kızlar banada bi akıl verin lütfen cok ihtiyacım var :(

bn olsam ayrılırdım
böyle bişeye tahammül edemezzdim asla
bunun masumiyeti olamaz bana göre

ayy inanmıyorummm.nasıl hala devam etmeyi düşünebilirsinn??? hemen ayrıl ayrıl ayrıll.öpüşmek ne demek neresi masum öpücük bunun.ayy tüylerim diken diken oldu yaa :KK43:(

bi erkek herşeye olur aşkım tamam aşkım diyorsa ya aldatıyordur yada aldatmaya herzaman için meyillidir. psikolojik olarak yaptıdğından pişman olup birlikte oldupu kişiye karşı kendini sorumlu ve suçlu hissedere bu yüzden herşeye evet ve tamam der. ama en azından dürüstmüş. eğer ayrılamıyorsan her tartışma yada fırsatta onun seni aldattığını dile getir ve gözü korksun , canı yansınki bi daha yapmasın

onu her fırsatta yapıyorum zaten.. her konu acıldıgında ben dahada yaralıyıcı oluyorum... oda oturup ağlıyor. fisfisfis sanki hersey düzelecekmiş gibi bazen cokmu duygusal davranıyorum acep diye düşünüyorum bilmiyorumkismile

missa cım okadar iyi davranıyorki anlatamam bazen oturup konuşuyoruz.. hiçmi bi terslik cıkmaz ne dersen tamam aşkım diyorda başka bir sey demiyor... 2 sene uğraştı güvenimi kazanmak için 1 gecede bütün güvenimi yıktı. kafamçokkarıştı ha su anda ona güvenmiyorum tamamıyla demiyorum bana asla yalan konuşmayacagına ve birsey saklamayacagına eminim ama işte gözü kayarsa die içime kurt düşüyor bazen Çok üzgünüm çoook

adriana lima ve mayıs cadısı o düşünceler zaten beni biryıldır mahvediyor ne haldeyim tahmin bile edemessiniz bilmiyorumkismile

sg-ceyda sacma gelicek ama ozaman ona destek olmasaydım okulu uzayacaktı sonucta kendim ettimkendim buldum dedim ve en azından sınavları bitene kadar susayım dedim... sonrasında gidecektim ama yapamadım... mafoldumben

siim amin canım rabbim hepimizin yardımcısı olsun..bende diyorum anlatmayan bi sürü erkek var diye. kızdan duyma ihtimalim yoktu. birdaha onu nerde görecektimde anlatacaktı. o bi ucunda türkiyenin ben bi ucunda.. pişman oldu anlattı yapmaz bir daha diyebiliyorum. aramızda cok iyi ama ufakta olsa isteristemez acaba diyorum bazen. akannehir

kiymizi aba haklısın haklı olmasınada gitmek belki en dogrusu.. ama öylebi pis duruma getirmişimki kendimi ne tamamiyle vaz gecebiliyorum nede gözüm kapalı devam etmeliyim diyorum :sinifsinif:

kuzum sen şaka mısın

adamın ne mal olduğu ortada

sevgiliyken aldatmış adam hemde büyük bir zevkle

kaç kurtar kendini

kendinle zorun mu var

hayatını sapık bir adama ayırıyorsun:nazar:

affedilecek bir şey mi yapmış. akannehir

bu ne demek ya, elin kızının içinde kalan ukteye bak, bana bunu dicek kızın biri varya saçını başını yolarım...

o gün yanına gittiğimde yapmadıgıma pişmanım :umursamaz: ama birde diyorumki kendin ettin kendin buldun kızımm dieee alsanaalsanasmile

Erkekleri peşinizde kaç yıl koştuğuna göre kategorize etmeyin...

Tüm aldatılanlar, şiddet görenler oranlansa içlerinde en az yüzde ellisi tutkulu bir aşk, uzun süre ikna çabaları sonucu beraberliğe başlamıştır. Peşinizde koştuğu iki yılı kendi vicdanınızda onu kendinize karşı savunmak, "Beni seviyor, sevmeseydi uğraşmazdı" diye düşünmek için kalkan yapıyorsunuz... :kahve:

Sorum şu: Aynı şeyi siz yapsanız o bu kadar affedici olur muydu?

