kızlar ameliyattan sonra burun ucu büyük kalıp doktorunun iğne yaptığı var mı?

kustinoro

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2008
403
1
kızlar ben eylül ayında ameliyat oldum,2 ameliyatımdı burnumun ucu büyüktü onun için olmuştum,eskisine göre düzeldi ama hala büyük,doktor derimin kalın olduğunu ve burnumun ucuna iğne yapınca geçeceğini söyledi,böyle bir iğne yaptıran var mı aranızda?mafoldumben

ilk defa durdum..eger ameliyatının üzerinden 6 ay geçmediyse bekle daha şiştirrr riske atma derim...sonucta burun ucu kıkırdak oluyo nebiliyim kemiginden ayrılır falan burun ucun düşerrr...bence iyi bi araştırrr..eger öyle bi igneyle burun ucu küçülüyosa çogu kişi estetik olmaskiiii.genelde ya kemer için yada burun ucu büyük diye estetik oluyorus..

bende ilk kez duydum. öyle olsaydı ben 5 yıl önce oldum. kbb doktoruna. ama benim burnumun ucu uzun kaldı. doktor kısaltmamıştı.üstündeki kemiği törpülemişti. madem öyle bişey varmış bana neden söylenmedi. bence iyi araştır.

canım 6 ay oldu ameliyat olalı,benim derim kalnmış,bastırınca burnuma düzelio,yani kemik değil gibi :S sdc dokuları ödemleri eriten bi iğneymiş canım,zaten öyle kıkırdağa zarar verse doktor yapmaz sanırım

ay canım ya. ben de ameliyat olalı 10 gün oldu.burun ucum gittikçe genişliyor gibime geliyor. benim de derim kalın. ben zaten ameliayt olduğuma deli gibi pişmanım bir de o ucunu gördükçe iyice çıldıracak gibi oluyorum.sen ikkinci ameliyatı ucunu daralttırmak için oldun öyle mi? nasıl bir iğneymiş bu başka bir dr sor istersen. zararı varsa yaptırma cnm ya.bir de beni bilgilendir mutlaka.çünkü öyle bir etkisi varsa görünen o ki bana yapılacak:KK43:

nilsacıım canım senin için daha çok erken du bi bakalım,düzelir inşallah canım senin ki.benim 6 ay olacak bi kaç gün sonra,sorun yandan bombeli duruyor,ama bastırınca düzeliyor,şimdi henüz 1 tane iğne oldum,2 tane daha olcak ayda 1 yapacağını söyledi doktor,daha belli olmazmış sonuç 3. iğneden sonra olacakmış.irtibat halinde oluruz canım seninle,gelişmeleri haber veririm

umarım dediğin gibi olur ama gidişat benim burun için pek onu göstermio cnm. beklemek çok kötü. kütük gibi benim burun. inşallah senin tam istediğin gibi olur cnm burnun. geçmiş olsun, kolay gelsin cnm..

Arkadaşlar ödem iğnesi bu :) Cerencim düzelicek inşallah dua edelim hem derinde kalın o yüzden böyle sen lütfen iniceğine inan 6. ayına giriceksin zamanla inicek güven doktoruna öpüyorum.

:) kizlar bu igne hastanin burun derisi kalinsa, iyilesmesi zor oldugu icin ödemlerin gecmesine yardimci olmak icin yapiliyomus
burda bikac arkadasada yapilmis bu igne hatta bi arakdasin annesinede yapilmis hem burun derisi kalin hemde yasindan dolayi gec iyilestigi icin yapilmis
estetik olduktan sonra tabikide
estetik olmadan ödem ignesi yapilmaz:)

şişliklerden dolayı öyle duruyordur canım.Bence biraz sabredip bekle derim.ama zararı olsa doktorda heralde vurmaz diye düşünüyorum.Fotolarını koysaydın biz de bakardık:))

inşallah kızlar dediğiniz gibi olur :) hepinize teşekkür ederim ederim kızlar:)canım biraz düzelsin koyarım foto :)

X