KIZLAR BİRİNİZ CEVAP YAZABİLİR Mİİİİİİ NOLUR

lale uzunkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
178
112
27
Kızlar adetime 2 gün var ama peçeteyle silince pembemsi bi kan geldi çok az şekilde ve karnımın sol tarafına bastırınca elime biraz sertlik geliyor. Sürekli konu açıyorum ama 6 aydır bebek istiyorum böyle farklı belirtiler görünce sormak istiyorum haliyleeee. Lütfen bilgi verir misiniz

Canım bu şekilde anlaşılmaz ki. Testin varsa elinde bir test yap

Var aşkım sence biraz bekleyeyim mi 2 gün falan yani adet olursam diye yoksa yarın sabah yapayım mı. O değil testte sürekli negatif gördüğüm için elim gitmiyor 😒

Kızlar adetime 2 gün var ama peçeteyle silince pembemsi bi kan geldi çok az şekilde ve karnımın sol tarafına bastırınca elime biraz sertlik geliyor. Sürekli konu açıyorum ama 6 aydır bebek istiyorum böyle farklı belirtiler görünce sormak istiyorum haliyleeee. Lütfen bilgi verir misiniz
Anlaşılmaz henüz adet başlangıcı da olabilir bı iki gün daha bekleyin isterseniz

Anladım canım hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz maalesef negatif görme korkusu:)
Bende 50 tane gebelik testi var şuan 🤣🤣
Ne olur ne olmaz diye toplu aldım.
Aklında şüphe ile durma yap bence yenisini alırsın testin yani ben olsam duramam yaparım

Aklında şüphe ile durma yap bence yenisini alırsın testin yani ben olsam duramam yaparım
Ama şöyle bir şey de var tabi erken yaptığın için gebelik olsa de tek çizgi çıkabilir moralin bozulur

Evet test yapmak biraz zor gelse de bence test yapmalısın eğerki gebeysen ona göre doktora gidip kanama için önlem almalısın canım inşAllah dilediğin gibi olur❤️

Evet test yapmak biraz zor gelse de bence test yapmalısın eğerki gebeysen ona göre doktora gidip kanama için önlem almalısın canım inşAllah dilediğin gibi olur❤️
Of offffffffff 😞😞😞 inşallah canım benim hepimiz için en güzelini nasip etsin rabbim 🥰 sabah yapayım o zaman sabah daha iyi sonuç veriyormuş 🙂

Ay bir tek ben sıyırdım sanıyordum hahahaha 😃😃😃 bendede vardı valla 6 aylık evliyim her ay yaptım sonra negatif negatif görmekten moralim bozuldu hepsi çöp bu ay yapmayacağım çıkaracağım aklımdan dedim ama o kadar imkansız ki etrafım gebe dolu internette boy boy bebeler napacagım bilmiyorum

Ay bir tek ben sıyırdım sanıyordum hahahaha 😃😃😃 bendede vardı valla 6 aylık evliyim her ay yaptım sonra negatif negatif görmekten moralim bozuldu hepsi çöp bu ay yapmayacağım çıkaracağım aklımdan dedim ama o kadar imkansız ki etrafım gebe dolu internette boy boy bebeler napacagım bilmiyorum
Ben de 6 aylık evliyim :))
Her ay bekliyorum bir şey yok. Bu ay clife macun ve çakşır suyu kökü deniyorum bakalım :)

X