kızlar banada bi akıl verin lütfen cok ihtiyacım var :(

canım biraz da suç senin. ne diye gönderirsin ki sevgilini o kızın yanına? :eek:lmaz: benim kocam 6 sene bir kızı sevmişti. kız bizim sokakta çalışıyor. birbirlerini gördüklerinde konuşurlarmış. birbirlerine hala saygıları varmış :eek:klava: kız evlenmiş ama kocamı hala çok seviyor alsanaalsanasmile evlendikten sonra bile gel beni kaçır demiş. neyse nişanlı olduğumuz bir dönemde kızla yine karşılaşmış. kız bana selam göndermiş beni sormuş kötükedihüso çıldırdım yaaa kötükedihüso ne sıfatla bana selam gönderiyor diye çıkıştım nişanlıma. çok fena kızdım. bi daha dedim onu görürsen yüzüne çevireceksin. onunla konuştuğunu görürsem ya da duyarsam atarım bu nişanı. tamam dedi. kocama güveniyorum şimdi ama bu kız milleti yok mu kötükedihüso saftirik erkekleri baştan çıkarmayı çok iyi biliyorlar. canım dediğim gibi ola ki evlendin onunla ipleri sıkı tut. suç erkeklerin değil onlar zaten safın önde gideni :mymeka: nefret ediyorum şu eski sevgililerden kötükedihüso

ayyy işte bende bu yüzden bizim karar verdigimiz sehirde oturmaktan vazgectim... ama ayrılmayı düşünüyorum artık yorumlardan sonraa mafoldumben

Yok olmadı..:bbo:
Aşk meşk nedir bilmem ben..
Part time rahibe olarak çalışıyorum boş vakitlerimde...:CüvCüv:

vallahi bende çok güldümm lalee hakaten millet şirkette gülmemi tutmayınca tamam artık delirdidemeye başladılar :roflol:

Ee masum öpücük değil ki bu..?
Yattılar bence sana sadece bu kadarını duyurdular..
Hem şu kuyruk sallama olayını da anlamam bir türlü benim eşm kocam sevgilim şerefsiz demez de kimse..
kuyruk sallayan kadın olur.. Baya baya aldatmış daha da devamı gelir ..

ohaoldumsmile ohaoldumsmile ohaoldumsmile yaaaa yok yaaaaaaaaaaa olmamuşmudur ki acep al birde bunu düşün şimdii :sinifsinif:

bu aşk mı şimdi?
kusura bakmayn ama aşk değil bu...
eğer aşk buysa benim yaşadığım o güzel şey neydi?...
ben hiç böyle aşık olmadm
olacağımı da sanmam
o yüzden anlamıyorm,anlayacağımı da sanmam
:hulya:

demekki o bana aşıkdegilmiş yaa bu olaydan önce onun için neler yaptım bi bilsen zhebani ..... :gitme: şimdi keskehiç birini yapmasaymısım diyorumm....

bide bukdar uzatmakla cok hata ettim... benden önemliydi sanki yok okullarsorunsuz birsin yok askerligi bitsin... derken ben biitim arada şimdi hersey dahha zor gözüküyo gözüme.... ohaoldumsmile

olsun sende erkeksin kuyuk sallamasaymış oda zaten hatanın farkındasın sende bi daha yapmassın dedim sevgilinizin yerinde olsaydım, sanırım canım her istediğinde başka kadına giderdim...nasılsa sizin gibi kuyruk sallamasaymış diye kadını suçlayan biri var hayatında...hakikaten pesss...

sende erkeksin kuyuk sallamasaymış oda zaten hatanın farkındasın
bu ne ya. bunumu dediniz gerçekten.
hah oda yaptığına kulp bulmuştur artık. bundan sonra her yaptığında hatun kuyruk salladı ne yapayım der size. erkeğin beyinlerini böyle saçma sapan fikirlerle,doldurmayın. ondan sonra ,aldatmaya sebep olarak böyle saçmasapan şeyleri koyuyorlar ,kadınların önüne. kuyruk sallamasaymış.
eee. her sallayana gitsinler erkekler o zaman.
kadınlara da kuyruk sallayan erkekler oluyor onlar neden gitmiyorirade denen şey var. iradesine hakim olacak insanoğlu ve kızı....
yapmayın Allahaşkına..

olsun sende erkeksin kuyuk sallamasaymış oda zaten hatanın farkındasın sende bi daha yapmassın dedim sevgilinizin yerinde olsaydım, sanırım canım her istediğinde başka kadına giderdim...nasılsa sizin gibi kuyruk sallamasaymış diye kadını suçlayan biri var hayatında...hakikaten pesss...

yaa böyle birsey yapmış olsa emin ol ceker giderdim ama sonrası nolurdu bilmiyorum artık..
o an düşşündügüm acık yüreklilikle söyleyeyim söyleydi:

kızım kendin ettin kendin buldun elinle gönderdin.... görmek istedigini gördün...al işte seviyorum diyen adam bu.. artık hersey bitti. yüzündeki pişmanlıkla göz yaşlarıyla zaten hatasınında farkında ama böyle hata kaldırılmaz bitti artık. eger ben göndermeseydim bu duumda olmayacaktık. en azından sınavları bitene kadar destek ol nolursa olsunn... sonra ayrılırız bende böyle biriyle beraber olmam asla ..

işte tüm düşüncem buyduu.. sınav bittisin askerlik bitsin.... o bitsin bu bitsin derken farkediyorumki ben bitmişim dahaöncede dedim keske onun okulu bitmeseydi uzasaydı.. gercekten yoklugum ve hayatından bir sene ona en büyük ceza olcaktı...

