Kızlar bana yardımcı olur musunuz? Gebe miyim bilmiyorum..

gokce_33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
6
-2
26
35 gün önce reglimin ilk günü erkek arkadaşım tabiri caizse oral yapmamı istedi. 2-3 dakika sürdü fazla uzatmak istemedim. Üzerim giyinikti ve boşalma olmamıştı. Daha sonra ben ped değişikliği yapmaya ve vajinamı yıkmaya gittim. Fakat sonradan beni bir korku sardı ben fark etmeden elime zevk suyu bulaşsa bir şey olsa vajinamı yıkmaya giderken beni gebe bırakır mı? diye. Bu ay ki adetime de 2-3 gün kala test yaptım negatif çıktı. Daha sonra da beklediğim tarihte adetimi koyu kırmızı pıhtılı bir şekilde oldum 2 gün önce de bitti. Dün de tekrardan adet biter bitmez sabah idrarımla test yaptım yine negatif. Ama su gibi akıntım var bildiğiniz berrak su şeklinde ve sürekli midem ağrıyor stresten mi bilmiyorum. İshal olmuşum bağırsaklarımdan sürekli ses geliyor. Bu akıntının nedeni nedir sizce gebelik var mıdır ya?

Gebe kalmak öyle kolay bir durum değil. Hele de penis vajinaya girmediyse. Zaten regl de olmuşsunuz. Endişe etmenize gerek yok. Birleşmede bile 1 milyon spermden yalnızca biri yumurtayı Dölleyebiliyor. Gereksiz endişeler yaşamamak adına korunmayı deneyin 🙏

Gebe kalmak öyle kolay bir durum değil. Hele de penis vajinaya girmediyse. Zaten regl de olmuşsunuz. Endişe etmenize gerek yok. Birleşmede bile 1 milyon spermden yalnızca biri yumurtayı Dölleyebiliyor. Gereksiz endişeler yaşamamak adına korunmayı deneyin 🙏
Bu akıntı sizce normal midir ya? bilerek o gün adet olduğum için üstümü çıkartmamıştım. Direkt elimle fazla bir temas olmadı penisine fakat yine de bir korku sardı beni. Yıkamaya giderken elim kuruydu diye hatırlıyorum bariz bir miktarda zevk suyu elime yapışmış olsa görürdüm muhtemelen.

Zevk suyu elinizde yoğun da olsa bu şekilde hamile kalamazsınız bu imkansızdır, şehir efsanesi yani duyduklarınız. Alenen içinize boşalması ve bunun da yumurtlama zamanınıza denk gelmesi lazım.

Zevk suyu elinizde yoğun da olsa bu şekilde hamile kalamazsınız bu imkansızdır, şehir efsanesi yani duyduklarınız. Alenen içinize boşalması ve bunun da yumurtlama zamanınıza denk gelmesi lazım.
Benim durumum imkansız yani öyle mi? sanırım bu yaşadıklarım stresten. İnternette adet olupta gebe kalınabileceğini gördüm çok telaş yaptım 😞. Ama birleşme adına hiçbir şey olmamıştı sadece elimden bir şey geçip beni gebe bırakır mı diye stres yapıyorum o gün birde adetimin ilk günüydü

Siz stres yaptıkça vücudunuz garip tepkiler verecek. Uzman biyoloğum ve o yszılanlar gerçekten imkansız, bahsettikleri regl sandıklaro yerleşme kanaması. 6 yıldır korunmuyorum ilk kez hamile kaldım cidden öyle kolay bişi değil, bu 6 yıldan öncesinde de 6 yıl flört dönemimiz oldu, o süreçlerde de yaşanan hiç bir ön sevişme durumu hamileliği sebep olmadı. Boşa endişe yapmayın. Korunun 🙏

Siz stres yaptıkça vücudunuz garip tepkiler verecek. Uzman biyoloğum ve o yszılanlar gerçekten imkansız, bahsettikleri regl sandıklaro yerleşme kanaması. 6 yıldır korunmuyorum ilk kez hamile kaldım cidden öyle kolay bişi değil, bu 6 yıldan öncesinde de 6 yıl flört dönemimiz oldu, o süreçlerde de yaşanan hiç bir ön sevişme durumu hamileliği sebep olmadı. Boşa endişe yapmayın. Korunun 🙏
Çok teşekkür ederim iyi ki denk geldiniz yazdıklarıma. Biraz daha iyiyim şu an. İçim rahatlasın diye son olarak kan testi vericem belki bir şey çıkmadığını görünce rahatlarım🫶🏻

Gencler acemi ama yürekli .. bu anlattıgım imkansız bise hemde baya baya ımkansız 😁 korkma kendını rahat bırakırsan vücut kendi halıne dönucek merak etme .. oral yaparken korunmana gerek yok bakire defılsen korun bakireysen de dıkkat et. ..

Küçükken hepimizi yok biri hamama gitmişte oturmuş hamile kalmış yok soyleymis böyleymiş diye buyutmusler. Evlenincede adam ilk gun ceketini atsa hamile kalcagimiza öyle inandırmislar ki. Şimdi evlendim 9 ay oldu artık resmen gülüyorum. Hamilelik keşke o kadar kolay bişey olsa sürekli hepimiz bı yerlerimize bişey sivardik. Burda yok bacagimizi dikelim yok kalkmayalim test kullanalım diye birbirimizi terkinliyoruz. Eşim ve ben sağlıklı hiç bı sorunu olmayan bı çift olmamıza rağmen geçen ay kimyasal bu ay sanırım normal bı hamilelik süreci geçiriyorum. Hemde yok gün aşırı yok her gün yok yumurtlama zamanı vs bunları uygulayarak. Evet belli eskiden hamile kalmak kolaydı ama şimdi zaten zor. Ayrıca yanlış anlamayın bağışlayın ama yani zevk suyundan bu kadar kolay hatta nerdeyse imkansız hamile kalmak. Adette görmussunuz. Neden kendinize stres yapıyorsunuz ? Sorumluluğunu alamayacağınız şeylerin yada sonuçlarını lütfen tam bilmediğiniz şeyleri daha temkinli yapın. Evet gençlik libido aşk bunlar hatta cinsel duygular çok güzel ama günün sonunda siz bu stresle yaşıyorsunuz bu inanin vücudunuz aklı dengeniz için çok zararlı. Lutfen yok zevk suyundan hamile kaldım gibi şeylere inanmayın. Videoları var bebek o kadar kolay yapılan bişey değil malesef. Gönlünüz rahatlasın yinede test yapın. Ama bence burda az buçuk evlilik hatta düzgün bı cinsel yaşamı olan her kadin zaten size imkansız olduğunu söyleyecektir ♥️ ayrıca ne kadar güzel mukemmel bı iliskiniz olsada eğer bakireyseniz her seferinde bı adım sonrasini isteyecektir partneriniz malum erkekler ve sizde her ay aynı strese maruz kalacaksınız. Eğer değilseniz lütfen kendisi ya tedbirini alsin yada sizde önlem alın. Bana kalırsa her ikinizin alması daha iyi. ✨ Kendinize bilmeden verdiğiniz bu stres çok etkili, döneminiz geçer vücudunuzu psikolojik yapınızı etkiler. Gerçekten kafaya takiyorsaniz bı kan testi vererek rahat edebilirsiniz. Hayatta en önemli ve en kıymetli sizsiniz unutmayın 👄

Kızlar regl günüm beş gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221130_163230_947.jpg
    IMG_20221130_163230_947.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 50
X