Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Kizlar boga burcu erkegi hakkinda acil yardima ihtiyacim var:(

Andrea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2010
18
1
Merhaba kizlar. Oncelikle ben bir koc burcuyum. Hemen basliyorum anlatmaya..:)
Yaklasik 1 ay once facebooktan bizim uni den biri eklemisti. Boga burcuymus iste. Bana surekli yaziyordu mesaj atiyordu falan ama ben pek yuz vermiyordum. Gorusmek istiyordu hep bahanelerle gecistiriyordum cunku aklimda baska biri vardi baskasiyla gorusuyordum.
Her neyse sonra gorustugum kisiyle kafamiz pek uymadi ve bayadir konusmuyoruz. O da koc burcuydu belki de ondan. Boga burcu dedigim de hala bana ara sira mesaj atmaya devam ediyordu. Ben de bir sans vermeliyim dedim ve gorusme teklifini kabul ettim. Bir kere gorustuk gayet hostu sohbet muhabbet falan ama ben yine de sanirim cok elektrik alamadim daha sonra yine mesajlar atti falan birkac gun sonra ikinci kez gorustuk. O gorusmeden sonra ben surekli onu dusunur oldum sanirim aradigim elektrigi aldim. Ama hic eskisi gibi degil yuz vermiyorken tonla mesaj atiyordu ben bikmistim artik am su an ara sira bazi gunler hic. Ben normalde hic mesaj atmazdim o atmadan gecen gun attim. Begendigimi anladi sanirim ve tersine dondu her sey. Beni begenmedi mi yuz yuze gorustukten sonra diyecegim ama oyle olsa ikinci kez gorusmeyi neden istesin? Ayrica hic degil ara sira atiyor mesaj ama her gun atilan mesajlar 2 gunde 1 e falan dustu.. Ne yapmaliyim sizce? Ne diyorsunuz bu konuda? :KK43: :KK43:

Son düzenleme:
Kimden ne zaman hoşlanacağımız belli olmuyor. O yüzden insanlara başta önemsiz davranıp oralı olmadığımızda işler tersine dönerse eğer sizin suan yasadıklarınız yaşanıyor.:) Bence bu işten çok bir şey beklemeyin. Üzülmemek için defteri kapatın.

X