kızlar annesinin minik ardasıı geldiiiiiiiiiiii

prenses84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
440
0
39
slmm arkadaslarr önceliklee sunu demeliyimkii annelikk bi bayana verilmiş en büyükk hediyee bencee bunu anne olunca anladımm canım oğlum ardam 28 ağustos saat 20.00da dünyaya geldii :sm_cool: 3 kilo 49 cm... :nazar: normal doğumm yaptımm 17.00da birden suyum geldii neye uğradığımı şaşırdımm ne sancı ne bişi suni sancıı verdiler ve akşam 8de oğlum doğdu doğum yapmayan ve yapacak olan arkadaslarımaa hayırlı kolay doğumlar dilerimm

canım benim hastaneyi aradık gündüz dediler merve hanım gelmedi doguma meraktan öldüm burda çok sevindim kuşumz artık bizimle he hayırlı ugurlu olsun gözünüz aydın kuşum rabbim nazarlardan korusun resim bekliyoz annişşşşşşşşşşşş öpüyom ikinizide koccamannnnnnnnnnnnnnnn yirim sizi ben tatlışeyler

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm ben sana cuma olur demişdim çok sevindim allahım bebeğine ve sana sağlıklı ömür versin bebeğim allahım hayırlı uzun ömür versin cnm. darısı tüm hamilelere cnm
en sonda bana inşllh bebeğimde bana tutunurda bende yazarım size böle cnm sen dinlen oğluşu öp bizim için

Öncelikle çok geçmiş olsun canım.Allah analı babalı büyütsün.eşinle bebişinle uzun sağlıklı yıllar diliyorum.

slmm arkadaslarr önceliklee sunu demeliyimkii annelikk bi bayana verilmiş en büyükk hediyee bencee bunu anne olunca anladımm canım oğlum ardam 28 ağustos saat 20.00da dünyaya geldii :sm_cool: 3 kilo 49 cm... :nazar: normal doğumm yaptımm 17.00da birden suyum geldii neye uğradığımı şaşırdımm ne sancı ne bişi suni sancıı verdiler ve akşam 8de oğlum doğdu doğum yapmayan ve yapacak olan arkadaslarımaa hayırlı kolay doğumlar dilerimm

Canım benım Allah analı babalı buyutsun ınsallah..cok merak edıyordum seni.tez zamanda gorusmek üzere bitanem.kendıne ve bebege iyi bak.öpüyorum ikinizide :asigim::nazar::1hug:

ARDA GELDı OLEYYYYYYYY KIZ ZORMUYMUS BıDE KORKUYORDUN :emir_bebek: ANALI BABALI SAĞLIK WE HUZUR BıDE PARA BıDE MUTLULUK BıDE AMAN DÜNYADAKı TÜM GÜSELLıKLERLE BÜYÜSÜN ıNŞALLAH LOHUSA PRENSES

Son düzenleyen: Moderatör:
gözün aydın prensesim hayırlısı ile kollarına almışsın hayırlısı ile büyütürsün inş. gözün aydın darısı bizim başımıza inş.

Prensesim canimm cokk cokkk tebrik ediyorum seni simdi kizlara sordum seni ve o güzel haberini aldim dünyanin en güzel duygusunu doya doya yasa cnm benim ....pasamiz nasil oyyyyy yirim onu ne tadlidir simdi allahima emanet... hadi bel agrilarindan kurtuldun ku$ gibisindir simdi ..zaten insan sanki dünyaya yeni gelmis gibi oluyor ....Allahim tüm bebek isteyenlere versin rabbim aratmasin ben 14 sene cocuk özlemi cektim herseyin sonu sabir ...Seni tebrik ediyorum cnm bebise iyi bak öptümmm:dance::dance:a.s.

ayyyy prenses84 çok sevindim canım.. sağlıklı sıhhatli analı babalı büyüsün inşallah.. darısı başıma, isteyen herkese versin Rabbim, ve kolay doğumlar versin..
Kendine bebeğine iyi bak..

:nazar::nazar::nazar:
hosgeldin minik prens
iyiki geldin
sefalar getirdin
:nazar::nazar::nazar:
opuyorumnanaktangözün aydin canim benimopuyorumnanaktan
:emir_bebek:saglikla sihatle büyütün insallah:emir_bebek:

CtNO-1qA-1.jpg

ayyyyyy canım yaaaa sonunda kavuştun yavruşuna maşallah ne güzel Allahım ona hayırlı ömürler versin inşallah :) tam gününde geldi demek cok dakik bi oğlun var maşallah...fotosunu görmek dileğiyle ALlaha emanet olun opuyorumnanaktan

canım arkadaşım gözün aydın allah analı babalı büyütsün o güzel gözlerinden gülücükler eksik olmasın canımın içi zemuszemus ardamı öp benim için kendine dikkat et bitanem kocamn öpüorum seni opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

yaa cok duygulandımm ben yaa allah analı babalı büyütsünn inşallahh canımm allah nazardan saklasın :nazar:

:teytey: bebişim buraya ilk mesakı ben yazmayo arzu edrdim kısmet olmadı tabiii teknoloji özürlü olduğum için teknik arıza verdik :) tatlım bak herşey biiti ve sen artık başka bir gezegendesin yolcullluğun güzel sonuçlandı o güzel gezegende sen eşin ve oğlun herşeyin engüzelini yaşar ve mutlu olursunuz temenim bu Alahım hayırlı uğurlu evlat olmayı nasip etsin ayyyyyyyyyyyyyyy güzel bebebğim annene slm söyle ikinizde benim yerime ardanın cinbiberini öpün (pipisi) ve iyi bakın çünkü benim kızım ilk ona vercek :)))) yanii......:) kocamn öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm bu arada unuttumm ben henüz adet olmadım canım senin duan kabul olur mucuxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

X