgeni mi kutsal bölgesi mi öyle bir şey deniyormuş. Aslına bakarsanız sizinki dikkat etmedikçe hiç belli olmuyor.Dolgu ya da ameliyat işine hiç bulaşmamanızı öneririm. İleride daha kötüye giderse değerlendirirsiniz. Ama öyle ama böyle minimal kusurlar oluyor.İncelesek en güzel burunlarda bile mutlaka bir şeyler çıkar.

Bu bölüm arkada kıkırdak desteği olmadığı için burunda düzeltilmesi en zor yerlerden biri diye okumuştum.Burnun kutsal üçgeni mi kutsal bölgesi mi öyle bir şey deniyormuş. Aslına bakarsanız sizinki dikkat etmedikçe hiç belli olmuyor.Dolgu ya da ameliyat işine hiç bulaşmamanızı öneririm. İleride daha kötüye giderse değerlendirirsiniz. Ama öyle ama böyle minimal kusurlar oluyor.İncelesek en güzel burunlarda bile mutlaka bir şeyler çıkar.
Resmen hayal kırıklığı ya 😞 Ameliyata göre dolgu daha mantıklı. Dolguyu da istememin sebebi bu kısım alta doğru gidiyor,kötü bir görüntü bence. Ameliyat olmak istemiyorum,o kadar para veriyoruz hale bak

Resmen hayal kırıklığı ya 😞 Ameliyata göre dolgu daha mantıklı. Dolguyu da istememin sebebi bu kısım alta doğru gidiyor,kötü bir görüntü bence. Ameliyat olmak istemiyorum,o kadar para veriyoruz hale bak
Dolgunun risklerini araştırmanızı öneririm.Benim de dolgu ile çözülebilecek sorunlarım var ancak yaptırmayı hiç düşünmedim. Özellikle burun ucu kan damarları açısından çok riskli bir yer. Birkaç sefer sorun çıkmasa bile bir sonrakinde çıkma ihtimali var. Bu şekilde kalması nekroz ihtimalinden çok çok iyidir

Dolgunun risklerini araştırmanızı öneririm.Benim de dolgu ile çözülebilecek sorunlarım var ancak yaptırmayı hiç düşünmedim. Özellikle burun ucu kan damarları açısından çok riskli bir yer. Birkaç sefer sorun çıkmasa bile bir sonrakinde çıkma ihtimali var. Bu şekilde kalması nekroz ihtimalinden çok çok iyidir

Siz şu görüntü iyi bir görüntü mü,ve reelde daha çok belli oluyor. Cidden ne yapacağımı şasırdım

Eklentiler

• IMG_20230109_193437.jpg
    IMG_20230109_193437.jpg
    16,5 KB · Görüntüleme: 207
Siz şu görüntü iyi bir görüntü mü,ve reelde daha çok belli oluyor. Cidden ne yapacağımı şasırdım
Alttan çekim yapmışsınız.Evet gerçekte belki daha çok belli oluyor ama kimse burnunuza o açıdan bakmayacak. Herkes burun deliği eşitsizliğine takılıyor.Benim de eşit değil ama kafamı kaldırıp bakmadıkça görmüyorum. Siz bilirsiniz ama ben yine de dolgu işine bulaşmayın derim.İçeri de donup kalan bir şey değil.Sıvı halde olduğu için zamanla tüm dokularınıza yayılacak.
İçiniz rahat etmiyorsa farklı doktorlardan görüş alabilirsiniz.

Şu an araştırdım ve ingilizce kaynaklarda buldum bu dediğinizi. Yorumunuzda çok doğru. Sizce bu saatten sonra ne yapmalı ameliyat üzerinde 1 ay geçti ve bu durum beni çok üzdü 😞

Şu an araştırdım ve ingilizce kaynaklarda buldum bu dediğinizi. Yorumunuzda çok doğru. Sizce bu saatten sonra ne yapmalı ameliyat üzerinde 1 ay geçti ve bu durum beni çok üzdü 😞
Aşağıdan değil de karşıdan baktığınızda görünmüyorsa hiçbir şey yapmayın.Zaten sizin odaklanıp gördüğünüz gibi kötü görünmüyor.
Gelip hayatınızın merkezine oturmasına izin vermeyin.
Gerçekten bu kadar minik bir şeyle uğraşmaya değmez .Burnun yeniden açıldığına yazık.

X