Kızlar bakar mısınız

Gelin123

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
161
64
23
Merhaba kızlar düşük sonrası tekrar ne zaman adet oldunuz, birde ne zaman hamile kaldınız hiç adet olmadan hamile kalanlar var hamile olduğunu nasıl anladınız son adet tarihi olmadan yani gecikme durumunu anlamadan

Merhaba kızlar düşük sonrası tekrar ne zaman adet oldunuz, birde ne zaman hamile kaldınız hiç adet olmadan hamile kalanlar var hamile olduğunu nasıl anladınız son adet tarihi olmadan yani gecikme durumunu anlamadan
Ben kürtaj olmuştum. 9 ay sonra hamile kaldım ama 6 ay zaten korundum. O da kimyasal oldu.
Kürtaj sonrası ilk adetimi de 34. Gün olmuştum.

Bize doktor korunmanıza gerek yok dediği için korunmasız ilişki yaşıyoruz ama şimdi düşük te yaşadığım için belirtileri tam anlayamıyorum kasıklarım ağırıyor mesela bazen göğüslerim ağırıyor şimdi birde ne zaman adet olacağımı bilemediğim için ister istemez strese giriyorum doktor beta kontrol edelim demişti pazartesi günü kan verdim 4 çıktı yani baya düşmüş eğer tekrar hamile kalmış olursam beta da gözükmezmiydi

Canım düşük daha yeni olmuş gebe kalmanız en az üstünden 1 adet dönemi geçmesi lazım rahimin demizlenmesi için betan sıfırlanmamış zaten
Bazı konularda okudum düşükten sonra hiç adet olmadan direk hamile kalanlar varmış olabiliyormuş doktorum da zaten düşük yaptığım gün hemen kalkabilirsin sorun yok rahim temizlendi demişti betayı gönderdim bugün sıfırlanmış birdaha kan vermene gerek yok dedi

Ben geçen sene temmuzda kürtaj oldum sonrasında 2 adet görmem gerektiğini söylemişti rahmin kendine gelebilmesi için aşağı yukarı eylül sonu Ekim başından beri denemeler yapıyoruz henüz gebelik gerçekleşmedi bekliyorum. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Düşük yapalı da 2,5 hafta oldu erken diye de düşünüyorum
Beta sıfırlanacak ve yumurtlama göreceksiniz sıfır dediğim 5 ve altı. Eğer yumurtlama olduysa tabii ki hamilelik olabilir benim iki aya sıfırlanmıştı betam sizinki hemen düşmüş muhtemelen yumurtlama da başlamıştır eğer korunmayın dediyse korunmayın zaten. Belki de yaşadığınız yumurtlama belirtileridir normal adet döngünüze göre takip edin adet olmazsanız eğer üç hafta sonra bi test yaparsınız.

Beta sıfırlanacak ve yumurtlama göreceksiniz sıfır dediğim 5 ve altı. Eğer yumurtlama olduysa tabii ki hamilelik olabilir benim iki aya sıfırlanmıştı betam sizinki hemen düşmüş muhtemelen yumurtlama da başlamıştır eğer korunmayın dediyse korunmayın zaten. Belki de yaşadığınız yumurtlama belirtileridir normal adet döngünüze göre takip edin adet olmazsanız eğer üç hafta sonra bi test yaparsınız.
Tamamdır o şekilde yapayım çünkü son adet tarihim olmadığı için henüz bilemiyorum o gecikme durumunu anlayamam yüksek ihtimalle ama zaten adet 1 ayı bulursa hala olmazsam test yaparım, İnşallah adet olmam tabiki doktor hemen kalabileceğimi söyleyince umutlandım çünkü hayırlısı olsun İnşallah hamile olurum sağlıklı bir şekilde 😔🤲🏻 Betam bu hafta 4 çıktı

Ben geçen sene temmuzda kürtaj oldum sonrasında 2 adet görmem gerektiğini söylemişti rahmin kendine gelebilmesi için aşağı yukarı eylül sonu Ekim başından beri denemeler yapıyoruz henüz gebelik gerçekleşmedi bekliyorum. Allahım isteyen herkese nasip etsin.
İnşallah 🙏🏻

Si
Sizin kaç haftalık düşük oldu

Tamamdır o şekilde yapayım çünkü son adet tarihim olmadığı için henüz bilemiyorum o gecikme durumunu anlayamam yüksek ihtimalle ama zaten adet 1 ayı bulursa hala olmazsam test yaparım, İnşallah adet olmam tabiki doktor hemen kalabileceğimi söyleyince umutlandım çünkü hayırlısı olsun İnşallah hamile olurum sağlıklı bir şekilde 😔🤲🏻 Betam bu hafta 4 çıktı
Düşük yaptığınız günü ilk adet gününüz olarak alın

Öyle yaptım şimdi Adet programına göre 30’unda adet olmam gerekiyor belki 1 hafta sarkabilir şimdi belli olmaz ben adet olmazsam Mayıs 2. Haftası artık şüphelenmem gerekiyor o zaman
Düşükten sonra adetler de şaşabiliyor biraz benim 6 ayda düzene girmişti vücudunuzu en iyi siz bilirsiniz belirtileri takip edin, gönlünüzce olsun 🌸

Merhaba kızlar ben yeniyim bu ay gebelik belirtilerim vardı. Adet başında kan verdim 2.50 çıktı. Bu gün 2 gün gecikti ama çok ağrım var gelmedi. Betamda yükselme olur mu acaba böyle olan var mı?

Merhaba kızlar ben yeniyim bu ay gebelik belirtilerim vardı. Adet başında kan verdim 2.50 çıktı. Bu gün 2 gün gecikti ama çok ağrım var gelmedi. Betamda yükselme olur mu acaba böyle olan var mı?
Ben gecikmenin 7. Gününde kan vermiştim 630 civarı çıkmıştı sonra da vermedim düşük olduğu için maalesef

Betadan ziyade gebelik testi yapıp 1 hfta sonrasında kan verebilirsiniz daha sağlıklı sonuç alırsın

X