Peşinizde koştuğu 2 yılı, sizin emeklerinizi dikkate alır mıydı acaba?

Yoksa "mazinin sayfalarını karıştırıp" öpülecek dudak mı arardı?

Baksanıza hayatında biri olmasına rağmen revaçtaymış, sizi hayatından ilk fırsatta gönderirse kapanın elinde kalır... Aynı şeyi siz yapsanız bunu bahane ederek zevkle ayrılırdı sizden... :nazar:

kendisinede sordum bununları ve affetmeyecegini söylemişti mafoldumben

[/B][/B]

Ne alaka yaa benim sevgılımde öle herşeye tamam der ALLAHA şükür çokta iyi aramız mutluyuz ciddiyiz öleyiz die aldatıo mu dicem :S
Kız milletinde mutltuluk batıo işte :ecrin_bebek:

valla babamda öyledir annemle bnim her istegimize tamam der çok mutluyuz cok şükür sositososito babişimm beniim :emir_bebek:

Evlendiğinde de seni aldatabileceğini fark etmiş sanırım,seni kaybetmek istemiyor.
Aldatılmayı affetmenin dayanılmaz ağırlığı omuzlarında,kamburun çıkmış olarak yaşayacağın bir birliktelik seni bekliyor..
Artık kimi öptü,kimi sevdi,kime baktı diye düşünürken bir ömür geçer..
Yol yakınken bırak,tabi sana o yol çok uzak geliyorsa ayrı..Hayat ve karar senin..

Evlendiğinde de seni aldatabileceğini fark etmiş sanırım,seni kaybetmek istemiyor.
abooooo hec böyle düşünmemiştim ohaoldumsmile
hakketen yaböyledüşünüyorsaa delikafadulden

zor..

kızın içinde ukte kaldığı gibi, seninkinin içinde de kız ukte kalmş belli ki..

iki seçeneğin var ya arkanı dönüp gideceksin ya da sevgilinle olacaksın ama kendini de onu da yemeyeceksin..

gitmek en iyisi galibada nasıl yapcagım onu bilmiorum...

canım seviyorsun ama böyle bir şey nasıl kabul edilebilir ki unutulcak bir şey değil bu sevgiline baktığında hatta onunla öpüştüğünde bile bu olay aklına gelicektir.. bence ara ver sessiz sakin ve mantıklı bir şekilde düşün umarım senin için hayırlı olan bir karar verirsin :)

aklıma gelmezmi ysmnx93 :sinifsinif: genc yasımda bıktım vallaaa artık senağlama
hersey yolunda giderken hödüğün birisi gelip bi kac dakkalık hevesle tüm hayatını altüst etsin.... ama okıza cok bedduga ettim inşallah benden aldıgı mutulugu kendiside bulamaz :Saruboceq:

ayy inanmıyorummm.nasıl hala devam etmeyi düşünebilirsinn??? hemen ayrıl ayrıl ayrıll.öpüşmek ne demek neresi masum öpücük bunun.ayy tüylerim diken diken oldu yaa :KK43:(

kuzum sen şaka mısın

adamın ne mal olduğu ortada

sevgiliyken aldatmış adam hemde büyük bir zevkle

kaç kurtar kendini

kendinle zorun mu var

hayatını sapık bir adama ayırıyorsun:nazar:

affedilecek bir şey mi yapmış. akannehir

bas tekmeyi diyorsunuz yanee ee peki nası unutacagıımm içimcok acıyoooo senağlama

bas tekmeyi diyorsunuz yanee ee peki nası unutacagıımm içimcok acıyoooo senağlama

sen devam et

unutamazsın

bu aşk acısı eritir tüketir seni

o yüzden aldatılmanı çek sinene.

sende onu aldatırsın durum eşitlenir.

