Premature Bebekler kızlar bebeğimin makatında çatlak varmış tuvaletini yapamıyo acil yardım

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Abla bende de vardı procto glyvenol diye bir krem yazmıştı genel cerrah onu sivri uçlu aletle sürmek yerine ben elimi yıkayıp baş parmagim ile bölgeye sürüyordum hafif şekilde, bide lifli gıdalar yemek gerekiyor ama ishal olmakta kabiz olmakta çatlağı daha da tetikliyor o yüzden dikkatli olmak gerek ://

Çatlak varsa bahsettiğiniz durum daha çok körükleyebilir. Başka bir doktora götürün.

Eski tarihli ama belkı bırıne faydam olur diye yazıyorum. Benım cocugum 2.5 yıl Bu sıkıntıyı yasadı. Yasadıklarımızı anlatmaya sayfalar yetmez sonunda psıkolojısı de bozulmaya basladı. Ilac merhem neler neler hıcbır faydası olmadı. Tesaduf İbrahim saraçoğlu un ısırgan otu kürü nu okuduk. Ve yaptık. Suan cocugum catlak sorunu bıttı. Yılların olusmus korkusunu unutturmaya calısıyoruz. Ben cok sey Yasadım. Allah kimseye yasatmasın. Bunu yapın deneyin en azından. Bebekse daha kolay olur. Nacızane Bı onerımdır
Tekrar ettimi acaba sizin

X