Kızlar bana bu konuda yardımcı olur musunuz

Ozlm0024

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
79
6
27
Merhaba kızlar size bir konu hakkında Yardımınızı almak istiyorum şimdi benim bir tane teyzem var ama Öz teyzem değil eşimin teyzesi konuya gireyim eşimin teyzesi ilk evliliğinden boşandı şiddetli geçimsizlik leri vardı eşi sürekli şiddet uyguluyordu eziyordu Ben eşimle Evlenmeden 2 sene önce boşanmışlar Şimdi teyzesi ikinci evliliğini yaptı 1 ay oldu yani yapalı Hani 2 tane çocuğu olduğu için Eski eşin olduğu şehre gitti 12 yaşında oğlu için daha çok evlendi sırf çocuğunu rahat görebilmek için Çünkü babasının evindeyken çocuğunu rahat göremiyordu o yüzden evlenmek istedi ama şu an evlendiği adam hem yaş olarak büyük hem de teyzemi aldatıyor sanırım tam olarak bilmiyorum ama teyzem hani seziyor sürekli mesajlar geliyormuş ama telefonu sessiz deymiş teyzemden geziyormuş öyle oluyor ki gece 1 de 2 de evine geliyormuş Teyzem de bu konuda çok üzülüyor ne yapacağını da bilmiyor şu an evlendiği eşi Hiç konuşkan bir eş değil evi otel gibi kullanıyor Teyzem de hizmetçisi olarak yani bir eş olarak davranmıyor Teyzem de bu konuda çok strese giriyor üzülüyor ailesine de bahse demiyor Çünkü ailesi eğer evlenirsen bir daha bu tarafa gelemezsin dedi Ne yapacağını bilmiyor teyzem sizce ne yapmalı Bana akıl verir misiniz onu bu şekil görünce çok üzülüyorum Ben de bu konularda bir tek benimle paylaşabiliyor kayınvalideme de söyleyemiyor bir şey der diye şu anki kocası çocuğunu da görmesine izin vermiyor bana bu konuda yardımcı olur musunuz bir fikir verir misiniz

Evlenmeden aradaki yaş farkını adamın tavırlarını görmemiş mi . evliliği kurtuluş olarak görünce böyle oluyor malesef çünkü karşı tarafda hizmetkarı olarak görüyor

Zaten çocuklarını görebilmek için evlenmiş ne demek görüşmesini istemiyor.Hem kocalık yapmıyor hem kadına engel oluyor.Valla çocuklarını görebilse sabretsin derdim belki ama bu durumda aileden bir bilene anlatmak ortak çözüm bulmak gerekir, tek başına bırsey yapamaz.Adamdan birşeyler koparmaya çalışsın, sonrada devletten yardım almak gerek. Ya çok üzüldüm

eğer evlenip cocuklarını bıraktıysa kusura bakmayın ama teyzenize hiç üzülmedim.
Çocuklarıni rahata erdirmek için, cocugunu başkasına vereni de ilk kez duyuyorum

Evlenmeden aradaki yaş farkını adamın tavırlarını görmemiş mi . evliliği kurtuluş olarak görünce böyle oluyor malesef çünkü karşı tarafda hizmetkarı olarak görüyor
Bizzat bu konular konuşuldu adamda kabul etti şimdi ise izin vermiyormuş

eğer evlenip cocuklarını bıraktıysa kusura bakmayın ama teyzenize hiç üzülmedim.
Çocuklarıni rahata erdirmek için, cocugunu başkasına vereni de ilk kez duyuyorum
Çocuklarını kaç kez istedi eski eşi velayetini vermedi kaç kez cabaladi alamadı şimdi evlendi kadın eski eşi velayetini vermek istiyor eee karşıdaki görüşmesine izin vermiyor nerde kaldı onu kabul etsin birde boşandığı zamam teyzemin babası kardesleride izin vermedi çocuğunu almasını çocuk yaz tatillerinde teyzemin yanına geliyordu babası kavga ediyor bağırıyordu o yüzden evlendi kadinda

Zaten çocuklarını görebilmek için evlenmiş ne demek görüşmesini istemiyor.Hem kocalık yapmıyor hem kadına engel oluyor.Valla çocuklarını görebilse sabretsin derdim belki ama bu durumda aileden bir bilene anlatmak ortak çözüm bulmak gerekir, tek başına bırsey yapamaz.Adamdan birşeyler koparmaya çalışsın, sonrada devletten yardım almak gerek. Ya çok üzüldüm
Hic kimse yardım etmez kardeşleri tekrar dönmesini bile kabul etmiyor kaldiki çözüm bulsunlar

X