2 sene peşinden koşmuş affediver ne olcakaklinialirimsmile

affet ki seni tekrar aldatsın. sende tekrar çekersin sinene. ömür boyu her fırsatta aldatılacağını da bil ama. seni cepte gördüğünü aklından çıkarma. sen yedeğisin elinin altındaki. sempatiksalakcinni

kendine bunları yakıştırıyorsan devam et:nazar:

ama yakıştırmıyorsan onu unutmaktan kolay bir şey yok.zemuszemus

hayatındaki mikroplardan kurtulmanın zevkini yaşarsın ona tekmeyi basıncakaydirigubbakcemile3

affedeyim mi diye sorman bile hata. sadakat olmadan güven olmadan sağlam bir ilişki olmaz.şakkıdı

kac yasındayım ilk sevgilim ilk sevdiğim insan bu nee yaaaa alsanaalsanasmile

nezor işmiş bu işler offff

Erkekleri peşinizde kaç yıl koştuğuna göre kategorize etmeyin...

Tüm aldatılanlar, şiddet görenler oranlansa içlerinde en az yüzde ellisi tutkulu bir aşk, uzun süre ikna çabaları sonucu beraberliğe başlamıştır. Peşinizde koştuğu iki yılı kendi vicdanınızda onu kendinize karşı savunmak, "Beni seviyor, sevmeseydi uğraşmazdı" diye düşünmek için kalkan yapıyorsunuz... :kahve:

Sorum şu: Aynı şeyi siz yapsanız o bu kadar affedici olur muydu?

Peşinizde koştuğu 2 yılı, sizin emeklerinizi dikkate alır mıydı acaba?

Yoksa "mazinin sayfalarını karıştırıp" öpülecek dudak mı arardı?

Baksanıza hayatında biri olmasına rağmen revaçtaymış, sizi hayatından ilk fırsatta gönderirse kapanın elinde kalır... Aynı şeyi siz yapsanız bunu bahane ederek zevkle ayrılırdı sizden... :nazar:

bence sevmeden olmuyor bende beni cok seviyor dedim başladım. sonrasında ben onu coook sevdim... galiba erkekler bunu inat meselesi yapıyorlar dyebilirmiyiz yani istediklerini elde edene kadar...

Neden ki?
Çok merak etmişimdir..
Aldatan ya da döven erkekler daha mı kıymetli oluyor da unutmak zor oluyor..
O yüzden mi ayrılmak istemiyor kadınlar?

Neden ki?
Çok merak etmişimdir..
Aldatan ya da döven erkekler daha mı kıymetli oluyor da unutmak zor oluyor..
O yüzden mi ayrılmak istemiyor kadınlar?

laalecim eger onu sevmeseydim içimde sevgi oluşmasaydı dediğinde bir dakka bile tereddüt etmedim haklısın

öncelikle canından cok sevdiğin birisi oldumu bunu merak ediyorum

hem içimi acıtan sey sadece çok sevdigim birisinin bunu yapabilmesi bana acı cektire bilmesii...

neredeyse 1 sene önce öpmüş kızı; affetmişsin.
daha neyi soruyorsun ben anlamadım ki.
zaten hatayı ilk başta affederek yapmışsın.

eşek kafam işte sanki o kıza giderken beni düşündüde, o zaman benim onu düşünecegim tuttu işte :umursamaz: dedikki kendim ettim kendim buldum.... bu yüzden bi senesini uzatmasın şimdi diyormkiii keske kalaydıda oklda bi sene daha okuyaydıda ömrü hayatı boyunca unutamasaydııı

offfff :sinifsinif:

