Kızlar bi bakarmısınız

kadersofuoglu0

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
96
9
24
Kızlar merhaba şu benim testlere bi bakarmısınız size zahmet bu günü de degerlendirdim alttaki test bu güne ait digerleri düne
IMG20240320120543.jpg

Kızlar merhaba şu benim testlere bi bakarmısınız size zahmet bu günü de degerlendirdim alttaki test bu güne ait digerleri düneEki Görüntüle 3403944
Bende böyleyim 2 gün çift çizgi çıktı bugün silikti muhtemelen çatlamaya başladı yumurtlama başlayınca 3 gün üst üste değerlendirin demişlerdi ama bugün ve yarın değerlendirmeyi düşünüyorum sonra testi bekleyeceğim

Bende böyleyim 2 gün çift çizgi çıktı bugün silikti muhtemelen çatlamaya başladı yumurtlama başlayınca 3 gün üst üste değerlendirin demişlerdi ama bugün ve yarın değerlendirmeyi düşünüyorum sonra testi bekleyeceğim
Ben 18inden beri degerlendiriyorum dün yumurtlama gördüm degerlendirdim bu günde hafif silik gibiydi biraz rahatsızdım oruca niyetlenmedim bu günde degerlendirdim akşamıda degerlendirelim diyorum sizce dogru mu

Kızlar banada yardım edin hcg 563.26 karnım ağrıyo midem agrıyor 18 martta ögrendim test çubuğu pozitif çikti

X