Kızlar bu testteki sizce kuruma çizgisimi?

Ya belirtilerin nelerdi ve ne zaman başladı bende yarın yapsam çıkar mı acaba yarın 3 gün kalmiş olucak regla
Sizin geç döllenme olmuş olabilir belki . Benim tek belirtim şişkinlik ve aşırı gaz sorunum olmuştu anlam verememiştim adete 10 gün kala başlamıştı bu belirti . Sonra test yaptım ki ovülasyon testi kullanmıştım zaten bekliyordum .
6 gün varken silik çıktı
4 gün varken kan verdim 43,5 çıkmıştı
Sonra iki güne bir kan verdi hep üçe katlamıştı .

Valla ben olsam hemen eczaneye koşar prodoctor erken gebelik testi alırdım

Benim de ilk böyle çıkmıştı, dusunmustum ki kuruma çizgisi her gün birer tane yaptım hatta ikinci gün cizgi çıkmadı 1 hafta sonra cizgi iyice pembe oldu bence gebelik vardır ama umut vermeyeyim

Şuan var elimde test ama yapsam mı bilemedim bende de 10 gün önceden regl ağırısı başladı ara ara bu zamana kadar devam etti çok açık lekelenme de yaşadım şuan şişlik hissi de var gögüs ağrım da var ama bunlar reglken olduğu için hiç anlayamıyorum

Kızlar benimkine bakin bi ilk yaptığımda ikinci çizgi kısmı kırmızıydı yaklaşık bir saat sonra böyle oldu

Eklentiler

• 20240417_200343.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 45
Bu belirtiler hep adetle karıştırılıyor. O yüzden pek anlaşılmıyor. İnşallah pozitiftir
Sabırlıysanız bekleyin tabi ama ben olsam hemen yapardım

Kızlar benimkine bakin bi ilk yaptığımda ikinci çizgi kısmı kırmızıydı yaklaşık bir saat sonra böyle oldu
Test bozuk olunca da dağılabiliyor böyle .Ya da idrarı fazla damlatmış da olabilirsiniz . Ama bana pozitif gibi geldi inşallah öyledir

Adetinize ne kadar vardı acaba ?
İmkanınız varsa prodoctor erken gebelik deneyin derim . Benim adete 6 gün varken çıkmıştı
2 gün var o markanın erken gebeliği yok adet gecikmesi sonrası testi var artık o zaman yaparım net olur en azından

Kızlar belirtilerim var. Böyle hamileliğini öğrenen varmı pazartesi kan vereceğim

Eklentiler

• IMG_2343.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…