canım biraz da suç senin. ne diye gönderirsin ki sevgilini o kızın yanına? :eek:lmaz: benim kocam 6 sene bir kızı sevmişti. kız bizim sokakta çalışıyor. birbirlerini gördüklerinde konuşurlarmış. birbirlerine hala saygıları varmış :eek:klava: kız evlenmiş ama kocamı hala çok seviyor alsanaalsanasmile evlendikten sonra bile gel beni kaçır demiş. neyse nişanlı olduğumuz bir dönemde kızla yine karşılaşmış. kız bana selam göndermiş beni sormuş kötükedihüso çıldırdım yaaa kötükedihüso ne sıfatla bana selam gönderiyor diye çıkıştım nişanlıma. çok fena kızdım. bi daha dedim onu görürsen yüzüne çevireceksin. onunla konuştuğunu görürsem ya da duyarsam atarım bu nişanı. tamam dedi. kocama güveniyorum şimdi ama bu kız milleti yok mu kötükedihüso saftirik erkekleri baştan çıkarmayı çok iyi biliyorlar. canım dediğim gibi ola ki evlendin onunla ipleri sıkı tut. suç erkeklerin değil onlar zaten safın önde gideni :mymeka: nefret ediyorum şu eski sevgililerden kötükedihüso

laalecim eger onu sevmeseydim içimde sevgi oluşmasaydı dediğinde bir dakka bile tereddüt etmedim haklısın

öncelikle canından cok sevdiğin birisi oldumu bunu merak ediyorum

hem içimi acıtan sey sadece çok sevdigim birisinin bunu yapabilmesi bana acı cektire bilmesii...

Yok olmadı..:bbo:
Aşk meşk nedir bilmem ben..
Part time rahibe olarak çalışıyorum boş vakitlerimde...:CüvCüv:

Ee masum öpücük değil ki bu..?
Yattılar bence sana sadece bu kadarını duyurdular..
Hem şu kuyruk sallama olayını da anlamam bir türlü benim eşm kocam sevgilim şerefsiz demez de kimse..
kuyruk sallayan kadın olur.. Baya baya aldatmış daha da devamı gelir ..

bu aşk mı şimdi?
kusura bakmayn ama aşk değil bu...
eğer aşk buysa benim yaşadığım o güzel şey neydi?...
ben hiç böyle aşık olmadm
olacağımı da sanmam
o yüzden anlamıyorm,anlayacağımı da sanmam
:hulya:

kızlar benim 4 senelik bir ilişkim var. aslında bakarsanız adam akıllı 1sene :ecrin_bebek: biz aynı sınıftaydık ve sevgilim olabilmek için 2 sene pesimde gezdi bu cocuk. daha önce kimseyi sevmemiştim ama düşündümki 2 sene kimeyi bulmadıysa sadece benibekleyip benimiçin emek harcadıysa gercekten seviyordur dedim ve teklifine evet dedim. opuyorumnanaktan hersey yolundaydııı birbirimizin gecmişiykle ilgili herseyi biliyorduk hiç problemimiz yoktu anlasıyorduk. :asigim:

takiii 8- 9 ay gecene kadar :1no2:

kızlar şimdi yine bizim sınıfta bi kız vardı. bu ondan hoşlanmış. zamanında benden önce vebunlar bir gün aksam beraber otururlarken sevgilimin evinde kıza teklif etmiş ve onu öpmeye kalkmış :2: ancak kız reddedip bizimkilerin alt katında oturan ve yine daha önceden kıza teklif eden bicocuk varmısonun evine gitmiş. o gün bu gündürde o cocukla beraber hatta gecende dügünü oldu evlendi bitti gitti....

neysecok uzattım galiba mesele şu: biz 3 ümüzde aynı sınıftaydık. kızıda tanıyorum haliyle.. bizim mezuniyet törenizmizde sevgilimle benim ailem tanıstı herseycok güzeldi. ama ben o gün cok heycanlıydım oyüzden kimseyi görmüyordum bu kızıda görmeden carpıp gecmişim babam söylediayıp ettin kıza problemin ne die. bende ayıpolmasın die kusura bakma tatlım ogün aileler tanıştı cok heycanlıydım ben farketmedim dedim. sevgilim ve kız aynı dersten bütünlemeye kalmışlardı dediki bana sonra kimse yardım etmiyor sevgilinin numarasını verirmisn onlar yapmıslardı bana yardım etsin... bende şimsekler caktı kafaya koydum deneyecektim kötükedihüso verdim numarayı

ben taa memleketimden sevgilimesınavalrında yardımagittim benim hiç bütünlememm yoktu. derken kız bunu aramıs sevgilimde geldi bana sordu dediki cok sıkışmıs galiba yoksa aramazdı gideyimmi die git dedim ama gelince haberim olacak arayacaksın beni deidm kötükedihüso

