Kızlar bakar mısınız çok korkuyorum

basak6722

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
19
4
28
Kızlar ben daha önce kimyasal gebelik yaşadım bir hafta sürdü öğrenmemle dusurmem bır oldu tekrardan hamile kaldım değerlerim çok güzel arttı adetten üç gün önce öğrendim şuan 5+5 hamileyim iki gün önce değerim 1971 çıktı bu akşam 3658 çıktı tam iki kat artmamis mi korkmam mi lazım sabaha karşı küçük abdestimi yapmaya gittiğimde kahverengi leke geldi peceteye sildigimde doktorlar tıklım tıklım yer yok devlette özele kan verdim değerde düşme var mı diye bu değer çıktı ama çok korkuyorum nöbetçi kadın doğum doktoruda yoktu ebeyle konuştum net bişi diyemem dedi başına gelen var mı nolursuniz bı bakar msnz

Kızlar ben daha önce kimyasal gebelik yaşadım bir hafta sürdü öğrenmemle dusurmem bır oldu tekrardan hamile kaldım değerlerim çok güzel arttı adetten üç gün önce öğrendim şuan 5+5 hamileyim iki gün önce değerim 1971 çıktı bu akşam 3658 çıktı tam iki kat artmamis mi korkmam mi lazım sabaha karşı küçük abdestimi yapmaya gittiğimde kahverengi leke geldi peceteye sildigimde doktorlar tıklım tıklım yer yok devlette özele kan verdim değerde düşme var mı diye bu değer çıktı ama çok korkuyorum nöbetçi kadın doğum doktoruda yoktu ebeyle konuştum net bişi diyemem dedi başına gelen var mı nolursuniz bı bakar msnz
1971 ile , 3658 değerinin arasında kaç gün var? Bahsettiğiniz renk yerleşme kanamasına benziyor bence

Yerleşmeden kaynaklı leke gelebilir . Ayrıca 5 haftalık için evet değer biraz az gibi ama kötü düşünmemek gerek tekrardan sağlık ocağında beta hcg baktırin daha net anlaşılır

Kan verilen yerlerin referans değerleri farklı olabilir.

Birkez sabaha karşı geldi bu leke bidaha gelmedi hiç görmedim ama çok korkuyorum daha önce kimyasal gecirdim bunun için yorum yapanlardan Allah razı olsun

Devlete gittim ukala gibi azarlayrak burda beta hcg yapılmıyor diyerek acilde geri gonderdiler bende özel hastnede devam ettim hep beta hcg degerlerime yanlış açıklama yapmışım özür dilerim
Devlette Özelde kan verdim diye iki farklı yer gibi anlamışım, inşallah iyi sonuç alırsınız bizi haberdar edin.

Tam iki gün aynı saatte verdim biri pazartesi biri Çarşamba
Değerleriniz normal derecede artmış, diğer yorumlarınıza da göz gezdirdim de bence korkulacak bir şey yok.
Regliye göre 5+4 hamile olduğumda değerim 3618 çıkmıştı, değerden 1 hafta sonra doktora gideyim dedim kalp atışını da duyarım. Benim hesabıma gore 6 haftanın sonunda olmam gerekirken ultrasonda 5 hafta çıktım.
Yani;regli hesabına göre program 6+5 iken doktor 5+4 demişti sanırım.
Biraz karışık olduda, net haftayı keseyi kalp atışını gördükten sonra öğrenirsiniz. Yüzde 90 yerleşme kanaması oldu sizde. Bide kimyasal gebelikte değer artmıyor, regli ile birlikte atılıyor diye biliyorum. Bence korkmayın içinizi ferah tutun. Sağ sağlım dolsun kucağınız

Değerleriniz normal derecede artmış, diğer yorumlarınıza da göz gezdirdim de bence korkulacak bir şey yok.
Regliye göre 5+4 hamile olduğumda değerim 3618 çıkmıştı, değerden 1 hafta sonra doktora gideyim dedim kalp atışını da duyarım. Benim hesabıma gore 6 haftanın sonunda olmam gerekirken ultrasonda 5 hafta çıktım.
Yani;regli hesabına göre program 6+5 iken doktor 5+4 demişti sanırım.
Biraz karışık olduda, net haftayı keseyi kalp atışını gördükten sonra öğrenirsiniz. Yüzde 90 yerleşme kanaması oldu sizde. Bide kimyasal gebelikte değer artmıyor, regli ile birlikte atılıyor diye biliyorum. Bence korkmayın içinizi ferah tutun. Sağ sağlım dolsun kucağınız
Allah sizden razı olsun çok ama çok teşekkür ederim içim ferahladi çok saolun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

X