Kızlar Bide Benim Belirtilerim ve Sizce Hamiş miyim?:)

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
3 gündür ateşim var,
beyaz yumurta akı gibi bazende sarı akıntım var bariz şekilde,
gögüslerimin içi dolu acıyo,
ve arada bi karın bölgeme ağrı ve kramp giriyo,
ve idrar rengim baya sarı,
bugün hastalanmam gerek tık yok, bi ağrım yok illa olurdu belirtim,,,

bu arada şubatta 6 haftalıkken boş gebelikten kürtaj oldum,
haziranda korunmayı bıraktık,
bu ay sizce tuttumu olabilirmi:)))
çok heyecanlıyım...:kedi:

ümtlenip hayal kırıklığı öle bişeyki...
hep Allahıma sığınıyorum sabır versin hayırlısı olsun diye
geçen ay kesin diye düşündüm ama olmadı:KK43:
ne bileyim beklesemmi bugünde acaba yarın alıp yapayım diyorum...
saol arkadşım bu arada hemen yazmışsın cevap teşekkür ederim:)

Bende bu konuyu acmistim ama yanlis yere olmus:) neyse canim bilmiyorum bendede sendeki belirtilerin bazilari var ama bugün basladi karin agrisi cok var sanki igne batiriyorlarmis gibi arada sirada ama sanki gaz varmis gibi ama yk:) gerci ben hamile kalmak istemiyordum daha

gaz problemi ve bel ağrımda var ben neredeyse baya bi beliriti taşıyorum: ))
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin ...
yorumlarınıza cevaplarınıza açığım...
yarında sabah idrar testi yapıcam ve sizlerede cevabı buraya hemen yazıcam..

hadi bakalim insallah canim

beni sadece düsündüren adetim daha yeni bitti yani hamile olamam herhalde dimi?

sanmıyorum hemen olmasını
ama burada çok okuyoruz üstüne görme denilen bi olay var
bi araştır oku sende...
git sende al bi test yap için rahat değilse yazarız haberleri artık...

adet günü gelip de test yapmayıp da burda hamilemiyim diye başlık açanlara siniri oluyorum.burası test yeri değil. falcı da değiliz. ha 3-4 gün olur gününei sorarsın amenna. ama günün gelmiş. test yap. boş yere milleti oayalama bence. benim fikrim sadece.

bende de sendeki belirtilerin çoğu varr ateş benım yumurtlamadan beri akıntı bayağı göğüsler bayağı 3 günüm kaldı ama ben sabah test yapıcam Allahım çift çizgiyi gösterir inşallah görmek isteyenlere zemuszemus

adet günü gelip de test yapmayıp da burda hamilemiyim diye başlık açanlara siniri oluyorum.burası test yeri değil. falcı da değiliz. ha 3-4 gün olur gününei sorarsın amenna. ama günün gelmiş. test yap. boş yere milleti oayalama bence. benim fikrim sadece.

kimin adet günü gelmis ???

3 gündür ateşim var,
beyaz yumurta akı gibi bazende sarı akıntım var bariz şekilde,
gögüslerimin içi dolu acıyo,
ve arada bi karın bölgeme ağrı ve kramp giriyo,
ve idrar rengim baya sarı,
bugün hastalanmam gerek tık yok, bi ağrım yok illa olurdu belirtim,,,

bu arada şubatta 6 haftalıkken boş gebelikten kürtaj oldum,
haziranda korunmayı bıraktık,
bu ay sizce tuttumu olabilirmi:)))
çok heyecanlıyım...:kedi:

işte burda yazıyor. bugün hastalanmam gerek diye.

atkadaşım bence ağzından çıkanları kulağın duysun derim ben
burda benim gibi bi çok arkadaşım var bebeğini kaybetmenin acısını yaşamış
ve bi umutla bi şeyler paylaşmaya çalışıyoruz
senin burda bu lafları sölemeye hiç hakkın yok
bi tek ben değil ayrıca 100lerce insan var
niye bana yazıyosun çok batıyosa girme bu safyafalara
kimseninde moralini bozma.