tamam dedi gitti ders calışmıslar evegelince beni aradı aşkım geldim yatıyorum die yarın erken kalkacagım dedi. gecede yatııktan sonra kız buna mesaj cekmiş.. keske hic bir sey böyle olmasaydı en azından konusa bilseydikk die.. senağlama

bizimkide kalkmıskızın evine gitmiş tekrar gece1den sanaha kadar parkta oturmuslar sonraüşüyüp eve gitmişler. kızın evine. birasada orda konuşmuşlar.. tam bizimki evden cıkacakken kız başlamış ağlamaya (sevgilimin dedigine göresenin olmak istiyorum demiş) bizimkide geri dönmüş ve onu öpmüş :dilcikar:

gece kötü birrüya görmüştüm biliyordum bişiler olacagını benim yanıma geldi.. aldı beni başladı neden öyle bakıyorsun demeye dedimki bende benim bakısımda değişiklik yok sen degişik baktıgın için sana öylegeliyor çıkar dilinin altındakini aksam nolduysa anlat dedim... vee olanıı biteni tek tek aglaya ağlaya anlattı.. sırf bir senesi uzamasın die olsun sende erkeksin kuyuk sallamasaymış oda zaten hatanın farkındasın sende bi daha yapmassın dedim senağlama elimden geldigince destekoldumki sınavlarını atlatsın die..

ertesi günükızınyanıan gittim ve onlakonustuk tabi sevgilimin haberi yok. konustum bak hala iiçinizde birsey varsa cıkayım. ömür boyu aklında başkası olan birisiyle geciremem ben bırakmassam o beni bırakamaz dedim gercekten varsa bölebişi mutluluklar dilerim size dedim.. laelaelaelaelae

kesinlikle inkar etii dediki ok ölebişi onunla öpüştük ama benimiçimdekalan bi ukteydi dedi sadece o kadar dedi. ben sizin dügününüze gelcem sizde bizimkine. düşünme böyle seyler dedi..

konuyu kapattım o zamanlık sınavlr bitince cok tartıştık bu yüzden. en sonunda devam etme kararı aldık...

ama kızlar içime sindiremiyorum aradan bir yıl kadar gecti.. bazen diyorum masum bi öpücük.. bazen diyorum yapmamalıydı nie gitti sankii

kızlar yol gösterin içim elvermiyor bitiremiyorum bitirmelimiyim sizcee vallla kafayı yemek üzereyim az kaldı hala aklında o varsa dieee.. senağlama birde kız evlenince bizim oturmayı düüşündügümüz sehre yerlesti ya birkere daha görüverirse die orda oturmayıda istemiyorum artık iknada edemiyorum. yeeter artık diyorum bitecekse bitsin.ama seviyorum kızlar bitirmelimiyim sizce... yoksa devam edip o kızla aynı sehirde oturmayı kabul etmelimiyim? cıkar yol noluuuurrrr
senağlama

kızlar simdiden o degerli vaktinizden ayırıp beni dinediginiz için cok tesekkür ederim rabbim sizlere dertgöstermesin insallh hakkınızıı helall edin :enbuyukkk: :teselli:
sende erkeksin kuyuk sallamasaymış oda zaten hatanın farkındasın
bu ne ya. bunumu dediniz gerçekten.
hah oda yaptığına kulp bulmuştur artık. bundan sonra her yaptığında hatun kuyruk salladı ne yapayım der size. erkeğin beyinlerini böyle saçma sapan fikirlerle,doldurmayın. ondan sonra ,aldatmaya sebep olarak böyle saçmasapan şeyleri koyuyorlar ,kadınların önüne. kuyruk sallamasaymış.
eee. her sallayana gitsinler erkekler o zaman.
kadınlara da kuyruk sallayan erkekler oluyor onlar neden gitmiyorirade denen şey var. iradesine hakim olacak insanoğlu ve kızı....
yapmayın Allahaşkına..

X