Çocuk Hastalıkları kızlar bebeğimde egzama çıktı lütfen yardımmm:(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

db44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
21
0
38
mrb kızlar bebeğimin cildinde kızarıklar oluştu kuruyup dökülüolar doktor egzama dedi daha öce başına gelen bi bilgisi olan varmı ne zaman geçer ne iyi gelir doktor kortizonlu krem verdi ama blmiorum naıl gelicek kullanıoruz bakalımm:1no2:

canım benim başıma da geldi. oğlum 5 aylık ve 2 aydır egzaması var. doktora götürdük tükürük egzeması dedi. salyası aktığı sürece olurmuş. önemli bişey değil dedi. bi krem verdi sürdükçe geçiyo. ama tekrar oluyo

geçmiş olsun bebişlere inşallah en kısa zamanda geçerrrr..........

benım oğlum egzamalı doğdu.doktorun biri hipokort ve bir damla verdi.birbaşka doktor asla kullanmayın dedi
cildi sert kumaş gibi.

benim bebegimn de buna benzeyen cikiyor dr alerji dedi.dikkat ettim domatesten oluyor.belki sizinki de alerji olabilir.

hipokortu kullanın ama cook cok ınce bır tabaka halınde surulmesı gerekıyor..bıraz tehlıkelı ılac..bende kullandım bebeğimde..su anda gectı...3 gun gunde 1 kez ınce bır tabaka halınde suruluyor.

canım benim bebeğiminde kaşında vardı kortizonlu krem verdi doktor bende kullanamk istemedim başka bir doktora sordun(pratisyen hekim) bişey olmaz dedi kortizon kaşını dökebilir sürme bebek yağı sür dedi.hergün bebek yağı sürdüm birde banyoda yüzünü iyice sabunlayıp iyice duruladım şimdi geçti şükür.bence hemen kullanama dediğiimi dene geçmezse kullan canım.şimdiden geçmiş olsun

canım benim bebeğimdede oldu.doktorum kesinlikle kortizonlu krem kullanma dedi.ve mustelanın kremini verdi
kortizon yokmuş onda
hem konaklara iyi geliyormuş.benimkini 2 günde geçirdi.üstünde STELAKER yazıyor

X