Kızlar bir yardımcı olur musunuz?

Girlspower88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
18
0
34
Dün de bir soru sormuştum ama sağolsun bir arkadaş dışında görüş alamadım eşimle ayın 1inde korumadan ilişkiye girdik spermlerini içeriye bırakmadı. Ama yine de insan güvenemiyor. 3 aylık evliyiz şimdilik çocuk düşünmüyorum. Adet takvimime göre bugün olması gereken kanamam dün sabah başladı ama miktarı çok az geliyor. Düne göre bugün azda olsa bir artış var. Yerleşme kanaması olmasından korkuyorum. Aşırı derecede ağrı ve sancım var. Rengi adet kanı renginde. Göğüslerim hassas duygusalım. Adet gibi hissediyorum sanki o kan çıkıcakta rahatlıcam gibi ama olmuyor bu da sancımı arttırıyor sanırım. Daha önce ki regl dönemlerimde pıhtılı olan kanım bu sefer pıhtısız. Ne yapmamı önerirsiniz.

Bence yok gibi duruyo ama tabiki hic belli olmuyo bazen büyük ihtimalle stresten kaynakli gelmemesi ama çok rahatsız san bir test yaptir rahatlarsin en azından allah gönlüne göre versin

Adet olmuşsun canım korkmana gerek yok fazla stres yaptığın için adet döneminde bu defa farklı belirtiler yasamissin.

Ben sana demiştim artacaktır diye cnm yerleşme kanaması öyle olmaz damla damla olur :)

O başta olmayabilir sonradan geliyor cnm bitimine yakın ama bu kadar uzun sürmez yerleşme
Kanım burdakilere benzemiyor bu yerleşme kanaması fotoğrafı da kanım yoğun gelmiyor. Yoğun gelmediği için rengini seçemiyorum kırmızı gibi açık biraz ama resimdekilerle alakası yok

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    25,9 KB · Görüntüleme: 76
Slm arkadaşlar ben yeni geldim yardımcı olur musunuz adetten 5 gün önce sabah kahverengi akıntı geldi başka yok ama kaşık ağrım var adet oldum diyorum yok dün gelmesi lazımdı bugünde gelmedi şimdilik göğüslerim ara ara elektrik çarpması gibi oluyor acaba neden olabilir yardımcı olur musunuz

Slm arkadaşlar ben yeni geldim yardımcı olur musunuz adetten 5 gün önce sabah kahverengi akıntı geldi başka yok ama kaşık ağrım var adet oldum diyorum yok dün gelmesi lazımdı bugünde gelmedi şimdilik göğüslerim ara ara elektrik çarpması gibi oluyor acaba neden olabilir yardımcı olur musunuz
Bendede oldu adete 4gün kala ğeçeteyle silerken gördüm ama gögüs ağrm yol sadece belim ağrıyor arada kasığım ağrıyor ama farklı değil adet ağrısı gibi çöezemiyrm cok istyrm:KK43:2gün önce evde test yaptm cıkmadı ama içmden bi ses hamilesn diyor neden böyle bilmyem

X