Kızlar bi anda giden erkek

Aynen ben oğlak kadınıyım. Bu işler tam benlik oğlak erkeği ancak bir oğlak kadını ile tam bir aşk yaşar , o yüzden uzak durun kızlarrre
Niye ya bende oğlagım.
Hiç sevmem oğlak erkeğini.
Ama oğlak erkeği bu kadar kaypak olmaz.
Nede olsa oğlak yani

Oğlak erkeğini ben de sevmem. Ama oğlak erkeğinin tek sırrı zor olmandır. Zor oldukça o seni kovalar

Kovalamaz oğlak Burcu erkeği.
Çıkarı varsa kovalar o ayrı.
Aşırı mantıklı duygusuz erkekler.
Toprak grubunu sevmem .
Kesinlikle öyle çıkarı varsa asla peşini bırakmaz, ama gerçekten severse de deli, divane gibi birşey olur.

Bazı erkekler böyle… yapacak bir şey yok, senden çok hoşlanmıyor ama hoşlanıyor gibi yapıyor. Bunu neden yapıyorlar anlamıyorum ama çok tip var böyle. Yakında tanımaya başlarsın baştan bu tipleri

Valla yazdiklariniz benim bile icimi baydi. Cocuk da sizden sikilmis olabilir

Sebebi ne olursa olsun, sizi istemediğini belli etmiş. Keşke delikanlı olup açık açık söyleseymiş. Ama siz de artık üstüne gitmeyin, kendinizi düşürmeyin.

Kovalamaz oğlak Burcu erkeği.
Çıkarı varsa kovalar o ayrı.
Aşırı mantıklı duygusuz erkekler.
Toprak grubunu sevmem .
Bir oğlak kadını olarak eğer aşık olursam gurur kavramı yok olur. Kovalarım. Ama erkekleri çok aşık olsa bile bir anda bırakabilirler. Ben de sevmem

Bir oğlak kadını olarak eğer aşık olursam gurur kavramı yok olur. Kovalarım. Ama erkekleri çok aşık olsa bile bir anda bırakabilirler. Ben de sevmem
Ben de oğlak kadınıyım.ayni siz gibiyim.nhicbir erkeğin peşinden kosmadim bu güne kadar. Ama birine çok aşık olmustum, beni çok uzmesine rağmen , bir ben bir o ,hep birbirimizi kovaladik. Kendime pes dedim yanioğlak kadinlari fedakar oluyor asik olunca.bizkm doğru insanları sevmemiz lazim

Bende gurur vardır ya.
Çoğu aşkı gururum yüzünden bitirdim
Ben aşık olsam da gurur yapıyorum.
Sonra oturur kendi kendimi yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…