canım benim adetin gecikmesi en önemli belirtidir. aslında doktorlar adetinin üzerinden 10 gün geçmeden test yapmayın diyorlar. yurt dışında yazan arkadaşlar bilirler adetin üzerinden 10 gün geçmeden test yapılmıyor. adetime 4 gün kala sağlık problemin yüzünden kan testi yapmak zorunda kaldı doktor. ilaç verdi kullanma dedi. hamile olaiblirsin diye. dün adet olmam gerekirdi. ama ne belirtilere kulak asıyorum ne de test yapıyorum. ilaçlarımı kullanmak için reglimi bekliyorum. oldu oldu olmadı test yapıcam. bence adetine 15 gün kala şu belirtileri gösteriyorum diyen arkadaşların durumunu eleştirmek lazım. buradaki hamilelik belirtileri ile adeta hamilelik yaşıyorlar. hem kendilerini hem eşlerini üzüyorlar. paradan ve zamandan bahsetmiyorum bile. bu durum gelecek ayları da etkiliyor.

yanlış anlama bu sadece düşüncen ben bizim açıdan da bak diye yazıyorum. 6 aylık hüsran bana bunları öğretti canım. kendine çok iyi bak. moralimiz aman yüksek olsun. bebişlerimiz stresli anne sevmez umarım hepimiz bu mübarek ayda hamiş oluruz. hihoyyyt

işte burda yazıyor. bugün hastalanmam gerek diye.

canım kusura bakma ama çok yanlış kişiyi seçmişsin eleştirmek için. üstelik adeta körün gözüne parmak batıra batıra söylemen de hiç olmadı. topiği açan kişinin kendisi. en fazla bi daha o topiğe girmezsin. arkadaş neden erken test yapmadığını belirtiyor. daha önce kötü bir deneyim yaşamış. beklemek istiyor. çok mantıklı bi durum.

canım özgeciğim umarım hamilesindir. en doğrusunu yapıyorsun beklemeyle. şöyle yüksek bir b-hcg bence hakketin yerimseniben

parolamız: en büyük belirti adet gecikkmesidir!

Son düzenleyen: Moderatör:
nevki saol arkadaşım desteğin için...
arkadaşın başına gelmemiş herhalde böyle durumlar ondan rahat konşuyo..
aynen yazdığın gibi tam adet günündeyim...
mutlu yada mutsuz olsada haberimi paylaşıcam..
ama umut kaybetmek asla yok:)
Rabbim hepimize nasip etsin.

nevki saol arkadaşım desteğin için...
arkadaşın başına gelmemiş herhalde böyle durumlar ondan rahat konşuyo..
aynen yazdığın gibi tam adet günündeyim...
mutlu yada mutsuz olsada haberimi paylaşıcam..
ama umut kaybetmek asla yok:)
Rabbim hepimize nasip etsin.

işte böyle canım moralimiz daima yüksek olucak. bu ay olmassa gelecek ay. o kadar bekledik yine bekleriz. biz de anne olucaz farkımız ilk günden beri mutlu bir hamilelik geçirmek olucak. zemuszemus
ya ümitlendirmek istemem ama hamilelik belirtisi gibi duruyo seninkiler inşllh canım öyledir. kaydirigubbakcemile5

ben de bekliyorum 3 aydır. ama adet günümü beklemeden bile testimi yaparım. senin günün gelmiş bence test yapman lazım. tabi yapıp yapmamak senin elinde. inşallah hamilesindir. inşallah bekleyen herkes hamiledir. sen testi yapmazsan bu forumdakiler değil hiç kimse bilemez senin hamile olduğunu.
bence kendini rahatlatma değil geç test yapmak. tam tersi kendini sıkıntıya sokuyorsun bebek var mı değil mi?bebek varsa olumsuz etkilenir. ben kendi iyiliğin için söylüyorum. beni ilgilendirmez. ne yaparsan yap ok. bir daha yazmıyorum. 3-4 gün kala olsa anlayacağız. test göstermez. ama artık senin bellidir yani boş yere milleti oyalamaya hakkın yok.

X