problemde burda hep onu düşünmekten kendimi düşünemmişim vekendimi yiyipbitirmişim
şimdide okadarzor geliyorkii büyükler boşuna dememişler yarayı kanarken sarmalı.... :sinifsinif: o zaman yapsaydım keske hemde ömürboyu unutamazdı.. :enbuyukkk:

Son düzenleme:
yaa böyle birsey yapmış olsa emin ol ceker giderdim ama sonrası nolurdu bilmiyorum artık..
o an düşşündügüm acık yüreklilikle söyleyeyim söyleydi:

kızım kendin ettin kendin buldun elinle gönderdin.... görmek istedigini gördün...al işte seviyorum diyen adam bu.. artık hersey bitti. yüzündeki pişmanlıkla göz yaşlarıyla zaten hatasınında farkında ama böyle hata kaldırılmaz bitti artık. eger ben göndermeseydim bu duumda olmayacaktık. en azından sınavları bitene kadar destek ol nolursa olsunn... sonra ayrılırız bende böyle biriyle beraber olmam asla ..

işte tüm düşüncem buyduu.. sınav bittisin askerlik bitsin.... o bitsin bu bitsin derken farkediyorumki ben bitmişim dahaöncede dedim keske onun okulu bitmeseydi uzasaydı.. gercekten yoklugum ve hayatından bir sene ona en büyük ceza olcaktı...

problemde burda hep onu düşünmekten kendimi düşünemmişim vekendimi yiyipbitirmişim
şimdide okadarzor geliyorkii büyükler boşuna dememişler yarayı kanarken sarmalı.... :sinifsinif: o zaman yapsaydım keske hemde ömürboyu unutamazdı.. :enbuyukkk:

o adam seni gerçekten sevseydi önce varlığını sayardı. adamın önüne cıbıldak kadın da koysan elini sürmezdi.:enbuyukkk:

keşke ilk öğrendiğin anda def etseydin. ama hiçbir şey için geç değil. geleceğini kurtar.buyrunnnnnnnnn

ve bir daha biriyle birlikte olacaksan önce sen kendine değer ver ki karşındaki sana değer versin. bu sevgilinde yaptığın gibi kendine değer vermezsen o sana hiç değer vermez yok sayar,saygı duymaz ve aldatılırsın:1closedeyes:

o adam seni gerçekten sevseydi önce varlığını sayardı. adamın önüne cıbıldak kadın da koysan elini sürmezdi.:enbuyukkk:

keşke ilk öğrendiğin anda def etseydin. ama hiçbir şey için geç değil. geleceğini kurtar.buyrunnnnnnnnn

ve bir daha biriyle birlikte olacaksan önce sen kendine değer ver ki karşındaki sana değer versin. bu sevgilinde yaptığın gibi kendine değer vermezsen o sana hiç değer vermez yok sayar,saygı duymaz ve aldatılırsın:1closedeyes:

bugun akşam konuşmaya calışacagım dua edin nolurr :gitme:

Sana tek kelime söylüyorum arkadaşım AYRIL

Nasıl öper ya ?
Bende benzer durumlar yaşadım hemde erkek arkadaşım kız arkadaşıma birlike olmuş..
Kendi ağlayarak itiraf etti seninkisi gibi..
Neymiş kız finallere çalışmak için evine gitmiş ( ben yanlış anlarım diye bana söylememiş miş )

Kız ona sokulup öpünce dayanamamış mışş..
Delikanlı olsaydın elinle ittirir evinden def ederdin dedim..
Okadar kin doluyum ki..
Bide öyle bir durum ki kız bana sarılır şapur şupur öper canım cicim vs.
Daha sonra birbirlerini kötülediler bana..Kız kendi yaptıklarını söylemeden eski erkek arkadaşımın ona msj attığını vs söyledi bana..
En sonunda öğrendim gerçeği..Kıza tek kelime bile söylemeden irtibatımı koparttım..
Diğerini de çıkarttım hayatımdan..Meğersem en küçük ayrılıklarımızda bile kızlar giriyormuş araya..
İstediği kadar ağlasın yapmam desin yine yapar..YAPAR

Ki görsen beni ben hiçte çirkin bir kız değilim, karakterimde düzgündür çok şükür..o hayatımda olduğu 18 ay boyunca değil aldatmak 1 kişiyi bile aklımdan geçirmedim..

Demek istediğim sadakat insanın içinde olan birşeydir..Sonradan pişmanlıkla kolay kolay yerleşmez..
Yerleşirse de çok büyük bir istisna olur...

Huzursuzluklarımız olurdu ve bende hep derdim okul bitsin aman sınavı geçsin vs.
Ne oldu olan bana oldu anti depresan kullandım, onun yardımıyla atlattım..

Şimdi ne mi oldu güçlendimm..Hiç kimse beni üzemez artık..
O kimmiş ki ? Kim ona o hakkı vermiş..
Bir daha mı kendimden önce bir başkasını düşünmek ?
ASLA..
Ben yıpranacağıma o yıpransın çokta tınn..
Yapmayacak yıpranmak istemiyorsa..
Bu bukadar basitt..

korkunç bişi bence bu yaptığı...bakarsın diğer kızın içinde başka bir ukte daha kalmıştır...1-2 sene sonra aman kızcağızın içinde kalmasın diye bir iyilik yapıverir... güzelim kendine gel!!! sevgili olarak gördüğün kişi söylemiş sana bunları kankin değil olayı anlatan....

En baştan affetmen hataymış.. Sen de herşeyin farkındasın ama kendini kandırmak ona güvenmek istiyorsun bu konuyu da buraya bu yüzden yazmışsın.. Ama tam tersi olcak sanırım.. Allah hayırlısını versin..

X