Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kızlar Bursa'da kaliteli ve uygun fiyata çıt çıt satın alacağım bir yer var mı ?

kardel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
49
0
Arkadaşlar sizlerinde tecrübelerine dayanarak çıt çıt satın almaya karar verdim.Bursa da kaliteli güvenebileceğim uygun fiyata satın alabileceğim bir yer mı?

Aynen bende arıyorum kızlar. Heykelde bi yere gittim ama hiç güvenilir gelmedi bana.
Lütfen alan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ??? :a015:

bayanlar konu ile ilgisi yok ama ,çıtçıt almıştım geçen sene,beğendim çıtçıtları kapora bıraktım,dedilerki bakım yapalım keselim uçlarını kırıklarını verelim yarın ,tamam dedim,aldım çıtçıtları eve geldim baktım gözüme az göründüler sanki üstlerden kesilmiş kesik kesik duruyordu ,sormaya gitmedim belki dedim böyleydi farketmedim yada öyle oluyor diye düşündüm,halende öyle düşünüyorum,günahlarını alamıyorum ama siz siz olun ilk aldığınızda saçı orada bırakmayın,yanınızda yapsın ne yapacaksa,alın gidin,ikinci tavsiyem ise aldığım çıtçıtlar gerçek saç dendi fakat fazlası ile diri saç telleri tamam sağlam ama fazla sağlam,ne yaparsam yapayım birsey olmuyor aa diyeceksiniz ki iyi işte daha ne istiyorsun ama insan saçı değil sanki onlar artık ne olabileceğini siz tahmin edin,aldığım yerin ismini vermiyorum çünkü belkide ben yanılıyorumdur günah almak istemem,bunları yazdım ki dikkat edin diye bunlara dikkat ederseniz nereden alırsanız alın sorun yaşamazsınız, şuda var,kesinlikle pazarlık yapın,geçen sene 400 lira verdim 4 parça saça,sonradan araştırdım çok daha uygunları varmış,fazla yazdım kusura bakmayın,kolaylıklar dilerim

arkadaşlar ben rapunzelden aldım geçen ay.şuan satmayı düşünüyorum 350 ytlye çok gür ama.koyu kumral renginde boyanabilir zaten istenilen renge.düşünen varsa resim yollayabilirim

X